Sú výukové stránky dobré pre poker?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Sú výukové stránky dobré pre poker?

Odoslaťod admin 17 Sep 2010 16:52

Diskusia k článku: Sú výukové stránky dobré pre poker?

Už veľmi dlho prebiehajú debaty v pokrovej komunite, či sú „training sites“ dobré pre poker alebo naopak. Prinášame vám rozdielne názory dvoch Full Tilt Pros na túto zaujímavú tému. TAYLOR CABY: Áno!
Majiteľ CardRunners a Full Tilt pro Pokrové výukové stránky sú nástrojom na zlepšenie hry, z ktorých môže profitovať každý, kto nehráva na tých najvyšších high stakes. Ale nikdy by sme netvrdili, že stačí len pozerať video a už viete hrať poker a porážať všetkých. Naše videá vás naučia ako premýšľať o pokri a to môže byť veľmi užitočné. Ľudia hovoria, že výukové stránky robia vyhrávanie v pokri oveľa ťažším pre regulárnych hráčov. Áno, robia poker ťažším pre ľudí, ktorí neštudujú alebo nepracujú na svojej hre. Ale to je pravdou v každom priemysle. Ak sa neustále nezdokonaľujete a nesnažíte sa byť lepším, predbehnú vás ľudia, ktorí tieto veci robia. Keď mi ľudia hovoria, že výukové stránky sú zlé pre poker, v skutočnosti hovoria, že tieto stránky sú cenné pre hráčov, ktorí sa chcú zlepšovať. Veľa ľudí mi hovorí, že ubližujem hre, ale to je druh rozmýšľania, ktorý pomáha našej stránke rásť. Zábavné na tom je, že počúvam ľudí ako sa mi sťažujú, že výukové stránky vypúšťajú informácie a títo ľudia sú väčšinou tí, ktorí používajú sami tieto výukové stránky. Naučia sa od nás...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Sú výukové stránky dobré pre poker?

Odoslaťod buschle 17 Sep 2010 20:08

pytat sa to taylora cabyho je to iste ako pytat sa zelovocara co ma len banany ci su jeho banany dobre :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Sú výukové stránky dobré pre poker?

Odoslaťod eraserSK 17 Sep 2010 20:43

heh mali sa opytat Phila Helmutha co si on otom mysli: Vacsina mladych online hracov je z pstrategy a zo stranok tomu podobnym. Isto by mal krasny nazor :)
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Sú výukové stránky dobré pre poker?

Odoslaťod TomMolivan 17 Sep 2010 21:38

LOL @ Seidel, tie jeho žvásty nedávajú zmysel.

And what a cry baby!

"OMG OMG OMG ja som sa drbal 7 rokov na low stakes a prehral xxxxx $, títo si stiahnú video a vedia za hodinu to, čo som sa ja učil tri mesiace"
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!