Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod iggy 15 Máj 2009 22:05

016roy napísal:
Zaroven by som poprosil niektorych ludi aby bez znalosti preco je zoznam taky, aky je nezhadzovali tak mna /pisatela zoznamu/, ako aj Slovakov /vid. poznamka "slovenska malost v plnej parade"/. Nemyslim si, ze my Slovaci si zasluzime neadekvatne pomenovania. Zeby to bola poznamka jedneho znameho z tych ludi, co uz pre PokerPortal.sk nerobia a zaroven si na nasu stranku davaju do diskusie reklamu?


ok nerad ale pome nato ked chcete byt osobny vy budem aj ja
pametam si vas ako ste boli na svojom 1vom live turnaje bolo to niekde v cechach najebany jak bomby ste tam rozlievali pivo robili taky bordel na finalom stole ze dnes by vam to nikde nestrpeli a samozrejme skoro nestihli vlak zase kvoli pivu toto je moj obraz o majiteloch poker portalu zalozeny na osobnej skusenosti a vzdy aj bude , to ze sa vam podarilo ani neviete ako ( mi niektory vieme vdaka komu ) vybudovat portal je sice pekne ale tam to konci , takze ak nabuduce budes ukazovat prstom na niekoho tak v prvom rade ukazuje na seba a tvoje tendencne zoznami o turnajoch v kluboch ktore ti masiruju tvoje male ego chlapec a uz vonkoncom sem neplet cstrika , a kedze je toto moja posledna navsteva pokerportalu v zivote ak mas chut diskutovat na tuto temo tak len osobne kludne mi zazvon umna dalo a mozeme si otom pozhovarat
HAWK
pice takto mi sprijemnit piatkovy vecer moze naozaj len .............

P.S.
pre jana bendika , je pripravovany velky projekt o zivom pokry online ( ja stym nemam absolutne nic) tak snad
ti oni splnia tvoje pravidelne tuzby o propagacii :)
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod admin 15 Máj 2009 22:16

:what: :what: :what:
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod yegon 15 Máj 2009 22:19

cista telenovela :)

kedy bude dalsi diel?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod 7castle 15 Máj 2009 22:36

OMFG WTF :shock:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod 016roy 15 Máj 2009 23:02

iggy napísal:ok nerad ale pome nato ked chcete byt osobny vy budem aj ja
pametam si vas ako ste boli na svojom 1vom live turnaje bolo to niekde v cechach najebany jak bomby ste tam rozlievali pivo robili taky bordel na finalom stole ze dnes by vam to nikde nestrpeli a samozrejme skoro nestihli vlak zase kvoli pivu toto je moj obraz o majiteloch poker portalu zalozeny na osobnej skusenosti a vzdy aj bude , to ze sa vam podarilo ani neviete ako ( mi niektory vieme vdaka komu ) vybudovat portal je sice pekne ale tam to konci , takze ak nabuduce budes ukazovat prstom na niekoho tak v prvom rade ukazuje na seba a tvoje tendencne zoznami o turnajoch v kluboch ktore ti masiruju tvoje male ego chlapec a uz vonkoncom sem neplet cstrika , a kedze je toto moja posledna navsteva pokerportalu v zivote ak mas chut diskutovat na tuto temo tak len osobne kludne mi zazvon umna dalo a mozeme si otom pozhovarat
HAWK
pice takto mi sprijemnit piatkovy vecer moze naozaj len .............
P.S.
pre jana bendika , je pripravovany velky projekt o zivom pokry online ( ja stym nemam absolutne nic) tak snad
ti oni splnia tvoje pravidelne tuzby o propagacii :)


iggy prepac, ale fakt mam nerad osobne utoky... len som v prispevku vysvetlil ako to cele je a reagoval tak na Tvoj prispevok. Som nerad ze si neakceptoval argumenty a pravdy, ale naopak zacal opat utocit..... Ja na Teba utocit nebudem, ale opat len vysvetlim Tvoje utoky a nepravdy.

Na pokrove turnaje konkretne ja cestujem bud autom, alebo autobusom. 1-2 krat som bol vlakom a ten som vzdy stihol, lebo ak cestujem mimo Slovensko na turnaj, tak si vzdy zaplatim aj hotel po turnaji. Cize o tom, ze by som nestihal vlak po turnaji byt rec nemoze. Jedine zeby som nestihol vidiet recepcnu ako sa prezlieka pred mojou izbou :). Koniec-koncov, ja sa za svoje ucinkovanie na turnajoch nemam preco hanbit. Zacinal som s pokrom pred 10 rokmi, takze Ty si ma asi tazko mohol vidiet na turnaji.... Aj ked vtedy neslo o NL Holdem. Moje prve turnaje vacsie boli v Zline - 3 a 11 miesto. Potom v Bystrici - 4 miesto. Vela vacsich zivych turnajov ani neabsolvovavam. Za posledny rok a pol tak cca 6 velkych turnajov v golden VEGAS - 2krat final table, 2krat platene miesta /tusim 11 a 14/, okrem toho som hral v Pardubiciach na U***et Honoria Open, kde som skoncil vo freezeoute 3 a v rebuy 5-ty. Naposledy v golden VEGAS na 25 000 EUR GTD - 5-ty. Okrem toho este European Poker Tour 2007 - cca 385 z 555 hracov. Online sa mi dari ovela lepsie, kto ma pozna vie. Za svoje ucinkovania na turnajoch sa nemusim hanbit. Netvrdim, ze si obcas nevypijem, ale myslim, ze kazdy z nas si obcas vypije.

Dalsie arogantne slova okomentujem len takto - neukazujem prstom, len poukazujem na nepravdy a invektiva a zaroven ich vyvraciam argumentami, resp. ospravedlnenim, ak sa niekoho moj zoznam turnajov dotkol. Mal som tiez pocit taky, ako napisal palo1973. O 5 eurovom turnaji v Nitrianskom poker klube, alebo inych mensich mestach domaci hraci vedia a z inych miest tam cestovat asi nebudu. Preto som chcel v prvom rade v zozname zviditelnit co najvacsie mnozstvo miest z roznych oblasti SR a CR.

Zoznam nie je tendencny a nie je plateny, na to narazas. Nikto za zoznam neplatil, sluzi len na informaciu pre hracov, ktori chcu za pokrom cestovat. Onedlho pribudnu na stranke aj mensie turnaje, ked bude dokoncena sekcia o zivom pokri. Vtedy si pridu na svoje aj hraci, ktori nevedia o mensich turnajoch vo vlastnych mestach. Dufam, ze to bude coskoro, ale vsetko chce cas. Navstevnikom, ktorych to urazilo sa ospravedlnujem a Dakujem za doveru.

Vratim sa k tomu na com bol portal vybudovany. Presne na tom, ze sme sa snazili robit co najviac pre navstevnikov. AK vravis o tuzbe, tak jedina moja tuzba je to, aby sme dokazali potesit nasich navstevnikov. S tym sme stranku v spolupraci s Expekt Pokrom a freerollmi u nich aj zacinali. V tom chceme kontinualne pokracovat, len nie vzdy sa da rychlo a jednoducho.

Na poznamku o malom egu nereagujem. Myslim, ze kazdy slusny clovek si spravil obraz sam, kto ma ake ego.... Nepletiem sem ani ine osoby a nemenujem ich. Nechcem nikomu ublizovat a ani to v zivote robit nebudem. Len som upozornil na jednu vec. Proste som len reagoval na to co sa tu udialo. To hadam mozem. Suhlasim s nazorom, ktory si nepovedal Ty, ze v sucasnosti pokrove kluby funguju na zaklade platnej legislativy. A ja dufam, ze to tak aj bude. Len som upozornil, ze to tak byt nemusi, ak prejde spominany zakon. To su proste fakty.

Volat Ti nebudem, nemam na Tebe telefonne cislo. Ak chces, tak mi ho napis do emailu a rad Ti zavolam a porozpravame sa v klude. Tvoje rozhodnutie akceptujem a drzim Ti palce v zivote.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod APminer 15 Máj 2009 23:15

PP = :good: :good: :good:

na pár osobách (cheep.., iggy, ... - nepoznám osobně = nehodnotím víc než si přečtu jejich komentáře) nezáleží, je tu hromada slušných a příjemných lidí, kteří tady jistě zůstanou

:poklona: :poklona: :poklona:

:gl:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod palo1973 15 Máj 2009 23:23

-jednu vec nechapem,je tu uverejneny clanok o zivych pokrovych turnajoch a namiesto konstruktivnej kritiky,ktoru by iste uvital aj autor clanku prejdu nemenovani dotycni hned na urazky....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod APminer 15 Máj 2009 23:26

palo1973 napísal:-jednu vec nechapem,je tu uverejneny clanok o zivych pokrovych turnajoch a namiesto konstruktivnej kritiky,ktoru by iste uvital aj autor clanku prejdu nemenovani dotycni hned na urazky....


pali, ber to jako nevybourene mladi ;) nema argumenty - utoci :( kolik jsi takovych lidi potkal v zivote, ja hodne ;)

moje polovicka rika "dej blbcovi cestu" a ma pravdu :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod keso26 15 Máj 2009 23:30

iggy napísal:...
neviem co s tym ma alebo nema spolocne, ze sa niekto niekde opil, myslim ze to sa stane snad kazdemu :) a za dalsie si myslim, ze kvalita PP nie je dielom nejakej nahody ako pises. Ja za tym od zaciatku co PP poznam vidim kopec prace, ktoru chalani vynalozili na vybudovanie portalu, vdaka ktoremu mozeme diskutovat, vymienat si rady, pisat blogy, citat clanky, pomahat novym hracom a vela ineho.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Zoznam živých pokrových turnajov do 31.5.2009

Odoslaťod Komedia 16 Máj 2009 02:51

chystáte sa niekto na 3 dnový 222€ event do golden vegas :)?
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!