Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod admin 01 Máj 2010 10:06

Diskusia k článku: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Aj nitrianski pokroví hráči sa môžu tešiť na väčší pokrový klub, ktorý ponesie názov Hollywood Poker Club. Už tento pondelok (3.5.2010) sa totiž v Nitre otvára nový pokrový klub so 6 tables. Ide o doteraz najväčší nitriansky pokrový klub, kde vás okrem príjemného prostredia čakajú aj zaujímavé turnaje. Ďalšia výhoda by mohla byť aj v podstate jednoduchšia cesta k peniazom. Isto totiž mnohí z vás poznajú pokrového blázna a gamblera s prezývkou "kokso". On a jemu podobní šialenci budú v novo otvorenom klube prakticky nonstop. Čiže sa to dá možno nazvať aj ako zraz gamblerov :). Tento pokrový "výkvet" Slovenska sa neteší len na slušné turnaje, ale hlavne zaujímavú cash game v ktorej nebude núdza o bláznivé all-iny s "koksovinou" typu 2-6os. Hollywood Poker Club má v dostavbe internetovú stránku a mala by byť spustená už čoskoro. Preto je teraz jednoduchšie kontaktovať zodpovedné osoby klubu na tel. číslach: 0905 642 459 a 0948 497 726. Presný pravidelný týždňový program Hollywood Poker Clubu
Pondelok: €5,000 guaranteed, buy-in: €70 R/AUtorok: kvalifikácia na piatkový freezeout, buy-in €10 R/AStreda: €3,000 guaranteed, buy-in: €50 R/AŠtvrtok: kvalifikácia na piatkový freezeout, buy-in €10 R/APiatok: freezeout s buy-inom €200Sobota: kvalifikácia na piatkový freezeout, buy-in €10 R/A Adresa Hollywood Poker ClubuDrážovská 1, Nitra. Je to...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod APminer 01 Máj 2010 13:30

a připravte se aj na "kokso" river :wall:

a moc ho neoberte, až se náhodou objevím v Nitre ať mi může vrátit aspoň trochu z toho, co vyRiveroval :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod SandwichCode 01 Máj 2010 14:20

Niekedy to nie je len RIVER, ale dokonca TURN RIVER, napriklad do nezmyselnej postupky.. :D
SandwichCode
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod Chlpo1989 03 Máj 2010 14:23

Ake limity budu na CG?
Kolko stolov tam bude? Dufam, ze viac ako tie dva co su tam teraz...

Edit: Ozaj, rake? Cas odkedy dokedy? Nejake blizsie info, nie len o gambleroch co tam chodia :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod APminer 03 Máj 2010 15:03

Chlpo1989 napísal: Kolko stolov tam bude? Dufam, ze viac ako tie dva co su tam teraz...


:omg: už jsi se naučil číst ?????????

Chlpo1989 napísal:Ake limity budu na CG?


myslim, že 1/2 je klasika ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod SandwichCode 04 Máj 2010 14:28

Vcera sa hrali az do dnes do rana blindy 2/5..
SandwichCode
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod ferofero 07 Máj 2010 12:14

myslim ze toto zariadenie sa ani nemoze nazyvat "poker club" ty chlapci co tam dovadzali v pondelok to bolo ubohe....6x 15 min. level na dokupovanie a blind 100/200......6.level 700/1400 max.turbo turnaj co sa tak hra freeroll alebo set & go.. ale hral sa 70€ unlimited rebuy....to nebol poker ale ruleta a dost draha ruleta....43hracov, 49rebuy,36 addon = 8960€ ale na ceny sa dostalo ledva 7OOO€ takze ceny pekne ale zobrat 22% je dost :) a este nehovorim o tom ze ked som si zratal chipy na final table, bolo tam cca o 100K viac...."omylom" sa zabudlo na cca 10rebuy iba 700€.... a ked som videl tento clanok a tu garanciu na stredu, tak mi bolo hned jasne ze chlapci trosku prerobia, lebo po takom turnaji ako bol v pondelok by si tazko este niekto chcel zahrat poker ruletu zase.....a ako som pocul bolo tam v stredu 8!hracov! a garancia?? 3OOO€?? ste sa zblaznili....to bola chyba na nete :D bol som hrat v NR Hollywood prvy krat a aj posledny.....a to asi vacsina hracov.... takto to dopadne ked chcu gambleri organizovat poker turnaje.....radsej by ste ho mali iba hrat !!!! lebo koli Vam ma poker na slovensku taku mizernu uroven aku ma!
ferofero
 
Príspevky: 1
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod Drobec37 07 Máj 2010 13:29

ferofero napísal:myslim ze toto zariadenie sa ani nemoze nazyvat "poker club" ty chlapci co tam dovadzali v pondelok to bolo ubohe....6x 15 min. level na dokupovanie a blind 100/200......6.level 700/1400 max.turbo turnaj co sa tak hra freeroll alebo set & go.. ale hral sa 70€ unlimited rebuy....to nebol poker ale ruleta a dost draha ruleta....43hracov, 49rebuy,36 addon = 8960€ ale na ceny sa dostalo ledva 7OOO€ takze ceny pekne ale zobrat 22% je dost :) a este nehovorim o tom ze ked som si zratal chipy na final table, bolo tam cca o 100K viac...."omylom" sa zabudlo na cca 10rebuy iba 700€.... a ked som videl tento clanok a tu garanciu na stredu, tak mi bolo hned jasne ze chlapci trosku prerobia, lebo po takom turnaji ako bol v pondelok by si tazko este niekto chcel zahrat poker ruletu zase.....a ako som pocul bolo tam v stredu 8!hracov! a garancia?? 3OOO€?? ste sa zblaznili....to bola chyba na nete :D bol som hrat v NR Hollywood prvy krat a aj posledny.....a to asi vacsina hracov.... takto to dopadne ked chcu gambleri organizovat poker turnaje.....radsej by ste ho mali iba hrat !!!! lebo koli Vam ma poker na slovensku taku mizernu uroven aku ma!

good report :good:
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Otvorenie nového pokrového klubu v Nitre už v pondelok!

Odoslaťod Palo42 13 Máj 2010 13:50

Takze aj ja som bol prvykrat v Nitre,zahrat si poker v Hollywoode. Hral sa 30 rebuy+ add-on. Bolo 22 hracov, struktura taka ako spominal ferofero. 10k stack,1.level 100/200, rebuy faza 4x25 min. Potom 20 min. Dostal som sa na FT a pri 6 hracoch sa odohrala hra, ktoru by som tu chcel rozobrat.
Blinds 5k/10k. Ja na SB. Hrac z CO limp, BTN limp, ja limp, BB check. Mal som pred sebou 2 kopky zetonov, 6ks 1k bola jedna kopka, a 2 ks 10k+7 ks 5k bola druha kopka. Po vylozeni flopu som prstami tukol do oboch kopok zetonov, ktore sa zosypali na stol a zahlasil som all-in. Hrac na BB upozornil mna aj dealera, ze plati iba stavka prveho zetonu, ktory dopadol na stol, lebo all-in bol zahlaseny az potom co boli zetony rozsypane na stole. Dealer nasledne zobral moje chipy odratal z nich 10k a ostatne mi vratil. Hrac na BB fold, hrac na CO fold a hrac na dealerovi zahlasil call a otocil svoje karty face-up, nepostrehol, ze nie je all-in,ale len bet 10k. Co malo nasledovat???? Pravdepodobne sa v tejto hre urobilo viacej chyb, ale zaujima ma ako sa tato situacia mala riesit podla pravidiel. Ja nasledne postnem ako sa naozaj vyriesila a verim, ze sa pobavite.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!