´Osobnosti z PokerPortal.sk´ – rozhovor s Yegonom (2. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti z PokerPortal.sk´ – rozhovor s Yegonom (2. časť)

Odoslaťod admin 10 Nov 2010 11:01

Diskusia k článku: ´Osobnosti z PokerPortal.sk´ – rozhovor s Yegonom (2. časť)

Dnes vám prinášame druhú a tým pádom záverečnú časť rozhovoru s Yegonom. Povie vám v ňom, ako bojuje s tiltom, čo mu poker dal a čo vzal, aký vidí rozdiel v live a online hre, aký má názor na aspekt šťastia v pokri, ale aj veľa iného..... Aký vidíš rozdiel medzi live pokrom a online? Predsa len na väčšinu live turnajov si sa kvalifikoval práve cez online kvalifikácie.
YEGON: Živý poker aspoň na limitoch ktoré hrávam ja, je o hodne pasívnejší než online. Úroveň hráčov v 1,000 eurovom turnaji je zhruba porovnateľná s $10-50 turnajmi online. Podstatnejší rozdiel medzi live a online hrou nevidím, je to len o zložení hráčov na stole a prispôsobení sa konkrétnym súperom. Rovnako live ako online sa vyskytujú situácie, keď sedím na stole s pasívnymi calling stationami alebo agresívnymi regularmi a hra proti nim je rovnaká online ako i live. Ktorý výsledok považuješ za svoj najväčší úspech? A aký to bol pocit?
YEGON: Zatiaľ som nejaký veľký úspech nezaznamenal. Finančne najzaujímavejší bol 3-way deal v $55 turnaji na P****Stars, kde som vyhral okolo $27,000 USD, druhé miesto vo veľkom nedeľnom turnaji na Bodogu za $15,000 a in-the-money umiestnenie na P****Stars Carribbean Adventure na Bahamách za niečo cez $20,000. Tešil som sa z toho ale dúfam, že skutočné úspechy ma ešte len čakajú.

Hranie MTT je časovo náročné, ako to stíhaš skĺbiť s...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti z PokerPortal.sk´ – rozhovor s Yegonom (2. časť)

Odoslaťod janobendik 10 Nov 2010 22:27

ahoj Yegon, prajem Ti vela uspechov. poker beries dost poctivo a si do neho "zazraty", takze urcite pridu! ;)
.... otazocka, kde {a aku vysoku hru} hras live CG na Slovensku, nikde som ta na cg pri stole nestretol.
..... dovolim si absolutne nesuhlasit s tvrdenim ze 1000 E turnaj live je na urovni 10E online turnaja :lol2: . hram skoro denne 100E turnaje na nete {co su najvacsie denne turnaje , cez vikend 200....} a tam zazivam tolko slabej a casto velmi divnej hry s akou sa veru iba obcas stretnem na 1000E a viac live!! mozno Tvoje tvrdenie bolo trocha ovplivnene ucastami na turnajoch Masterofpoker, U***et, chilipoker...kde je pravda uroven trocha nizsia {hral som ich viacero, aby som to mohol tvrdit}, ale na tych turnajoch je min. 90% hracov z internetu!!!!! , kde ako tvrdis sa hra na super urovni??? hmmmmm, to nesedi :(
ahoj. nech Ti ide karta :gl:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: ´Osobnosti z PokerPortal.sk´ – rozhovor s Yegonom (2. časť)

Odoslaťod yegon 11 Nov 2010 00:11

live CG na Slovensku nehravam, skusal som par krat v zahranici keď som vyletel z turnaja ale bud sa za stolom fajcilo alebo tam hrala polovica ludi s 20BB stackmi a hra bola tym padom velmi nudna. Navyse tento rok som bol cez 2 mesiace na cestach, nemyslim ze by mi doma preslo keby som zahlasil ze sa budem este par krat do tyzdna kvoli pokru tulat niekde po nociach.

tym ze live 1000E turnaje su urovnou hracov porovnatelne s 10USD online MTTckami som nechcel naznacit ze v online turnajoch prevlada nejaka skvela hra skor naopak. Na 10USD online MTTckach clovek sice stretne aj kopec profesionalov ale vacsinou tam sedia ludia ktorym niekto odmontoval tlacitko fold a tlacitko raise tiez moc nepouzivaju :) - rovnako hra 80% hracov proti ktorým som hral na live turnajoch. Su to vacsinou online hraci ktori prisli z kvalifikacii, casto za par dolarov alebo z freerollov + nejaki lokal matadori ktori si na turnaj odskocili od automatov.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!