Rozhovor s Viktor Blom a.k.a. Isildur1

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Viktor Blom a.k.a. Isildur1

Odoslaťod admin 17 Máj 2012 09:50

Diskusia k článku: Rozhovor s Viktor Blom a.k.a. Isildur1

Jednou z hlavných senzácii na tohtoročnom Spring Championship of Online Poker sú výkony hviezdy herne P****Stars, Viktor „Isildur1“ Bloma. Cash game monštrum zo Švédska dokázalo vyhrať dva eventy z prvých troch odohratých na SCOOP, pričom dominoval na $215 No Limit Hold"eme a $530 6-max No Limit Hold’eme. V prvej stovke skončil v ďalších troch turnajoch na SCOOP a ukázal, že s ním treba počítať aj v MTT a nielen v cash games. 21-ročný online fenomén poskytol rozhovor pre zahraničnému médiá, v ktorom uviedol, že sa teší na svoje prvé WSOP, vrátil sa ku svojim dvom titulom zo SCOOP 2012 a cash games na P****Stars. Povedz nám o tvojom úžasnom začiatku na SCOOP 2012. Máš pocit, že si v dobrej forme pred koncom SCOOP, ktorý bude uzatvorený nedeľnými tromi Main Eventmi s garanciou dokopy $5,000,000? "Bol som veľmi šťastný, že som vyhral dva tituly zo SCOOP. Samozrejme, že je skvelé zvíťaziť. Beriem každý deň ako príde, snažím sa hrať svoju najlepšiu hru a udržať si tempo." Majú pre teba titul zo SCOOP nejaký význam? Nezinkasoval si v nich toľko peňazí ako napríklad pri výhre PCA Super High Roller eventu ($1.2 milióna) alebo v cash games, ktoré pravidelne hrávaš. "Áno, sú pre mňa dôležité. Keď som začal hrávať online, tak som hrával hlavne menšie turnaje a výhra týchto mi priniesla späť ten pocit, ktorý som...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Viktor Blom a.k.a. Isildur1

Odoslaťod Hendo999 17 Máj 2012 10:26

díky za článok :good: :)

Za tento príspevok od Hendo999 poďakovali :
3flash3
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!