Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod eraserSK 09 Jún 2010 07:43

Zdravim, chcel by som sa opytat ci je nas tu viac alebo ci len ja som taky, ze popri adrenaline z hrania pokru mam rad aj adrenalin pozerania futbaloveho zapasu na ktory mam podani. Cize stavkujete niekto na zapasy? :O:
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod mmcanny 09 Jún 2010 08:24

ja si tiez obcas nieco podam, ale skor ako futbal je to u mna basket.. ale zapas, ktory mam podany potom nikdy nepozeram.. nenosi mi to stastie zvacsa.. =)
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod eraserSK 09 Jún 2010 08:28

noo sak by sme sa mohli troska poradit a tak.. zarabat na stavkovani zapasov a potom prehravat na cash pokri :)) lovely life..

Ja podavam zvacsa futbal a teraz sa blizi MS cize to bude super na podavanie, aj VOLBY sa daju podat je tam par peknych kurzov...

za kolko v priemere podavas? aj nad 100 e tiket?
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod mmcanny 09 Jún 2010 08:35

no ja podavam viacmenej for fun, takze urcite nie som ochotny zabit na jeden tiket viac ako 10€.. mne sa najviac osvedcilo pri futbale stavkovanie na nejake posledne 3-4 kola ktorejkolvek europskej ligy.. je to tam uz viacmenej jasne a teamy, ktorym ide o titul, pripadne o zachranu musia hrat.. proste mas tam vacsi read ako niekde v skorsej faze sutaze..

na MS sa velmi nechystam podavat.. chcem si uzit kvalitny futbal a ako som uz pisal, keby som mal podane, nechcel by som potom pozerat tie zapasy.. =)

co urcite nikdy nepodavam su juhoamericke ligy.. su totalne rigged a som presvedceny o tom, ze tam v tomto smere korupcia kvitne..

kde sa daju podat VOLBY? to som fakt nevidel este.. =D
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod DevilMayCry 09 Jún 2010 08:58

ja som podaval tak vo veku 14-18 rokov. Urcite som bol na tom stratovy ale neboli to ziadny horibilne sumy. Vtedy som si viac ako 20Sk na tiket nemohol dovolit. No a prestal som podavat potom ako raz AC Milano prehralo vonku s Empoli a ja som mal x2. Som mohol vyhrat tusim 300-400 SK. Som sa skoro rozplakal vtedy :(

Teraz uz prakticky nevsadzam.

Tot moj brat to je iny tiper resp. bol teraz uz tiez nepodava. Je tamdost ziskovy ale on to robil tak ako sa to asi ma robit. Dal menej zapasov za viac. Dost casto mu to vychadzalo.

Pridam jednu story:
Brat akurat v najvacsej forme, proste tipoval aj ked nebolo co. Po vikende je pondelok vzdy chudobny na nejake normalne zapasy takze zobral kurozovy listok a povedal aby som zavrel oci a ukazal prstom na nejaky zapas a povedal vysledok. Takto som mu naslepo natipoval asi 4-5 zapasov s celkovym kurzom 90, brat to vsadil a ono to vyslo :crazy: Skoda ze to dal len za dvacku :D

Na druhy den sme tento pokus zopakovali ale ked sme videli poharovy zapas Celtic vs Nejky divizny klub s vysledkom 2 a kurzom 10 tak sme mali tusak ze to nevyjde :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod eraserSK 09 Jún 2010 09:12

na volby sa da stavkovat normalne na parlamentne..daj si ifortuna.sk a tam alebo tu mas link rovno..co by som nespravil pre POKROVU komunitu :D http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/i ... sportId=50

Takze neni tu nikto s kym by som sa mohol radit a mozno zdielat uspechy :) ja podavam stale a su aj tikety za 500 eur...dokonca jednu story pridam aj ja a je DOST ze cerstva:

Kamarat sa tym zivy, nerobi nici ne iba podava. Takto v lete minuleho roka ho napadlo ze poda na vysledky europskych lig. Boli kurzy a rozhodol sa podat>
1. Chelsea majster, inter milano majster, kosice v hokeji majster KURZ = 10 priblizne podal to za 5000 eur...
2. tiket Barcelona majter, bayern mnichov majster, inter milano kurz okolo 5 az 6 podal za asi 3000 eur...
Celkovo pred asi 2 tyzdnami vyhral 80 000 eur na tychto dvoch tiketoch.. :D PRoste MANIIIIIIIIIIIkKKKK :poklona:
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod palo1973 09 Jún 2010 09:17

-ak viete o nejakej dobrej stavkovej s bonusom,ktory netreba milionkrat pretacat,hlavne nie s vysokymi kurzami sa sem s nou,dik

-eraser si si isty,ze v priklade 1.bol vysledny kurz len 10?

EDIT:mmcanny mierne si protirecis,ak su juhoamericke ligy rigged,preco potom v europskych sutaziach su par kol pred koncom vysledky lepsie tipovatelne,lebo teamy co potrebuju body vyhravaju
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod eraserSK 09 Jún 2010 09:20

palo1973 napísal:-ak viete o nejakej dobrej stavkovej s bonusom,ktory netreba milionkrat pretacat,hlavne nie s vysokymi kurzami sa sem s nou,dik

-eraser si si isty,ze v priklade 1.bol vysledny kurz len 10?




Ako myslis stavkova s bonusom? a nie vysoke kurzy? co to presne hladas ;))?


Noo ten kurz som si isty pretoze vies tie kurzy nie su take velke- chealsea bol kurz asi okolo 2, kosice tusim 2,6, a inter bol asi 2 mozno aj mensi pretoze inter bol majster stale 4 roky zasebou.
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod palo1973 09 Jún 2010 09:51

hladam stavkovu kde otacas bonus s kurzom 1.5
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Popri hrani pokru aj STAVKUJETE NA ZAPASY?

Odoslaťod eraserSK 09 Jún 2010 10:29

palo1973 napísal:hladam stavkovu kde otacas bonus s kurzom 1.5


no nechcem byt sprosty tipujem roky ale nechapem co hladas? ved kurzy zalezia od zapasov, tak aky bonus? co daka novinka zo zahranicia? :o
je taka stavkova co ti da 1,5 kurz len tak na tiket? ci myslis k tvojmu vybranemu tiketu vynasobi este timto bonusovym kurzom 1,5? BO ak to druhe co je pravdebodobne to tak to davaju na velke rozpisy kde ta sanca je minimalna ze ti to vide
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!