Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod TuKE 29 Jún 2010 07:56

buschle napísal:asi to bude tym , ze ked sadnes do lodicky, tak hned si 5ty na slovensku a 30ty na svete, este predtym nez zacnes, kdezto futbal hra tak pol miliardy ludi 8-)

LOL, takže je úplne ez mať z troch po sebe idúcich olympiád zlato, vlastne sa divím, prečo sa ľudia na Slovensku dávajú na futbal, keď môžu zbierať zlato z olympiád ako jahody na maďarskej plantáži v loďkách, pche :D

Inak take it ez, je to iba šport
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod yegon 29 Jún 2010 08:12

TuKE napísal:
buschle napísal:asi to bude tym , ze ked sadnes do lodicky, tak hned si 5ty na slovensku a 30ty na svete, este predtym nez zacnes, kdezto futbal hra tak pol miliardy ludi 8-)

LOL, takže je úplne ez mať z troch po sebe idúcich olympiád zlato, vlastne sa divím, prečo sa ľudia na Slovensku dávajú na futbal, keď môžu zbierať zlato z olympiád ako jahody na maďarskej plantáži v loďkách, pche :D

Inak take it ez, je to iba šport


jop a my patrime do TOP 1% vo futbale lebo pozri kam sme sa dostali - pure skill imo :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod tifoslovan 29 Jún 2010 08:32

moje zhrnutie
zapas s Holandskom bol realny obraz nasich sil, Holandania dali gol alebo mali sance vzdy ked pridali a ked zlavili zahrali sme si aj my . Ano ale aspon bojovali tak to ma byt.
Pocas celeho turnaja sa mi pacili:
Najviac Kucka - super hrac mlady namakany
Weiss - prve dva zapasy asi naj hrac, vcera s Holandskom sa mu nedarilo...
Stoch - parada
Skrtel standard
Durica ked uz vykon priemerny tak asi jediny hrac co poriadne na plne hrdlo spieval nasu hymnu :)
vittek ma prekvapil svojou streleckou potenciou....
Sklamali - Mucha - vcera podla mna na oboch goloch mal svoj podiel pri prvom padal na zem ako vrece zemiakov, druhy gol zle vybehnutie, aj ked prvy gol v nom mal prsty aj durica a zabavnik....
Hamsik - v repre sa mi nikdy nepacil ale asi cakam vela
;)

zaver - stale naivne dufam ze sa po tomto pre mna uspechu nieco zmeni ale marne stadion najblizsie 4 roky nebude, takze do troch rokov zacneme hravat kvalifikaciu vo Viedni kedze od UEFY mame posledne kvalifikacie vzdy vynimku, podobne ani do nasej ligy nebude prudit viac penazi hlavne ze kamerovy system je dolezity
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod w4444x 29 Jún 2010 10:17

tifoslovan napísal:moje zhrnutie
zapas s Holandskom bol realny obraz nasich sil, Holandania dali gol alebo mali sance vzdy ked pridali a ked zlavili zahrali sme si aj my . Ano ale aspon bojovali tak to ma byt.
Pocas celeho turnaja sa mi pacili:
Najviac Kucka - super hrac mlady namakany
Weiss - prve dva zapasy asi naj hrac, vcera s Holandskom sa mu nedarilo...
Stoch - parada
Skrtel standard
Durica ked uz vykon priemerny tak asi jediny hrac co poriadne na plne hrdlo spieval nasu hymnu :)
vittek ma prekvapil svojou streleckou potenciou....
Sklamali - Mucha - vcera podla mna na oboch goloch mal svoj podiel pri prvom padal na zem ako vrece zemiakov, druhy gol zle vybehnutie, aj ked prvy gol v nom mal prsty aj durica a zabavnik....
Hamsik - v repre sa mi nikdy nepacil ale asi cakam vela
;)

zaver - stale naivne dufam ze sa po tomto pre mna uspechu nieco zmeni ale marne stadion najblizsie 4 roky nebude, takze do troch rokov zacneme hravat kvalifikaciu vo Viedni kedze od UEFY mame posledne kvalifikacie vzdy vynimku, podobne ani do nasej ligy nebude prudit viac penazi hlavne ze kamerovy system je dolezity


wtf :) seriozne ty si pozeral daky iny futbal ako ja ? Mucha vcera chytil tak 3 ciste goly a za ten prvy absolutne nemohol, neviem ci si niekedy hral futbal aj nazivo ale ked je hrac na tolko vzdadny ze urobi klucku na ktoru ty musis reagovat a da ti loptu popod hraca do proti smeru a trafi ju presne pri tycku, tak sa na nu mozes akurat pozerat ale telo uz do pohybu nedas aby si na nu dociahol. Ten druhy gol bol skor zavahanie skrtela, tak ci tak bez muchu by ani toto dobre muzstvo nebolo na MS a pochybujem ze by sme postupili tak sme postupili bez neho.
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod tifoslovan 29 Jún 2010 10:23

predstav si bol som spoluhracom Vlada Weissa v interi...
to ze som ani zdaleka nebol dobry ako on je druha vec :fish:

ano chytil dobre fajn a prvy gol som nepisal cisto jeho chyba ale aj on v nom ma prsty....
druhy gol povazujem za absurdnu chybu to jeho vybehnutie a potom siahnutie do prazdna ....ano skrtel sa nechal vyprovokovat a chybal tam ale vybiehat na 16tku s tym ze utocnika krizuje obranca tak to sa nevidi ani na dedine
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod palo1973 29 Jún 2010 10:45

-samozrejme,ze ten druhy gol ide na 90 % na vrub muchu,brankar ked vybehne tak ju musi mat,ak ju nema je to jeho chyba,to ze skrtel debatoval radsej s rozhodcom o tom ci fauloval(imo to faul asi bol) si musi vstupit do svedomia sam,urcite to nie je hodne hraca FC Liverpool,samozrejme nemozeme kritizovat Muchu,lebo nas velakrat podrzal,ci uz v kvalifikacii,alebo aj na MS,trochu som smutny,ze sme dostali tak rychlo gol a v podstate z protiutoku,to by sa muzstvu ktore je paperovo slabsie a ide do zapasu hlavne s tym udrzat co najdlhsie 0:0 a branit stavat nemuselo,napriek tomu mozeme byt celkovo spokojni
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod lolofon 29 Jún 2010 16:18

Horsey7 napísal:cojaviem, nerobil by som z toho nejaku dramu

nespominam si, ze by tu na pokerportali niekto niekedy nazval Hochshornerovcov, Moravcovu a kopec dalsich spickovych sportovcov hrdinami aj ked prave ti su niekolkonasobni majstri europy, sveta, maju medaily z olympiady, atd.

proste futbal je taka ludova hra a sleduje to kopec ludi a aj najmensi uspech sa vynasa na piedestal sportu

je to pekne, ze sa nasi dostali prvykrat na MS a ze postupili zo skupiny, ale co je na tom preboha hrdinske


Ako uz pisal buschle, je ovela, ale ovela lahsie presadit sa vo vodnom slalome ako vo futbale. Navyse tento nas uspech (ci uz v kvalde alebo postup zo skupiny do osemfinale) boli dost necakane a nieco uplne nove pre slovensky futbal. Zober si to na hokeji - my sme sa tiez viac tesili z titulu majstra sveta ako napriklad Rusi, ktori to vyhrali uz viackrat ako bolo sampionatov :)
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod lolofon 29 Jún 2010 16:24

tifoslovan napísal:Sklamali - Mucha - vcera podla mna na oboch goloch mal svoj podiel pri prvom padal na zem ako vrece zemiakov, druhy gol zle vybehnutie, aj ked prvy gol v nom mal prsty aj durica a zabavnik....


what teh hell? Bez Muchu by sme teraz boli zrebovani z 5. kosa :)
Za prvy gol vobec nemohol, tam isiel Zabavnik na parky. Pri druhom spravil velku chybu, ale nikto nie je neomylny a jeho pomer skvele momenty : chyby je taky, ako u nikoho ineho z nasej repre. Navyse obrovsku chybu spravil aj Skrel, nechapem ako sa moze nas najostrielanejsi hrac nechat vytocit tym tajtrlikom + henten suboj fakt faul bol. Inak ale rozhodca veeelka bieda, totalne sa prejavilo, ze hra favorit s outsiderom, spraval sa uplne podla toho. Najviac ma dojalo to, ked sa holandsky brankar zacal s nim hadat, ze on sa lopty nedotkol a preco je roh a potom to zmenil na patku. Keby sa tak hadal Mucha, tak mu snad aj kartu ukaze :)
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod Horsey7 29 Jún 2010 16:36

ten vodny slalom bol len priklad..zobral by som radsej hokej, kde nasi naozaj nieco dokazali aj vo velkej konkurencii..ved hokej hra minimalne 70 krajin sveta a sme konstantne v top 8, obcas nejaka medaila

alebo nasi tenisti v minulosti boli v top 20, top 10 rebrickov s tisickami hracov z desiatok krajin a o nich nikto nepise ze su hrdinovia..baby vyhrali Fed Cup, muzi finale Davis Cup, olympijske zlato, atd.

na to, ze futbal je najrozsirenejsi sport na slovensku a kazda dedina ma svoj tim snad, tak mi jedno zazracne osemfinale nepride akoze podme oslavovat nasich superhrdinov

az sa budeme pravidelne objavovat na ME a MS a semtam budeme bojovat o popredne miesta tak sa mozme bavit o uspechoch slovenskeho futbalu

ako prajem im to, super, ale skor to beriem ako impluz pre rozvoj nasho futbalu, ktory je imo v srackach
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod lolofon 29 Jún 2010 16:53

Horsey7 napísal:az sa budeme pravidelne objavovat na ME a MS a semtam budeme bojovat o popredne miesta tak sa mozme bavit o uspechoch slovenskeho futbalu

ako prajem im to, super, ale skor to beriem ako impluz pre rozvoj nasho futbalu, ktory je imo v srackach


Potom to uz nebude uspech. Ide prave o to, ze nas futbal je v oooooooobrovskych srackach a toto by mohlo byt svetlo na konci tunela, preto je to uspech. Samozrejme koniec tunela (a to doslovne) pride najskor vtedy, ked Fero opusti SFZ (tusim, ze v dalsich volbach uz nechce kandidovat, ci?)


edit: este k prvej casti prispevku - futbal je futbal, najvacsi a najrozsirenejsi sport na svete, preto tym vsetci tak ziju. Inak napr toho tenisu mi je luto, tym reprezentacnym sutaziam sa nevenuje dost pozornosti, vcera som normalne rozmyslal, ze ci sme fakt boli vo finale Davis Cupu, ked som cital rebricek naj uspechov nasho sportu na SME. A btw hokej - mas pocit, ze by sa mu u nas venovalo malo pozornosti?
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!