Profesionálny hráči pokru

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: LOL

Odoslaťod tazicek 07 Okt 2008 10:55

masuronike nieje az tak pravda co si napisal, lebo slovo profesional doslova vystihuje zivit sa tym v com si dobry, cize profesional pokru je ten, ktory sa nim zivy.
tazicek
 
Príspevky: 34
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

zivit pokrom :)

Odoslaťod tazicek 07 Okt 2008 11:01

V podstate aj ja sa zivym pokrom, ked sme si s kamaratmi co hravaju poker online zobrali zetony do baru, kde chodievame a ze si zahrame poker.. uz je to asi 3 mesiace a poker tam hravame kazdy den a postupne chodia aj druhi priaznivci pokru, ktori si nas vsimli a zapojili sa a vzdy sa par krat do tyzdna ukazu. A vzdy tyzdenne mam z toho takmer pravidelny zisk, z coho si dokazem platit ine vydavky :D
tazicek
 
Príspevky: 34
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PALKOVI173

Odoslaťod slepy 07 Okt 2008 11:03

PALKO..DO MŇA SA TY NEOBúVAJ...TABULKÁR
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

apropo

Odoslaťod slepy 07 Okt 2008 11:04

ja som tých 5/10 AUD hrával...tož neviem,či ja som ten amatér,ktorého tu dakto spomínal...
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

..

Odoslaťod slepy 07 Okt 2008 11:04

len naživo,váš software,tomu ja neverím
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

wrr

Odoslaťod slepy 07 Okt 2008 11:04

*****
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

hm

Odoslaťod slepy 07 Okt 2008 13:42

ma tak napadá..veď ja som bol profesionál...som sa pokrom živil...nemal som prácu,denne som hrával,čuduj sa svete ani raz mínus,tri mesiace.....
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: wrr

Odoslaťod collector 07 Okt 2008 13:53

slepy,priznej se,že ty sis dneska zase nevzal leky? *JOKINGLY*
collector
 
Príspevky: 3
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

collector

Odoslaťod slepy 07 Okt 2008 14:33

a že si si ty dlho nevrzol,hm?
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Profesionálny hráči pokru

Odoslaťod wanzus 21 Dec 2008 20:43

Jak už bylo napsáno výše,co je to profík??? Kamarád zdědil po dědkovy nějaký komerční nemovitosti v HK a vše pronajímá,má jednoho zaměstnance,kterej se mu stará o běžnej provoz(investice,opravy,správa majetku,atd.) a on se prakticky nemusí o nic starat.Objíždí turnaje EPT a podebně zaměřený a je za tenhle rok asi 400.000,- v mínusu,přitom odehraje asi 35 turnajů v roce... Před dvěma lety se dostal na final table v nějaký asijský serii a vyhrál v přepočtu asi 1,5mega... A je to teda profík nebo ne???
Já mastím hlavně na netu,protože jsem přes půl roku nemocnej a ještě dlouho budu,takže tomu můžů v klidu věnovat 8-10hodin denně(i více) Nemastím,žádný vysoký hry,ale měsíčně mi to hodí +- 10.000CZK takže jsem spokojenej,protože jen za léky dávám asi 4000,-. Live turnaje a o cash sem hrál před nemocí a rád bych se dal do léta na festival v Pardubicích do kupy a znova to začal hrát na živo,když jsem to počítal tak jsem tam kolem 12.000,- v plusu... Jsem profík nebo se tím živím nebo jak??? Myslím,že definice profesinálního hráče pokru nelze udělat... Někdo má finance na velký turnaje a peníze spíš prodělává než vyhrává a jinej nemá moc velký finanční zázemí,ale hraje to tak aby neprodělal a byl v plusu,a vydělaný finace mu stačej k výrazném vylepšení(z jeho pozice) rodinných financí... A teď babo rozhodni co je to profík,kterej se tím živý... 8-)
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!