Live Outfit + Accessories

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Live Outfit + Accessories

Odoslaťod KoPe 27 Okt 2009 19:03

čaute, vytvoril som túto tému, lebo som zvedavý na vaše zvyky v live pokry tj
aké oblečenie si volíte ked idete live hrať či už do lokálnej herne alebo na nejaký väčší turnaj, či si dávate mikinu s kapucňou (ak hej či ju aj využívate) alebo si dáte košelu etc. a či počúvate hudbu pri hraní, či nosíte pri hraní slnečné okuliare, šiltovku, resp či máte na stole položený talizman atď. :)
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod josipjs 27 Okt 2009 19:21

kosela, sluchatka na usiach (hubdba samozrejme neni pustena) a tvarim sa ze som Anglican(turista)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod yegon 27 Okt 2009 20:07

ja vyzeram pri pokri zhruba ako tvoj avatar :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod DevilMayCry 28 Okt 2009 10:28

mam svoj styl ktory nemenim......na lavej ruke musia byt hodinky (najlepsie co najviac bling bling), na pravej mam retiazku (samozrejme bling bling - chirurgicka ocel postacuje), lavu ruku mi dalej zdobi guemny naramok (momentalne zeleny - uvazujem nad kupou chromu v spreji aby to bolo co najviac bling bling), viac bling bling uz nemam lebo niesom az tak dobry hra......ci je leto alebo zima svoj outfit nemenim cize kratke nohavice a mikina s kapucnou je nutnost....na hlave nemam okrem kapucne nic (v hlave to iste :D ).......pod mikinou mam kratke triko ad1das (6 pasikov - u nas sa takmer neda zohnat), boty nosim po mojej o 13 rokov mladsej sestre - su fakt coolove (pokusim sa este dnes uploadnut foto - myslim tych topanok)....spodne pradlo nenosim (mam rad volnost), nad pravym obocim mam vytetovane pocket trojky (povodne som chcel stvorky), slnecne okuliare nenosim davam prednost potapacskym - jednak su praktickejsie (strcite ich prakticky do kazdeho vrecka na mikine XXXL) a zakryvaju mi vacsiu cast tvare (ze vraj mam nehorazny tell v nose - pri pocket aces mi z neho vystupia cierne chlpy, pri kingoch su len hnede)....tolko asi k mojmu gearu....... dalsie drobnosti ako mobil trium mars so zvonenim P.I.M.P. od fiftyho snad netreba ani spominat.......
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod josipjs 28 Okt 2009 10:42

zeaa, gangsta :D :lol2:
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod 7castle 28 Okt 2009 11:00

Devil mam krce :lol2:

U mna je to jasne, tricko + mikina, kapucu si dam ked je mi zima co sa mi stava bezne :) Nosil som aj okuliare vo vrecku pre istotu ale uz nenosim, myslim ze este vela vody Dunajom pretecie kym budem mat pocit ze ich na Slovensku potrebujem...

Talizman je kravina, pri hudbe by som prisiel o tie uzasne reci co je mozne pocut iba pri live pokri.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod Riddlah 28 Okt 2009 11:05

mam kupenu peknu mikinu s kapucnou cervenu :D, slnecne okuliare a mp3ku :D takze jedine co mi chyba je bankroll na live poker a mozem ist hrat :D
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod palo1973 28 Okt 2009 11:27

-no ja neperiem vitazny outfit,ale uz asi budem musiet,mal som ho uz asi 6x po sebe..........

-nosim vacsinou polokosele lacoste,ktore su povolene aj v badene,a mam aj okuliare-tie vybalijem az na FT,este su skoro nove :fish:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod DevilMayCry 28 Okt 2009 11:40

no a teraz vazne :D ......live chodim hravat do jedneho maleho klubu a nijak extra sa neobliekam.....poker tam spajame hlavne s pitim :beer: cize nejak nerozmyslam o tom ze si idem zahrat ale skor ze sa idem zabavit s kamosmi..... na serioznom turnaji som bol len raz v hrone a tiez uplne normal.....rifle, cerveny svetrik, dioptricke bryle aby som videl na board :-D suhlasim so 7castle co sa tyka pocuvania hudby...radsej si vypocujem tie kecy slovenskych "profi" hracov :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live Outfit + Accessories

Odoslaťod Riddlah 28 Okt 2009 11:42

a ako potom riesis ten tvoj nosny tell ?:D
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!