WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod buschle 14 Júl 2009 09:30

7castle napísal:Hmm mam strasne deja vu, ako vzdy pri Dagovi :shock: Tie uspechy sa nedaju prehliadnut, ale ako obycajne su ruky na ktorych vypadne/odhadze sa skutocne tazko pochopitelne a neposobia dojmom ze sa dostal tam kde sa dostal nejak zasluzene... Opat skusat brutalne bluffy, pricom tento druhy je dost tazko vysvetlitelny najma vzhladom na historiu s tym istym hracom ktoru predtym postol Yegon. No ale jedna vec je kecat do vetra na nete a druha byt 2 x 7. na EPT a 120. na ME WSOP, ze ano.

Kazdopadne fakt vyborny vysledok, gratz :good:


no ved to .. ze on asi neni typ hraca co sa planoval prefoldovat na 70te miesto, ale mal vyssie ciele
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod Pepi 14 Júl 2009 09:48

7castle napísal:Hmm mam strasne deja vu, ako vzdy pri Dagovi :shock: Tie uspechy sa nedaju prehliadnut, ale ako obycajne su ruky na ktorych vypadne/odhadze sa skutocne tazko pochopitelne a neposobia dojmom ze sa dostal tam kde sa dostal nejak zasluzene... Opat skusat brutalne bluffy, pricom tento druhy je dost tazko vysvetlitelny najma vzhladom na historiu s tym istym hracom ktoru predtym postol Yegon. No ale jedna vec je kecat do vetra na nete a druha byt 2 x 7. na EPT a 120. na ME WSOP, ze ano.

Kazdopadne fakt vyborny vysledok, gratz :good:


No, vyzera to tak, ze mame slovenskeho Mike Matusowa s trosku rozdvojenou identitou. Dag s nim ma spolocne skor tie legendarne "blowups", Jano Bendik zas dar reci... :) Myslene ako sranda (take vratenie sa k tommyho prirovnaniu Jana k Mikeovi), v ziadnom pripade nie provokacia.

Ano, da sa o tych dvoch rukach donekonecna polemizovat. Len je treba mat na pamati, ze mal za sebou 5 dni celodenneho hrania pokru, takze mozno svoje zohrala unava, premotivovanost, snaha vytvorit si drsny image typu "ak budete so mnou hrat, skoncime AI", co moze byt jedna zo strategii pred zaverecnou fazou , atd. Ja sice nie som poker pro, ale neraz som sa takto vyhadzal dost vysoko v MTT a to som mal za sebou mozno iba 4-5 hodin hrania. Vlastne aj preto vela ludi nemoze byt profikmi, lebo podla mna je umenie sa plne koncentrovat na hru niekolko hodin denne.

Fandil som mu, nech sa dostane co najvyssie, lebo by to pomohlo propagacii pokru u nas. Teraz mi nezostava uz nic ine, len pripojit sa ku gratulantom. Velmi pekny vysledok! :poklona:
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod dzejkej 14 Júl 2009 09:55

No kazdopadne gratulujem k paradnemu vysledku :good:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod janobendik 14 Júl 2009 15:27

Pepi , už o 9,48 si naťahaný! alebo to ešte od včera ?;)
Dag to proste tak hrá, je to jeho štýl, desiatky blufov mu určite vyšlo! ten posledný , bol ale akurát tak dobrý do Hronu na 50E freez. proti nejakému študákovi, čo sa trasie o svoju 50 :)
Je len velká škoda , že takto dojeb.l, už 2. seriozny turnaj tohto roku /1.v Monte Carle hlúpimi TT/, asi musí popracovat na psichyke!!
Pred turnajom, by každý tento výsledok bral všetkými desiatimi, teraz podľa vývoja v turnaji je to /aspon pre mna/ velké sklamanie!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod poldinhoo 14 Júl 2009 15:34

psichyka je sviňa
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod janobendik 14 Júl 2009 15:40

prehod to :)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod svkice666 14 Júl 2009 15:56

No tak pisete tu vela veci, hravam, len online, live nie. Nejake oslnive vysledky zatial nemam. Teda nic vyrazne som zatial nevyhral. Po vojne je kazdy general. Neboli sme tam, nevieme ake to je a tak dalej. Preco zahral a ako hra- hral, je len na nom. Vsak hadam sa tu k svojej hre a vysledku na ME WSOP vyjadri. A potom aj v naslednej diskusii sa ho nato mozeme opytat. Snad aj odpovie. Kazdopadne vydrzat niekolko hodin, niekolko dni hrat poker, alebo cokolvek pri cca ja neviem kolko tam bolo 6000 hracoch a byt na ITM a dosiahnut 120 miesto ako tu pisete je uspech. Mohol skoncit aj skor a mohol to dotiahnut asi aj vysie. Nebol som tam, tazko sa mi pise. Kazdopadne vsetkym ceho-slovakom a hlavne specialne dvom cecho-slovakom na ITM patri sa pogratulovat. Ved predca je to kus prace a investovaneho casu, pokroveho umu, taktiky, urcite aj stastia a penazi, kim sa tam clovek dostane, ci uz ide priamo, alebo cez kvalifikacie. :poklona: :poklona: :poklona: :good: :good: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :trikoza3: :beer: :pokerface: :Bravo:


to yegon, poprosim ta nabuduce aj strucny preklad ktim tvojim anglickym prispvekom. Sme cz/sk forum, tak nak rozumieme vsetci. Vopred dik. 8-)

120 miesto. Kolko to vyhral? 8-)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod dzejkej 14 Júl 2009 16:07

svkice666 napísal:to yegon, poprosim ta nabuduce aj strucny preklad ktim tvojim anglickym prispvekom. Sme cz/sk forum, tak nak rozumieme vsetci. Vopred dik. 8-)


Sme cz/sk forum, ale kedze vacsina pokrocilejsich studijnych zdrojov, zaznamov hry a aj samotny poker pochadza z prostredia anglickeho jazyka, tak niektore terminy pouzivany preklad nemaju a aj ak ano, tak si to clovek prelozi "ako mu huba narastla".

Nejake vysvetlenia pojmov najdes na http://www.pokerstrategy.com/glossary/. Pekne sa preklikas a preslovnikujes k samotnemu vyznamu :D .

svkice666 napísal:120 miesto. Kolko to vyhral? 8-)


$40,288

http://www.pokernews.com/wsop/2009/event-57/payouts/
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod Ivo 14 Júl 2009 17:34

Dag niečo pred časom povedal v tom zmysle, že poker je o bluffovaní. Má to asi zakomponované v repertoári ako hlavný taktický variant vo svojej hre, hoci napr. v San Reme čakal na FT na dobrú ruku asi aj hodinu, aj tú prehral s Dariom (QQ vs set3 ). Najlepšie by určo bolo, keby ste tu vyrozprával svoju storry. Ako tu bolo písané, 6 dní za stolmi niečo spraví s psychikou a priznajme si úprimne, koľko hovadín človek vyprodukuje len počas nejakého 6hod. turnaja. Myslím, že to sa ani nedá porovnať s takým obrovským turnajom , ako ME WSOP. Aj keď podľa mňa to 120 miesto nedosahuje 7 miesto na EPT, je to takmer taký veľký úspech. Grtka Dag.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: WSOP 2009 - Main Event (Day 5): Dag Palovič je na tom čoraz

Odoslaťod Pepi 14 Júl 2009 19:10

janobendik napísal:Pepi , už o 9,48 si naťahaný! alebo to ešte od včera ?;)

Ja nepijem, pan dochtor zakazali. Ja teraz uz len toluen a makke drogy... :D
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!