Rheemove dlhy a podvody

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod admin 15 Aug 2011 11:53

Diskusia k článku: Rheemove dlhy a podvody

V tomto týždni žiaril pokrový profesionál David “Chino” Rheem na Epic Poker League $20,000 Main Evente, kde si odniesol za prvé miesto rovný $1,000,000. Bývalý člen „November Nine“ má však veľké problémy mimo pokrových stolov, kde sa jeho reputácia rozpadá v posledných dňoch ako domček z karát a z pokrovej komunity prichádza čoraz viac ohlasov o tom, že Chino je podvodník, klamár, sociopat a dlhuje veľké sumy peňazí množstvu pokrových hráčov. Tieto nelichotivé označenia sa spájajú s menom Chino Rheema čoraz častejšie a na povrch vychádzajú informácie, ktoré pochovávajú jeho pokrovú kariéru. Všetko sa začalo minulý týždeň, keď poker pro Will Molson založil tému na 2+2, v ktorej vyrozprával svoj príbeh s Rheemom, ktorý mu dlží $40,000. Molsom hovorí o tom, že požičal Rheemovi $20,000 na 2010 European Poker Tour London a nedopatrením mu transferol $40,000 v herni P****Stars. Chino mu peniaze doteraz nevrátil a to dokonca ani po tom, čo skončil na tomto evente na treťom mieste, za ktoré si odniesol $150,000. Molsonove vyjadrenie: „Okradol ma a momentálne si už ani nemyslím, že svoje peniaze ešte niekedy uvidím. Mal mi poslať späť moje peniaze na FTP, ale to určite nebol jeho úmysel a okradol ma. Čakal som určitú dobu kým to zverejním, pretože som myslel,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod DevilMayCry 15 Aug 2011 12:48

pekne sa to rozsypava ako domcek z karat. Som zvedavy o kom vyjde zajtra clanok :bad:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod Ivo 15 Aug 2011 14:11

Čo sa rozsypáva? Veď je to úplne normálne. V pokri a obzvlášť medzi HS hráčmi sa točia veľké prachy, tak sa vôbec nedivím, že niekto niekomu dlhuje. A samo patria k tomu aj oje....či. Škoda, Chino je sympaťák.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod Komedia 15 Aug 2011 14:25

Ako napísal ivo nieje to nic vynimocne...ci uz high stakes regovia alebo regovia z tvojho home casina. Nikdy nevies kto ma kolko napozicane, kto je vyhravajuci hrač, kto je BE, kto je minus :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod DevilMayCry 15 Aug 2011 14:27

Ivo napísal:Čo sa rozsypáva? Veď je to úplne normálne. V pokri a obzvlášť medzi HS hráčmi sa točia veľké prachy, tak sa vôbec nedivím, že niekto niekomu dlhuje. A samo patria k tomu aj oje....či. Škoda, Chino je sympaťák.


No na to ake prachy sa tam tocia tak sa mi zda byt divne ze chalan, hoc symaptak (podla toho co som videl na wsop 2008) nie je schopny uhradzat svoje dlhy. Vyzera to na poriadny kus gamblera. Potom je tazke niekoho presvedcit ze poker nie je gambling. A to ma sere najviac. Gus mal tiez co to pozicane (urcite viac ako chino) ale vyzera to tak ze splatil co mal. Dlhy su ok. Nesplatene dlhy nie su ok. A z oje*avacov mi je na grc. :bad:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod ScoobyDoobyDoo 15 Aug 2011 15:29

Aspon vidno, ze co spravia high stavky a velke money s hracmi, co maju sklon k zavislosti...jak dopadol J.Gold? Ch. Moneymaker? Ivey? pokrom vyhraju love a vzapati to pretacaju v nezmyselnych stavkach, alebo kockach, alebo blackjacku.....cry...
:crazy:
Obrázok používateľa
ScoobyDoobyDoo
 
Príspevky: 35
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod TomMolivan 16 Aug 2011 02:50

Ako dopadol Jamie Gold a ako Moneymaker?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod Komedia 16 Aug 2011 14:16

co viem tak gold taha do nosa a musel byt stacknuty do tohtorocneho ME :D
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rheemove dlhy a podvody

Odoslaťod ScoobyDoobyDoo 16 Aug 2011 14:27

cocaine....hrac co vyhra 12melonov a nema nic....cool....a dlhuje casinu? a nema na ucet 53k? smiesne..... :crazy:
Obrázok používateľa
ScoobyDoobyDoo
 
Príspevky: 35
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!