NoiQ Poker school €225 úplne zadarmo...:-)))

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

NoiQ Poker school €225 úplne zadarmo...:-)))

Odoslaťod w4steoftime 24 Júl 2009 14:09

Ahojte ľudkovia...:)
Ako pozerám tak tu je veľa zaujímavých tipov, ako si zarobiť peniaze...tak aj ja niečím prispejem...
Skúste NoiQ školu pokru ;-))

Od ostatných pokrových škôl sa líši hlavne v tom, že si vstupný bankroll doslova vydobijete vy freeroloch ktoré sa konajú každý deň(3 freeroly denne) na NoiQ a celkový bonus je tak oveľa vyšší, ako v iných...až do výšky 225€.
1. Max. 100€ a min. 25€ dostanete, ak sa umiestnite medzi prvými 50 najlepšími za mesiac.(staci hrat 2x do dna)
2. Po odohraní 1500 raked hands na low limit cash games vám dajú dalsich 25€
3. A po nazbierani 500 VIP bodov do 50 dní dostanete First Deposit Bonus do vysky 225€

Nieje to také jednoduché, ako u ostatných herní, ale ked ich získate tazkou drinou po mesaici si ich budete viac vázit a uvidite ze si vytiahnete minimalne 300€ ked nahrate 500 VIP. Mne osobne sa podarilo nazbierat 368€...Navyse je tam mnozstvo fishiek, preto budete stupat hore celkom f pohodicke. Akcia plati samozrejme len pre novych clenov herne NoiQ...:-)))

signup code: PPORTAL

Pre akekolvek otazky ohladom NoiQ sa ma kludne spytajte..:-)))

Váš NoiQ affiliate manager w4steoftime
Uvidíme sa pri stoloch...:-))) :crazy: :Yahoo!:
Naposledy upravil w4steoftime dňa 25 Júl 2009 10:00, celkovo upravené 2 krát.
w4steoftime
 
Príspevky: 4
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: NoiQ Poker school €225 úplne zadarmo...:-)))

Odoslaťod Riddlah 24 Júl 2009 14:20

Ahoj w4ste.

Dlho sme sa nevideli. Ako sa dari ? Na icq, mi ta nejak stale ukazej šedým kvietkom.
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: NoiQ Poker school €225 úplne zadarmo...:-)))

Odoslaťod w4steoftime 25 Júl 2009 09:45

hello....
AAAle zijeeeem...akurat ma dosadili do postu affiliate manager...tak tu davam nejake oznamy..:P
Ako to vypada s tebou?
Jo inak zachvilku sa rozbehne to nove forum s namakanym reward systemom...ked som ho uvidel tak som si pomyslel ze sa zblaznim...ale to je este len vo hviezdach...maju s tym same problemy...a neviem ci ten reward system nenahradia radsej nejakym hlupym affiliate programom...hmmm

Jo inak ako skola pokru?...ako je na tom tvoj bankroll?...zijes..? Wed by sme aj mohli niekedy zahrat...jo a neviem ci ta mam pridaneho na icq....posli mi private massage a hod mi tam na teba link...
w4steoftime
 
Príspevky: 4
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: NoiQ Poker school €225 úplne zadarmo...:-)))

Odoslaťod Riddlah 25 Júl 2009 17:20

@w4steoftime
poslane :D
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!