V Golden Vegas štartuje PokerPortal Series

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

V Golden Vegas štartuje PokerPortal Series

Odoslaťod admin 30 Jan 2013 13:36

Diskusia k článku: V Golden Vegas štartuje PokerPortal Series

V spolupráci s Golden Vegas sme pre vás pripravili zaujúmavú sériu. Prídu si na svoje hlavne hráči preferujúci nižšie buy-in. Séria odštartuje 1.2. a vrcholiť bude počas Majstrovstiev Slovenska v Pokri. Najlepší zo série si zahrajú freeroll o €1,000. V Golden Vegas štartuje aj akcia "Low Limit Cash Card". Dnes je v Golden Vegas na programe Sexy Lady Bounty €2,500 GTD.
PokerPortal SeriesSéria bude pozostávať z 3 turnajov za týždeň. Každý z nich bude zaujímavý iným spôsobom. V piatok pôjde o turnaje s buy-inom €20 a garanciou na výhry €1,800, čo činí, že garancia je nastavená až na 90 hráčov! V stredu a sobotu budú v klube turnaje s bounty hráčmi. Pokiaľ v stredu sa v úlohe bounty hráčky predstaví nejaká šarmantná hosteska/modelka, tak v sobotu to bude známa tvár z pokerportalu. V Niektorých prípadoch známejší hráč ktorý často prispieva do diskusie, v iných zástupca redakcie. Výnimkou je iba prvá sobota, kedy sa v úlohe bounty hráčky objaví šarmantná žena vo zvodnom oblečení.

PokerPortal Series bude prebiehať od piatku 1.2. o 20:00, kedy je na programe €1,800 GTD event s buy-inom €20 a končiť bude počas MSR v pokri 2013.

Séria je bodovaná spôsobom, že ak sa turnaja zúčastní napríklad 60 hráčov, prvý vypadnutý hráč má 1 bod a víťaz turnaja má 60 bodov. Ak ste mali smolu a vypadli ste príliš skoro, Golden Vegas...

Celý článok => V Golden Vegas štartuje PokerPortal Series
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: V Golden Vegas štartuje PokerPortal Series

Odoslaťod caran 13 Feb 2013 14:57

zdravim,

chcle by som sa informovat.
8.2.2013 som sa zucastnil turnaja pokerportal series v golden vegas a vypadol som na bubline, nahlasil som svoje telefonne cislo ale este sa mi nikto neozval ohladom tej knihy.
vedeli by ste mi dat ohladom toho nejake info?

dakujem


caran :poklona:
caran
 
Príspevky: 47
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 8 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!