Škandál na EPT Barcelona: Krádež laptopov v hotelových izbách high stakes hráčov!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Škandál na EPT Barcelona: Krádež laptopov v hotelových izbách high stakes hráčov!

Odoslaťod admin 08 Sep 2013 12:31

Diskusia k článku: Škandál na EPT Barcelona: Krádež laptopov v hotelových izbách high stakes hráčov!

Počas víkendu sa prehnal pokrovým svetom nový škandál, ktorý otriasol celou pokrovou komunitou. Svoj desivý zážitok z pobytu počas podujatia EPT v Barcelone rozrozprával v téme na pokrovom fóre TwoPlusTwo známy high stakes grinder z Fínska, Jens "Jeans89" Kyllönen, ktorý sa stal obeťou podvodu a s ním aj ďalší účastníci EPT.


V nasledujúcich riadkoch Vám v skratke priblížime neuveriteľný príbeh Jens "Jeans89" Kyllönenena, ktorý zverejnil na TwoPlusTwo a rozhodne stojí za prečítanie v origináli.

Kyllönen vypadol z Main Eventu, vrátil sa do apartmánu, ale hotelová karta nefungovala pri vstupe do hotelovej izby v Arts Hotel. Prišiel na recepciu, kde mu zosynchronizovali jeho kartu, aby mohol vstúpiť do svojho apartmánu. Kyllönen však objavil nový problém, keď si všimol, že jeho laptop zmizol zo stola. Opýtal sa upratovačiek, či ho náhodou nepresunuli, ale dostal negatívnu odpoveď. Jens bol zmätený a išiel sa opýtať svojho kamaráta a spolubývajúceho Henriho, či si náhodou nepožičal jeho laptop. Henri o laptope nič nevedel, ale zmienil sa, že jeho hotelová karta tiež nefungovala pri vstupe do apartmánu.


Keď sa Kyllönen vrátil do apartmánu, tak neveril vlastným...

Celý článok => Škandál na EPT Barcelona: Krádež laptopov v hotelových izbách high stakes hráčov!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Škandál na EPT Barcelona: Krádež laptopov v hotelových izbác

Odoslaťod Zeltzn 08 Sep 2013 12:44

Som rád, že nejaký pokrový portál o tom spravil článok. Väčšina to len tak okrajovo spomenula a určite si to zaslúži väčšiu pozornosť. :good: :good:


Čítal som asi 20 strán a je to sick, keď si už len človek pomyslí na to, že to kľudne mohli robiť veľmi dlhú dobu a nikto ich pri tom nenačapal. Som zvedavý, ako sa to vyvinie a či to opäť budú schopní zamiesť pod koberec.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Škandál na EPT Barcelona: Krádež laptopov v hotelových izbác

Odoslaťod 3flash3 08 Sep 2013 12:52

np, akurát sry, že trochu neskôr. Som to čítal od rána...teraz je čas dospať víkend.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!