Rozhovor s Leo Margetsovou

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Leo Margetsovou

Odoslaťod admin 03 Dec 2009 10:28

Diskusia k článku: Rozhovor s Leo Margetsovou

Kdy jste poprvé začala hrát poker? Poker jsem začala hrát v roce 2005, když jsem tuto hru objevila díky chlapci, kterého jsem tehdy poznala! Dříve jsem karetní a zejména hazardní hry nenáviděla, ale rychle jsem zjistila, že poker je především hra s lidmi a používání matematiky a tuto hru jsem si zamilovala! Rozhodla jsem se hru plně naučit a hluboce se do ní ponořit.
Jak jste zjistila, že nastal čas začít hrát profesionálně? Došlo k tomu vlastně poté, co jsem vyhrála univerzitní turnaj v mém rodném městě – Barceloně. Po prvním úspěchu se společnost 888.com rozhodla dát mi šanci a sponzorovat mne na národních událostech ve Španělsku. Poté, i když jsem stále ještě pracovala, jsem změnila svůj přístup k pokeru a začala jej brát více jako profesi než jako koníčka…být schopna hrát profesionálně bylo něco, po čem jsem vždy toužila, a začala jsem pro tuto možnost dělat vše, co jsem mohla! Jak jste se dostala k hraní ve WSOP?
To nebylo snadné! Odjela jsem do Vegas dva týdny před ME hrát v Ladies a ve dvou dalších malých událostech: 1500 NL a 2000 NL. Většina španělských médií měla velký zájem o zpravodajství o mé účasti, zejména na výhradně ženském turnaji, a já jsem se mnohokrát objevila v televizi, časopisech i rozhlasových stanicích před svým výletem do LV i po něm, což však přineslo pouze velkou pozornost médií, ale ne...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22347
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!