Stephen John, Marvin Karlins - Deal me in

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Stephen John, Marvin Karlins - Deal me in

Odoslaťod admin 01 Dec 2009 02:45

Diskusia k článku: Stephen John, Marvin Karlins - Deal me in

Jednoduchá a zábavná kniha o 20-tich high stakes hráčoch, ktorí rozprávajú svoje príhody a anegnoty z pokrového života. Určite nám nepomôže stať sa lepším hráčom, ale istotne sa dobre pobavíme.

Kniha pozostáva z 20-tich kapitol, každá o jednom hráčovi. Pokúsia sa odpovedať na otázky typu: Ako som začínal s pokrom? Ako som sa stal slávnym? Čo boli míľniky v mojej kariére? Aké mám ešte nesplnené sny? Celé je to písané veľmi jednoduchým a ľahko stráviteľným štýlom.

Určite sú niektoré príhody menej zábavne, ale minimálne 5 z nich je naozaj výborných. Patrí medzi ne aj časť, kde sa nás "devilfish" snaží presvedčiť, že niekedy býval ostrým chlapíkom a že má rýchle ruky a južanský temperament. Tu je potrebná veľká dávka sebakontroly, aby sa čitateľ nezačal nahlas smiať.

Rovnako veselé sú historky Johnnyho Chana, Phila Iveyho a Chau Gianga. Pre tých ktorí ešte nepoznajú notoricky známe príhody Scottyho a Doyla budú aj tieto kapitoly zaujímavé.

A kto by nerád čítal o tom ako sa charakterizuje samozvaný najlepší hráč pokru Phil Hellmuth? Všetci dobre vieme, že tento človek je génius, aj keď občas dokáže liezť pekne na nervy. Mimochodom kniha vyšla v jeho vydavateľstve Phils House Publishing, takže ak si ju kúpite podporíte jeho bankroll a bude sa ešte dlho objavovať na najväčších turnajoch, aj...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22347
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!