Dvovera herniam

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Dvovera herniam

Odoslaťod Adrian15 16 Jún 2008 11:46

Cafte.
Chcem sa Vas spitat ktorim herniam doverujete najvia a ktorim najmenej ,tymto mam namisli len soft . V ktorej herni mate pocit ze soft ojebava ? Predpokladam 90% z Vás spomenie pokerstar , no ja este pridavam U***et,B**n .
Naopak najlepsie skusenosti mam z hernou B**fair , kde 80% lepsi ruk aj vyhra a neprichadzaju zazracne riveri.
Aky je Vas nazor ?
Adrian15
 
Príspevky: 253
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dvovera herniam

Odoslaťod keso26 16 Jún 2008 12:00

..moj nazor je taky, ze by si si mal cim skor prestudovat pravopisny slovnik :-D
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

demencia

Odoslaťod loskot 16 Jún 2008 12:04

paneboze chalan... podla mna mas IQ 30 alebo 30 dioptrie.. to neni mozne aby priemerne inteligentny clovek napisal to co si ty dokazal vytvorit
loskot
 
Príspevky: 5
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dvovera herniam

Odoslaťod trikoza 16 Jún 2008 12:22

hahahaaaaa Adrian15 strikes back, uz som si myslel ze sa neukazes *THUMBS UP*
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Napisane je to dobre

Odoslaťod Andrej 16 Jún 2008 13:32

klasicka sturovcina :-)
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

mnoo

Odoslaťod korki 16 Jún 2008 13:48

Ja spomeniem moju skusenost s Expekt pokrom mozno je to mnou ale mozno nie, vzdy pokial sa mi podarilo vyhrat freerol peniaze prehal som ich vsetkych do jedneho a neboli to len moje blbosti... a s tym freerol money ma taku istu skusenost aj kamos
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Napisane je to dobre

Odoslaťod jojosavi 16 Jún 2008 13:54

Ten tvoj pravopis je hrozny :-D

Ale k veci. Podla mna je najhorsi software Boss media (ten co na nom bezal/bezi Poker Heaven, Paradise Poker, ...). Herne s tymto softwarom proste ignorujem.
Druhy najhorsi je podla mna iPoker (CD Poker, TonyG, Expekt, ...). Tam si zahram max. freerolly. Ale v Heads-upoch sa mi tam celkom darilo.
Asi najlepsie sa mi pozdavaju Microgaming (StanJames, U***et, ...) a ten software co na nom bezi B**n. Tam sa mi dari hlavne v cash tables a v heads-upoch. Turnaje moc nehravam lebo sa to vacsinou zvrtne v ruletu a je jedno jaku mam kartu. Proste je to software a nie realne rozdavanie.

btw. mozna je to paranoia ale:
1. V herniach, v ktorych nehravam (napr. U***et - hram tam len turnaje z OPT3) proste nemam sancu uhrat nejaku lepsiu poziciu, ci uz hram opatrne alebo agresivne - mozna maju ten software nastaveny tak aby chodili lepsie karty a mali viac lucku ti, co u nich vela hraju.
2. Ked hravam doobeda a poobede, tak chodia menej divoke kombinacie ako vecer, ked tam byva najviac hracov.
jojosavi
 
Príspevky: 229
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Napisane je to dobre

Odoslaťod buschle 16 Jún 2008 14:11

F****Tilt a P****Stars.. su najvetsie s najlepsim softwerom... ( a tu hrajem)
Tretim u mna je party poker (vyborne bonusy cez pokerstrategy.com pre zacinajuceho hraca+ beginner miestnosti).
herne Ipoker (titan,CD,Expekt,tonyG .. a este neviem kolko som zabudol)ignorujem lebo zarabaju na jednej sieti kde je tak 15tis ludi online a tuto populaciu si este delia podla toho kdo hra z akej herne a kazda ma svojho majitela ... + polka ludi hraje playmoney ,tam u mna doveryhodnost klesa :)
Herne P****Stars (vecer 150tis ludi+) a F****Tilt (70tis+ ale zase najvyssie limity) tocia obrovske peniaze a urcite nepotrebuju nic nelegalne vymyslat , staci ked vidim kolko usd odovzdam za 4hodinovu session ako Rake , a to hram NL25micro limity.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

RE:Dvovera herniam

Odoslaťod kendy11 16 Jún 2008 14:14

fakt nechapem ludom ktory davaju taketo otazky... myslis , ze software je nastaveny tak ,aby ta odrbal ?? Dovol mi sa zasmiat. skor by si sa mal zamysliet nad tvojou hrou a nie zvalovat tvoju zlu hru na hernu ..... sam hravam na Boss Media , jeden z najlepsich SW sice bez podpory PT3 , ale aspon tam je pomenej regularov ....
kendy11
 
Príspevky: 47
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

zazracne rivery

Odoslaťod buschle 16 Jún 2008 14:14

tieto zazracne rivery pridu superom v kazdej herni a ked budes hrat zle a casto callovat draws budu chodit aj tebe ... ale s takou hrou hrac skonci velmi rychlo.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!