Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod 1isildur1 24 Jún 2011 15:27

popo zamyslam sa dost nad tym a aj ked mi len nadavas ja ti nadavat nebudem nesom jak ty, mozno ta prekvapim tymto ale mozno aj mas pravdu..pretoze skutocne AA na ruke ma proti hocijakym kartam 80 percent..mozno len proti 6,7 a 7,8 vo farbe len dajakych 77-78..takze statisticky s esami ked hras proti jednemu hracovy by si mal 4 s 5 ruk vyhrat presne jak hovoris..takze tym callom skutocne ho aj zmiatol lebo nebolo uplne jasne ze ma AA mozno KK ktore by bolo jasne ze ma keby ho zase raisol a duhamel by to pravdepodobne zahodil..aj ked isty si tym uplne niesom..na druhej strane ale ako pise tu vyssie- tiez si myslim ze 90 percent hracov by predsa len re-raislo este..to je tak s tymi poje..nymi esami...chces s nich vytrieskat co najviac- to znamena ze nehras az tak super agresivne pred flopom a superovy dojde set bo postupka abo royal flush abo neviem co :wall: a ked ich hras agresivne tak ti seci foldnu a mas s AA mozno tak 4 big blindy..a mozes cakat dalsich 210 ruk kym ti zase pridu...diabolska karta tie dve esa...
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod cercerBTSSK 24 Jún 2011 15:36

Arakas napísal:Ja si myslim, ze ten call pre-flop bol uplne v poriadku a zahralo by to tak vela top hracov.
A bad beat to bol celkom slusny, kedze na flope mal super 6 outov, teda sancu cca 24%. To je menej ako napr. A2 vs KK preflop.
Co sa tyka toho ci bol raise z utg, alebo CO, to je informacia velmi dolezita. Kto tomuto nerozumie tak s prepacenim nerozumie texas holdemu. Preto je pre mna dost zarazajuce, ze niekto kto to opravi je za to este zdrbany.


Iba call preflop v tejto situacii mal znamenat od Afflecka info smerom k Duhamelovi - nemam AA a pravdepodobne ani KK (reraisoval som s AK, s AQ, QQ, mozno 10 10). Nazdavam sa, ze je jasne, ze to hral s umyslom nedemonstrovat AA, zariadit sa podla boardu a vytiahnut co najviac value.
To ze to dopadlo ako dopadlo, je uz o pokri ako takom
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod Ceasears 24 Jún 2011 16:11

Tu neni co riesit si myslim....Matt to zahral najlepsie ako mohol,Duhamel vobec nevedel kde je a pekne odcalloval superove bety s horsou rukou....a na koniec ho suckol :(
Ale zas myslim,ze neexistuje jeden vitaz turnaja,ktory neposuckoval ;) protihracov....
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod TomMolivan 24 Jún 2011 17:59

Ako nejaký min 5-bet by, vzhľadom na to, že to bolo CO vs BTN asi stačil k tomu, aby to tam Douchehamel nasypal celé, ale tak Matt mal asi trošičku lepšie info o dynamike stola a tendenciách svojho súpera, než my, všakže.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 43 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!