Vyhodnotenie ankety o miestenky na €10,000 GTD v Monte Carlo

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Vyhodnotenie ankety o miestenky na €10,000 GTD v Monte Carlo

Odoslaťod APminer 11 Mar 2011 19:02

popoBA napísal:jedine ak ju dedo zaplati z vlastneho vrecka :D


nevysírej ... :x
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Vyhodnotenie ankety o miestenky na €10,000 GTD v Monte Carlo

Odoslaťod haro 12 Mar 2011 12:00

par bodov
1. je moznost sa ubytovat aj hosteloch pripadne vysokoskolskych internatoch ktore maju turisticku cast za cca 20E .(konkretne u nas v centre mesta 24e ).avsak ak do toho zapocitame ostane vydavky (cesta ,jedlo,pivo,pivo ,hrusku ,pivo,hrusku,pivo ,hrusku ,potom uz hocico.), tak to presiahne isto polovicu buy inu .ale co by ste neurobili pre dobru party spojenu s pokrom v kruhu pokerportalistov ?!
2. nebolo by mozne aby to hravali iba ludia odtial to ( internetove mysi )? tak ako to byvalo na unipoker lige (hrac sa zaregistroval po prichode sa prukazal studentskym preukazom).viete ak nie ,tak v podstate mozem ist na ktorykolvek a kedykolvek turnaj v ba za 100 E. ak tam dojde 10 ludi z PP tak to uz nie je to co bolo v bode 1 posledna veta.
3. dalej urcite by boli velkym prinosom aj nejake prednasky ci seminare v den turnaja alebo priebezne ci po turnaji,ved predsa nejde nam o to aby sme vyhrali nejake bubaky ,ale aby sa komunita zosudrzila a herne zlepsovala ,ak chceme vyhrat to WSOP , :
_napr .7castle vyhral MTTsko z ktoreho ma HH a ten by presiel s komentarom co ,ako ,kedy a preco hral .nasledne diskusia a poucenie
_kellerman007 by ukazal svoje myslienkove pri HU
_alebo ktokovlek by si pripravil nejaku HH svojej hry a chcel by poradit ,a myslim ze by mu to dalo velmi vela ak tam bude dalsich xy ludi co mu hned poradi .
4.napadol ma este jeden format turnaja a to doubles (urcite viete o com to je ) .hraci hraju v dvojiciach pri nahodnom rozlosovani pred turnajom .plusom je podla mna to ze sa hra 5 ci 6max ,je to kreativne ,a hraci si navzajom mozu vytykat chyby(pobit sa ,vynadat ,vypit) a komentovat svoju hru .
haro
 
Príspevky: 73
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 32 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Vyhodnotenie ankety o miestenky na €10,000 GTD v Monte Carlo

Odoslaťod mirolc 16 Mar 2011 11:56

Už viete, že v ktorej online herni budu klaldy/ak budu vobec/ alebo kedy to asi budete vediet. Chcel by som presunut roll na nejakú inú hernu, tak či este počkat par dni alebo nie ak tam uz mam account :good:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 23 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!