Nitra drunk session vol. 2

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod Chlpo1989 20 Júl 2011 12:18

Report bude formou reportov od zucastnenych autorov, aby sme nevynechali ziadne detaily :)

michael163 napísal:Ďaľší pekný letný deň a partička klingónov sa rozhodla vyjsť po nejakej dobe aj von. Všetko nasvedčovalo tomu že to bude velmi perspektívny večer, ale to by nemohol môj život v poslednej dobe postihovať Cassanovov syndróm a.k.a menší life downswing. O 15:00 som plánoval opustiť dom a crossnúť si svoju cestu cez Bratislavu, avšak klúče od auta boli proti. Ani po jeden a pol hodinovom hladaní som ich úspešne nenašiel(a stále ich nemám) a tak som s požičaným autom od brata vyrazil na cestu s menším omeškaním. Na dialničnom úseku pri Senci mi požičané auto nadelilo solídny suckout keď sa mi vo vyššej rýchlosti spolovice odtrhol predný podvozkový kryt a ešte dobrých pár kilometrov som sa tváril ako odhŕňač snehu. Na najbližej pumpe som behom hodiny problém kuchynským nožom fixol a hor sa do Nitry. Inštinktívne(a s menším chlpovým popisom) som high class podnik našiel a po prvom vypočutom pokrovom termíne aj chlapcov klingónov(chlpo,matiapag,emjay,poldinho), s ktorými som sa vo veľmi priateľskej atmosfére prvý krat for real zoznámil. Nemuseli ma dlho prehovárať a tak som sa hneď aj ja pridal ku spoločenskej zábave. Ústredná téma pri stole bola ofc kvantová fyzika a tak teda nebola núdza o dlhé analyzačno-vyčerpávajúce rozhovory, na ktorých som sa s nadšením 14-tky na letnom tábore podielal. Zábava bola v plnom prúde, alkohol sa konzumoval s drinkratom 0,5dcl/30min a po chvíli sa ku nám pridali aj mino_o,tučniak a vlade.
Ešte doma som dostal uberdiabolský nápad. Keď už sa teda naskytla príležitosť podielať sa na takomto stretku, tak som ho chcel aj patrične obohatiť. Na papier som si prekreslil z mojho pokertrackeru dve handy(nemal som toner v tlaciarni) v spičkovej kvalite, kde sa jednalo o dve podobne situacie(2barrel or not vs reg IP a OOP), s podmienkou ze budu postnute na stol po minimalne piatom kole. To čo nasledovalo potom, keď som tento papier umiestnil medzi spoločensky slušne naladené internetové myši by nedokázali opísať ani básnici. Ako prvému som to dal tučniakovi, ktorý ale nebol dostatočne priebojný na to aby vyjadril svoj názor a aby prekričal poldiho bet/fold a všetko treba bet/foldovat lebo ked nebetuješ nemáš fold equity. Samozrejme to bol jeden z jeho mála hintov ako 24tablingom owniť NL6 a NL10 for living. Ďalšou pointou tohto mojho moveu bola vypocut si drunk analyzu renomovanych valuegrinderov chlpa a matiapaga na ktoré si už bohužial moc nepamätám, čo ešte doteraz ťažko predýchavam. Pomaly sa schylovalo ku odchodu z high class podniku pod hradom, na záver sme ešte kopli do seba nejaku slivovicu co nam zobral mino a vyrazili do mesta vyowniť miestne kluby....


matiapag napísal:Do Nitry som dorazil pred siestou, kde som mal slubeny odvoz v podani Chlpa a jeho cerveneho sipu. Lahko som ho nasiel a po kratkom privitani sme si chvilku pockali, kym sa k nam pripojil treti hrdina vecera - emjay. Jeho vyzor tajneho agenta ma spociatku trochu prekvapil, no neskor sa ukazalo, ze je to ten isty priatelsky chalan, ako ho pozname z fora :) Vybrali sme sa teda na cestu, dalsim v poradi, ktory cakal na vyzdvihnutie, bol Poldi, aj ked ja som o tom nevedel, a teda ked sme sa napokon stretli na namesti, tak som bol v tom, ze je to michael, lebo aj jeho meno sa cestou spominalo. Pravda vysla najavo o par minut na to v kratkom momente, ked som chcel vediet, kde ideme vyzdvihnut Poldiho :D . Nasledoval telefonat michaelovi, ktory uz v tom case mal byt tiez na mieste, no ten nam oznami, ze na ceste sa mu vyskytli nepredpokladane problemy a ze bude meskat. Este sme vedeli, ze z Nitry je aj mino_o, ktoremu sa snazil zavolat hlavny organizator celej akcie - Chlpo. A tak sa stalo, ze zavolal, spytal sa ho, kde trci a kedy pride a vcelku vkusne si pokecali, az kym nevysvitlo, ze na druhom konci linky vobec nie je Mino, ale nejaky iny clovek, ktory nemal ani paru o tom, kto mu vola. Vo stvorici sme sa odobrali do (pre vacsinu osadenstva) vseobecne znameho podniku Pod agatmi, kde sme planovali stravit slusnu cast vecera. Tak sme teda zacali nejako zlahka piveckom, akurat Poldi mal ocividne v ten vecer chut to rozbehnut, a tak si vybral na zaciatok vodku+kofolu. Prve minuty boli trochu ostychave, predsa viaceri sme sa videli prvy alebo druhykrat v zivote, no s pribudajucim casom a mnozstvom vyprazdnenych poharikov sa nalada uvolnila a zrejme sme si uvedomili, ze sa vlastne vsetci pomerne dobre pozname, iba je nezvyk, ze komunikujeme live. Cca o hodinu nas joinol michael, ktory nam vyrozpraval surrealisticku story o tom, ako najskor nevedel doma najst kluce od svojho auta, a teda si musel pozicat bratovo. Nasledne mu na dialnici pri 170km/h odpadol nejaky kust plastu spod naraznika, ktory za sebou este nejaky cas tahal, az kym neprisiel na odpocivadlo, kde si pozical kuchynsky noz, ktorym (uz teraz) prebytocny kus auta odrezal, pricom utrpel nejedno zranenie. Chytil sa nasho tempa, tiez si doniesol nejaky destilat a pokracovali sme v debate, v ktorej sa okrem pokru naozaj vyskytli iba zriedkave ine temy (dievcata, auta...). Dalsim, kto sa pripojil, bol tusim po nejakej dobe tucniak. Spominam si, ze ked sme mu podavali ruku na privitanie, tak ked som sa mu pozdravil a predstravil ja, tak vydal zvuk podobny "ajaj", co doteraz neviem, co znamena :D Opat po nejakej dobe sa ukazala neznama tvar vecera - Mino. Prisiel s tym, ze hladat nas velmi nemusel, lebo vraj hned zacul od nasho stola "kellerman" a bolo mu jasne, kolka bije. Hoci o minovi sme toho vela nevedeli, ukazal sa ako pravy pokerportalista s velkym prehladom a vraj je medzi grindermi znamy ako ten, co calluje tucniakov 5bet shove so 74o.


mino_o napísal:Dorazil som neskor, ked uz bola zabava rozbehnuta. Problem najst stol som vsak nemal, kedze hned potom ako som vosiel pocujem od stolu naproti "Kellerman HURRR DUURRRRR" hovorim si "ok som tu spravne" pristavim sa k stolu a po kratkom uvitani chlpno hned spusti "ty si frag_onia, ze kokos ty mas 4bet 19% spewtard!!". Kym som stihol countrovat ze on je NIT (http://i.imgur.com/zwpxT.png) uz predomnou stali 3 vodky(jedna dvojita) ze zaostavam. Uff tyto mladi neotalaju.
Debata prebiehala svorne a zacinali sme byt coraz hlasnejsi a hlasnejsi, stoly okolo nas prazdnejsie a ludia odtazivejsi. Prebehli epicke okamihy ako misov papier s rucne kreslenou HH, Vladeho prichod do nasej malej ZOO. Az po zaverecny drink, na ktory mi barman pritom ako som ho bral povedal "chlapci po tomto ale budete grckat". A veru od toho momentu to z dost velkej casti zahalila tma, svetlejsie miesta nastali jedine na pochybnej diskoteke, ked emjay a miso isli balit "osamelu krasavicu" Ona ich uvitala slovami, ze sa prave rozisla s priatelom gamblerom :fish:. Pri jej historkach si chlapci uvedomili skade maju tie rolly na NL100. Miso jej na rozlucku povedal, ze keby jej priatel mal vacsiu agg frq na riveri tak to nemuselo takto dopadnu :shock: a isli sme si dat turistiku do hypertesca ked v NR to pondelky nejak nezilo. Bola to slusna 20min prechadzka pri ktorej sme mali policajnu eskortu, aka rozumej policajne auto, ktore okolo nas po zvysok vecera preslo tak 10x. V tescu prebiehali nakupy v najvacsej slusnoti..... NOT. Klasicky sa ukazalo, ze som v spolocnosti chlapcov na heateri, ked sme bingli mttcko vo forme cerstvo upecenych syrovo slaninovych rozkov ku ktoremu si Poldi dal nanuk a chlpo fatru :bad: Nakoniec sme to zaparkovali pred Mcdonald, kde poniektorym nestacili mokre lavicky a museli si ist uzit detsku smykalku. Po takomto posedeni na cerstvom vzduchu sme sa uz pobrali na ubytovnu/domov/stanicu na bus.


emjayko napísal:taakze z mojho pohladu sa vsetko podstatne zacalo odohravat tak po stvrtej vodke, aj ked trosku je problem ze si veci pamatam dost utrzkovito... perfektne nam vysiel nas plan s michalom napisat si nejake tazke handy na rozbor a v pokrocilom stadiu ich vytiahnut, ze z toho bude hadka na dve hodiny, co sa ukazalo ako kravina, lebo bola z toho hadka na tri hodiny, strasne ma dostalo michalove kreslenie a jeho excelentne prevedenie spadeov a clubov kde som miestami fakt mal pocit akoby som pozeral do holdem managera... perfektna bola novo vytvorena podliho ozrata theorem: Ked nebetnes nemas fold equity ktora sa stala hlaskou celeho vecera. dalsie podstatne veci sa diali v hemingvejovy, menej podstatne uz pre chlpa ktory cely cas stravil na zachode, v tomto bare sme prebrali vsetky mozne aj nemozne pokrove teorie, objednali si balla napoj ala martiny ktory sa nedal pit, a ochvilu nas uz vyhanali kvoli zaverecnej.. tak sme sa presunuli do ria, kde to bolo dost mrtve ale my sme si spravili vlastnu zabavu... s michalom sme sa rozhodli ze troska pootravujeme babu ktora sedela sama pri stole... tak sme za nou prisli a pytame sa ze preco tu sedi sama a ona vraj sa rozisla s priatelom po trinastich rokoch, pytame sa ze preco a v tom prisla legendary hlaska ze lebo to bol pridrbany gambler... no a mne s michalom viac nebolo treba a pocitili sme neskonalu potrebu, jej vysvetlovat ze my sme ti ktori oberaju jej byvaleho o prachy a zacali sme jej vysvetlovat vsetky koncepty od 3betovania light az po check raisovanie riveru for value, z coho zostala cela nestastna, obv chapala tak kazde tridsiate osme slovo a mam pocit ze nas podozrievala ze sme z inej planety, tak sme sa snou po case rozlucili zaverecnou frazou, maj sa pekne a pamataj, ak nebetnes nemas fold equity... potom prisiel niekoho napad presunut sa do tesca ktory sa stretol s odporom kedze to bolo nechutne daleko a vznikla hadka o to ci tam budeme za 25 minut ako trvrdil niekto uz neviem kto... tak vznikla stavka ze ak to nestihneme tak si mati musi kupit ziletku a gel na nohy a pred tescom si oholi nohy :D mino to podstivo stopoval, ale bohuzial sme tam boli skorej... v tescu bol najviac balla michal ktory hadzal do malinkeho nakupneho kosika vsetko od mlieka cez tehotenske testy az po granule pre psov.. posilneny cerstvym rannym pecivo sme sa presunuli k macdonaldu na skvele mokre lavicky, kde pre mna prisla velka vyzva a to macodnaldaska smikacka od 2-5 rokov do ktorej som sa ledva nasukal vyliezol hore kde sa vsak naplno v alkoholickom opojeni prejavil moj strach z vysok a potreboval som podporu, tak som krical dole nech ide este niekto, coho sa chytil kto iny ako michal, vystveral sa hore a nastal dalsi problem kto pojde prvy, vyriesili sme to gamblerskou hrou rock, paper, scissors, lizard, spock, kde som predivedol neuveritelny hand readiny a vyvalubetoval som michala do nepoznania a vyhral som jednoznacne 3:0 a siel prvy.... sick bolo ze smykacka bola sice zakryta ale vnutry bolo vody asi ako na balatone, tak som bol celkom rad ze michal isiel prvy a cele mi to utrel. Potom uz nasledoval iba presun na autobusku, kde sme s poldim nastupili o pol stvrtej rano podotykam ze o pol stvrtej do absolutne plneho autobusu postarsich ludi a dochodcov, neviem ci to bol nejaky zajazd alebo nemozu po nociach spavat tak sa vozia busom ale bolo to sick, ja som si nasiel este nejake volne miesto, poldi musel sediet na schodoch...


matiapag napísal:cestou na ubytovnu nas opustili Poldi s emjayom, ktori sli domov skorym autobusom. Mino siel s nami, potom sa odpojil s frflanim, ze byva dost daleko niekde pod Zoborom, tak sme mu zazelali dobru noc a ja, Chlpo a michael sme sli za vytuzenymi postelami. Trochu nas na recepcii zdrzal chalanisko, ktory tam velmi opisoval nase obcianske, no napokon sme sa dockali a vyvalili sa v posteliach v izbe, v ktorej bolo asi o 10°C teplejsie, ako vonku. Nocny talk sme zavrsili pripravami na dlho ocakavane video o HEM/PT3, ktore je na velmi dobrej ceste ;) Zalahli sme asi kratko po tretej hodinej rannej s tym, ze vstavame o 9:00, co som nechtial prekazil, ked mi o 7:20 prisiel SMS-kou vypis z banky. Sorry, bros :P O deviatej sme ale uz vsetci culi opustili "hotel" (13€/noc pre jedneho, no nekup to!) a po tom, ako sme si pozreli v Misovom aute ten slavny kus plastu ma este Chlpo hodil na stanicu a odtial sme sli kazdy svojou cestou ;) Dufam, ze toto sa este niekedy zopakuje, lebo to bol naozaj perfektny vecer!


Poldiho dlhsi report najdete TU.

Z mojho pohladu mozem skonstatovat, ze akcia bola velmi vydarena a tesim sa na dalsie :) Na moju obhajobu - zistil som, ze tesne po 7-mom kole netreba este narychlo vypit to, co ostalo v podobe dvoch slivovic o ktorych mino_o hovoril, ze nam z nich bude zle (samozrejme som to musel vyskusat) :D

Edit: Ak mame nejake fotky, tak by sa tu mohli ocitnut aj s nejakym popisom ;)

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali - 3:
emjayko, matiapag, michael163
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod popoBA 20 Júl 2011 12:43

solid ale citim sa byt velmi dotknuty ze ste nezavolali tak prijemneho spolocnika ako som ja.to sa ma isto maťapág bál :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod mino_o 20 Júl 2011 12:44

foto's vacsina su hroznej kvality, galaxy S bez blesku v noci ...

Mati,emj,michael niekde na ulici cestou niekam :D
Obrázok

poldi + meditujuci chlpo
Obrázok

fotomodela misa zaujala ponuka akcioveho oblecenia pre damy
Obrázok

taketo veci sa nakupovali o pol tretej rano
Obrázok

Nerdi objavili odpadkovy kos s napisom PUSH! bohuzial kvalita sux
Obrázok

Mc' posedenie poldi,emj,miso, mati,chlpo
Obrázok

Jedina fotka, kde som aj ja, kedze zvysok foto's co fotil chlpo su len machule :crazy:
poldi,emj,miso,mati,mino
Obrázok

emj a detska radost
Obrázok
Naposledy upravil mino_o dňa 20 Júl 2011 16:44, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod matiapag 20 Júl 2011 12:59

popo prosim ta, vsak ty si moj total favorit entertainer na fore, ako by som sa ta mohol bat :D Ale bolo to skor orientovane na tento Nitriansky kraj, aby nemuseli ludia chodit strasne kilometre :) Ale ked vidime, ze si takto otvoreny takejto myslienke, tak nabuduce ta iste zavolame ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod Chlpo1989 20 Júl 2011 13:00

V tom nakupnom kosiku bola aj slahacka a kvasnicce, ak si dobre spominam :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod popoBA 20 Júl 2011 13:01

ja si chodim do nitry len tak na zmrzlinu takze vzdialenost isto neni problem. pod agatmi som si uz tiez svoje odpil a michael potvrdi ze v baleni obstaroznych zien nemam konkurenciu :D
Naposledy upravil popoBA dňa 20 Júl 2011 13:02, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod emjayko 20 Júl 2011 13:01

tie fotky su az moc sick... :stena3:
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod emkey7 20 Júl 2011 13:04

emjay ty si tiez zo serede?
emkey7
 
Príspevky: 124
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod emjayko 20 Júl 2011 13:05

tiez mam jednu este relativne za triezva zo zadu na lavo chlpo napravo mati v strede nalavo poldi na pravo majkl no a najblizsie k nam nalavo fotomodelka tucniak a napravo mino
Prílohy
Fotografia0293.jpg
Fotografia0293.jpg (262.6 ) Zobrazená 3172 krát
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Nitra drunk session vol. 2

Odoslaťod mi3ckoo 20 Júl 2011 13:15

v riu sme si spravili vlastnu akciu :D tam tych sklamanych dusi je vacsinou dost co sedia same pri stole :DDD,
mi3ckoo
 
Príspevky: 47
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!