PokerPortal Charity Challenge

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod palo1973 18 Aug 2009 14:47

-to je napad-adoptujme si cigana zo sariskych michalian a budeme mu posielat kazdy den 1 euro na toluen
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod Renegade 18 Aug 2009 14:54

palo1973 napísal:-to je napad-adoptujme si cigana zo sariskych michalian a budeme mu posielat kazdy den 1 euro na toluen



+1 :lol2:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod spax 18 Aug 2009 16:35

ty kokos, jsem rad za takove kladne reakce.

asi by bylo fajn, kdyby teda penize sli na konkretni osobu (po dohode nebo by urcil treba vitez turnaje) - to, co rikal buschle nebo kdo s tim playmoney vs P****Stars PRO je imho unreal myslim :) ale muzu zkusit napsat do PS, zda kdyz dolozime udaje atp, ze penize jdou na dobry ucel, zda by pro nas neudelali nejaky added turnaj, kde by si vitez mohl zahrat s nekym treba. To, ze pisete, ze uz na U***et je nejaky turnaj je sice fajn, ale pojdme prispet ne za U***et, ale jako PokerPortal :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod APminer 18 Aug 2009 17:12

Darthrider napísal:.... no to jsem přesně čekal že se někdo na tohle ozve a AP nezklamal ;)


ja přece nemůžu zklamat 8-)

nemusíš to vysvětlovat, ale jistě víš, jak to u nás chodí : " mam tam .......... ! už jsem na to alergicky :x
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod APminer 18 Aug 2009 17:12

palo1973 napísal:-to je napad-adoptujme si cigana zo sariskych michalian a budeme mu posielat kazdy den 1 euro na toluen


u nas mame uz jen Romy, takze nevim zda to pujde ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod palo1973 18 Aug 2009 17:42

APminer napísal:
palo1973 napísal:-to je napad-adoptujme si cigana zo sariskych michalian a budeme mu posielat kazdy den 1 euro na toluen


u nas mame uz jen Romy, takze nevim zda to pujde ;)


-APiku,ale tato pani nehovori nic o romoch.....


http://www.youtube.com/watch?v=F0Hh_W5q ... playnext=1
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod 016roy 18 Aug 2009 20:12

Cafte... No super tema. Akurat pred par dnami ma napadlo /ked som pozeral po zle zahranej hande na TV :)/ nieco podobne. Chcel som skor spravit nejaku zbierku priamo. Ale cez turnaj je to lepsia volba. My si zahrame a niekomu pomozeme. Ako hovori vlado, v najhorsom to prevedieme ako anonymny darca. Zistim si o tom zakony.

No moj navrh je ale, ze: Ziadna cash, proste buy-in turnaj. Ake bude buy-in sa dohodneme tu, my to nasledne dohodneme s nejakou hernou. Cim skor tym lepsie. S tym, ze napriklad 30% pojde do prizepoolu a 70% pojde na charitu. Ako tych 70% prevedieme na charitu je detail. Urcite cez doveryhodnu osobu /napriklad Meciara :)/ Pripadne celych 100% pojde na charitu. Myslim si ze kazdy radsej pomoze, ako ma zarobit par dolarov.

Mna to cele napadlo preto, ze som videl zbierku na rodiny obeti nestastia v Handlovej. Myslim, ze tym by sme mohli zacat aj my - rodinam obeti Handlova. Bude to sice mala polozka, ale snad pomoze. Tiez by som to neriesil ale cez ziadnu charitativnu organizaciu pokial je to mozne, ale vzdy priamo obetiam. Ak by sa vyzbieralo malo penazi, my ako pokerportal.sk by sme nieco do toho dali.

Co hovorite na toto?
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod spax 18 Aug 2009 20:41

klidne turnaj 10+15 (15na charitu) + nejake added money od herny. zkusil bych to vybavit. a penize bych venoval osobe, kterou zname aspon vsichni (vubec nevim, co se stalo v handlove) nebo nejakemu nemocnemu klukovi/holcicce, co jsou treba dozivotne nemocni a chteli by neco a nemuzou si to dovolit. mam rodice oba doktory, matka dela s detmi, kteri maji mozkove obrny atp, takze najit vhodneho adepta by nebyl problem. samozrejme klidne najdete napad i vy. ze by to pak treba sli osobne predat dva lidi z pokerportalu, nafotili by to i natocili treba a udelali radost :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod BarvyMAN 18 Aug 2009 21:15

Ten turnaj je taky dobrej napad, klidne muze byt i vyssi buy in... chapu, ze en vsichni muzou investovat treba 50usd na turnaj, ale je to na dobrou vec, takze to zkuste nekde najit a pojdme do toho... je plno veci, na ktere se da prispet... at uz vybrat penize na jednotlivce nebo na nejakou jinou vec (povodne, detsky domov atd, atd... )

Urcite je to super napad a pokud budu moct, tak si urcite zahraju cokoliv
BarvyMAN
 
Príspevky: 177
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal Charity Challenge

Odoslaťod spax 18 Aug 2009 21:45

nebo to udelat tak ze 10usd by slo do prizepoolu + by nam treba P****Stars vytvorili ucet, na kt. by kazdy z nas poslal kolik by chtel penez dle sebe /pak by ps zverejnilo kdo dal kolik/ + by treba dali jeste 100added jejich. co vy na to?
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!