Nick "suhaj" na P****Stars

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Nick "suhaj" na P****Stars

Odoslaťod 7castle 05 Máj 2008 08:59

Cita tieto stranky Slovak z BA s nickom "suhaj" na P****Stars? Alebo poznate ho niekto?

Stretli sme sa vcera pri stole a nazval ma okrem ineho imbecilom, tak by som s nim rad prehodil par slov...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Keby si sa tu clovece nahodou zjavil...

Odoslaťod 7castle 05 Máj 2008 09:11

... tak len par poznamok.

1. Ja osobne sa snazim byt pri stole slusny, a aj ked ma niekto vytoci, nepisem mu ani ze je fish, nieto este nadavat mu.

2. Dvojnasobne to plati, ked je niekto krajan, a to som ta este na zaciatku osobitne pozdravil, mozno si si nevsimol (v anglictine, lebo sa snazim dodrziavat PS rules).

3. Ked uz, tak si aspon fakt over, komu nadavas. Ked si na sharkscope.com porovname vysledky, myslim, ze si dost daleko od toho, aby si hodnotil moju hru urazkami.

4. Ku hre. Ak si dobre spominam, pri nizkom leveli sme obaja dorovnali AI nejakych 130 chipov niekomu. Po flope KJx som ja betol so 77, cim som ta vytlacil a tipek to zobral na sparovane K. Netusim, co si mal (a fakt si ani nepamatam, co este doslo), ale z reakcie som usudil, ze by to bolo nakoniec tvoje.

Moja hra bola uplne standardna, proste som usudil, ze som teraz lepsi ako ty, a chcel som ta vytlacit, aby som znizil sancu, ze stratim pot, ktory moze byt aktualne moj - ak by si mal nieco ako A9. Na stole bolo este 7-8 hracov, takze benefit z vyradenia hraca bol z mojho pohladu zanedbatelny oproti snahe vyhrat pot 400. Pri bubble by som to samozrejme nikdy neurobil. Samozrejme, netvrdim, ze to bolo na 100% spravne rozhodnutie, ale zahral by som to rovnako.

P.S. Potom som ta na bubble vyradil JJ vs KK ak si dobre spominam, takze ak vezmes spat toho imbecila, mas u mna pivo*DRINK*
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Keby si sa tu clovece nahodou zjavil...

Odoslaťod fidelko 05 Máj 2008 10:35

uz davnejsie som vsade kde hram, vypol chat a mam svaty pokoj *WALKMAN*
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Nick "suhaj" na P****Stars

Odoslaťod SpongeBob 05 Máj 2008 12:32

Ja som si myslel keď je záujem o to nick name na P****Stars,že minimálne vyhral Sunday milion,a to ho chce 7castle zbiť.:)
Obrázok používateľa
SpongeBob
 
Príspevky: 332
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!