Garancie v BA poker kluboch...

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Garancie v BA poker kluboch...

Odoslaťod HakoHonda 15 Apr 2010 00:39

Iste ste si vsimli, ze garancie v poker kluboch v BA nebyvaju dost casto splnene, teda vlastne vzdy ked nepride tolko hracov aby tu garanciu naplnili. Som preto velmi rad ze sa otvaraju nove a nove kluby, bodaj by ich bolo na druhy rok minimalne 30, potom sa zacne tento trh preriedovat, a zostanu naozaj tii najlepsi...lebo este STALE je konkurencia slaba...ked raz klub vypise nejaku garanciu, ma byt splnena bez ohladu ci pride hrac jeden alebo ich pride sto...ked poker klub sa rozhodne urobit turnaj s garanciou musi ratat ze ide do rizika, o tom cele podnikanie vlastne je..verim ze si to hraci vsimaju, a preziju naozaj iba tie najlepsie kluby, lebo hracov v BA nie je vela...
asi vieme kde to s tymi garanciamije tak ako to je...reklama tu je, ale Skutek bohuzaaal UTEK
HakoHonda
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Garancie v BA poker kluboch...

Odoslaťod Komedia 15 Apr 2010 04:53

Sú rôzne aspekty splnenia garancie...V hrone to je, že do začiatku turnaja musí byť zaregistrovaných minimálne 10 hráčov. Máš to napísane na stránke aj na letákoch a GTD je robená v prizepool ciže sa nič z diktovanej sumy nestrháva.V poker 23 podmienky splnenia GTD nepoznám, ale každý kto tam chodí vie ako to je, že tam GTD nič neznamená a môže byť kludne zmenená v priebehu turnaja a GTD je napísaná v moneypoole (t.j. že z GTD sumy sa odčítava % pre hernu) ( môže sa stať čo sa stalo nedávno, že v 23 zaplatíš fee turnaja pri Buyine a nakoniec ešte strhnú 10-15% z prizepoolu :shock: sick ). V JLS myslím že je GTD tiež písaný v moneypoole ale ich veľké + je to že dávajú garanty aj keď sa nesplnia podmienky splnenia garantu :) A o alline sa nemusíme baviť lebo človek s úsudkom tam proste nemôže chodiť...A IMHO 3 pomerne veľké kluby + jeden Allin ktorý ma veľmi dobrú polohu sú pre Bratislavu až až ...A to nehovorím, že niekto chce otvoriť ešte nejaký veľký klub v Mamute :omg: Najlepšie je sa informovať v klube v ktorom chceš hrať, aké sú podmienky na splnenie Garancie...Lebo ak majú podmienku (povedzme ako Hron že 10 ľudí musí byť registovaných na začiatku turnaja) a nieje, tak je to problém tých ľudí čo chodia neskoro a nie problém klubu, lebo ten nepotrebuje byť stratový kôli neschopnosti hráčov dojisť na čas o 1k€...
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Garancie v BA poker kluboch...

Odoslaťod martinique39 15 Apr 2010 14:24

co je podla teba take strasne na alline?
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!