Rozhovor s Leo Margets na EPT Praha exkluzívne pre PokerPort

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Leo Margets na EPT Praha exkluzívne pre PokerPort

Odoslaťod admin 04 Jan 2010 13:22

Diskusia k článku: Rozhovor s Leo Margets na EPT Praha exkluzívne pre PokerPortal...

Leo Margets (členka 888 Poker Pro Teamu) objavila poker iba nedávno a to úplne čistou náhodou. Avšak hneď ako pochopila princíp tejto hry, tak si ju zamilovala a priznáva, že už vtedy vedela, že táto hra jej zmení celý život. Ako, to sa dočítate nižšie.


Ahoj Leo, ako sa máš a ako sa Ti páči Praha?
Leo Margets: Mám sa dobre a Praha je jedno z mojich najobľúbenejších miest, takže sa tu cítim ako doma.

Aký bol tvoj prvý deň v EPT?
Leo Margets: Na začiatku som mala zmiešané pocity pretože to bolo ako autodráha, raz hore raz dole a ako isto vieš, na EPT nie je veľmi veľa dobrých stolov, ja to viem z vlastnej skúsenosti. Ku konci som to mala dosť ťažké, ale nakoniec som dostala pekný darček k vianociam, zdvojnásobila som svoje žetóny. Nebudem hovoriť podrobnosti, ale v skratke, bola som na BB s J-10 na ruke, dvaja hráči zavolali BB a na flop som dostala straight, hráč s A-K na ruke išiel do extrému, išiel all-in, ja som ho samozrejme zavolala a tým padom zdvojnásobila môj stack. Potom s 50k v žetónoch som hrala poker, ktorý som si zamilovala a prvý deň som skončila s 72,000 v žetónoch.

Tak to naozaj gratulujem, ale vráťme sa k začiatkom Tvojej pokerovej kariéry, Ty si objavila poker iba v roku 2005 a to veľmi neobyčajnou cestou, môžeš nám túto neobyčajnú cestu...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Leo Margets na EPT Praha exkluzívne pre PokerPort

Odoslaťod Horsey7 04 Jan 2010 14:26

mladenci (a dievcence) co sem davate clanky, je taky drsny problem hodit to do nejakeho autokorektora vo worde, alebo to po sebe precitat pred publikovanim?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s Leo Margets na EPT Praha exkluzívne pre PokerPort

Odoslaťod dzejkej 04 Jan 2010 14:38

Horsey7 napísal:mladenci (a dievcence) co sem davate clanky, je taky drsny problem hodit to do nejakeho autokorektora vo worde, alebo to po sebe precitat pred publikovanim?


Nahodou Leo Margets pise doost dobre slovensky - az sa cudujem :D .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!