Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod palo1973 15 Okt 2009 15:55

-emjako nechce sa mi obsirne reagovat,ale na 80 % s tebou nesuhlasim
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod palo1973 15 Okt 2009 16:07

-predsa len neda mi

bod 1 argumenty neobstoja,poliaci a cesi sa v posl.rokoch stale dostali na MS/ME

bod3 smiesne-toto nie je krasokorculovanie,futbal sa hra na body a na vysledok,brazilia hrala pekne na MS v 82-hom a ako dopadla...

-karhana s vittekom nezastavam,ale starsi hraci su dolezity v kazdom muzstve,mozno vedia stmelit kolektiv

-a ktym dresom,chod ty vo futbalovom ked je 5 stupnov a snezi,okrem toho je to kazdeho vec co si oblecie,nema kazdy 50 euro na dres
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod emjayko 15 Okt 2009 17:54

palo1973 napísal:-predsa len neda mi

bod 1 argumenty neobstoja,poliaci a cesi sa v posl.rokoch stale dostali na MS/ME

bod3 smiesne-toto nie je krasokorculovanie,futbal sa hra na body a na vysledok,brazilia hrala pekne na MS v 82-hom a ako dopadla...

-karhana s vittekom nezastavam,ale starsi hraci su dolezity v kazdom muzstve,mozno vedia stmelit kolektiv

-a ktym dresom,chod ty vo futbalovom ked je 5 stupnov a snezi,okrem toho je to kazdeho vec co si oblecie,nema kazdy 50 euro na dres


1. v poslednych rokoch hej, momentalna forma je polovicna...
3. ja nehovorim o krase hry ani nechcem aby nasi hrali jak barcelona co sa ofc v zivote ani v zivote nestane... len hodnotim vykony zapasov a objektivne priznam ze dobre vykony sme podali iba v dvoch zapasoch... Podla teba kolko zapasov sme odohrali na takej urovni aby sme si zasluzili ist na MS?
- k tym starsim... okey nech su v muzstve ale nech potom sedia na lavicke... naco mi je utocnik ktory 90 minut pobehuje po ihrisku a odskakuje mu lopta od nohy... preboha ved vittek nema absolutne ziadnu techniku...
k dresom sa nevyjadrujem je to moj osobny nazov podla mna ti fanusikovia su burani... nejde o to ze bola zima u nas sa chodilo vzdy v hokejovych dresoch na futbal... povec mi kde vo svete toto vidis? ja som takych ´´fanusikov´´ este nevidel...
fandit tesne predtym ako mame postupit na MS to by vedel kazdy... fandit za stavu 3:0 to by tiez vedel kazdy... ale akonahle dostaneme gol ostane ticho jak na pohrebe... preco vsetci co boli proti slovincom nesli aj do polska? ved tam bola taka ista sanca postupit na MS ako doma... kde boli vsetci ked zacinala kvalifikacia a nikomu sa o afrike ani nesnivalo a severnych irov prislo viac ako nasich uzasnych fans? toto je fanusik? doteraz bol u nas kazdy velky narodniar pri hokeji aj to nektory az po stvrtfinale... teraz su vsetci velky futbalovy fanusikovia...
dvomi slovami fans uspechu nic viac nic menej...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod palo1973 15 Okt 2009 18:36

-nikto sa nebude pytat ako sme sa tam dostali,je to irelevantne,greci vyhrali antifutbalom titul ME,

-ja osobne som videl co robili kibici tu,mam rodinu a preto som nesiel do polska,

-tie dresy mozno suvisia s ekonomickou situaciou,ja vidim tu fanusikov rapidu este v dresoch s menom mareka penksu a ten tu neni 10 rokov
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod mirolc 15 Okt 2009 19:24

Myslim, že sme dosiahli maximum postupom na MS a ak ziskame 3 body tak bude dobre ale pre taku malu krajinu ako je Slovensko je to obrovsky uspech a mna tesi hlavne to ze slovenský futbal ma dobre vyhliadky aj na najblizsie roky. Aj kvoli mladým hračom v repre ale aj pre terajšie uspechy "dvadsaťjednotky" ktore sa u nas spominaju len tak mimochodom aj ked sme na čele kvalifikačnej skupiny :poklona: :gl: a vyrastaju dalsi "weisovci a stochovia" :good:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod 7castle 15 Okt 2009 19:42

Emjayko nie je mi uplne jasne co tym chces celym povedat, ale rozhodne s tebou nesuhlasim :)

Ja to vidim tak ze mala krajina ma to 20 rokoch konecne normalneho trenera a celkom dobrych hracov, a vsetko toto dokazala pretavit do ZASLUZENEHO postupu. Vobec nerozumiem tym teoriam o Polsku a Cesku. Tie ich problemy nespadli z neba, Poliakom sme pomohli k problemom tym ze sme vyhrali, Cechom dtto. Iste, neboli v najlepsej forme, ale ako to s tym suvisi? O co ti ide? Ty by si mal radost z postupu iba vtedy, keby sme mali v skupine Francuzsko, Taliansko a Nemecko a vsetkych ich zdolali 3:0 doma aj vonku? Dalsia vec, preco ti vadi ze sme nehrali vzdy dobre? Kto prosim ta hra stale dobre? Mozno Spanieli a Holandania v tejto kvalifikacii. Taliani skoro prehrali s Cyprom, Francuzi sa trapili, Portugalci rovnako, Rumuni, Bulhari, Svedi, Turci su out. My sme na MS a tebe sa to zda malo :(

A uz len drobnost, "najslabsia" skupina je mytus. Ked uz nic ine, ta Svajciarsko/Grecka bola objektivne jednoznacne slabsia (kto tam bol vlastne treti?), zopar dalsich bolo urcite porovnatelnych.

Riesit Vitteka je smiesne, kolko ludi tolko nazorov, toto je stale to iste, preco nehra ten, preco onen, NEEXISTUJU 2 ludia co by postavili rovnaku zostavu takmer, takze je to cele o nicom. Vittek patril v Severnom Irsku k najlepsim. Fanusikovia su samostatna kapitola, Laurinec tiez, ale ak toto je dovod aby si "nevedel" ci sa tesit alebo nie, tak ti niet pomoci. Ja mozem Laurinca okaslat, vobec ma nezaujima. To mam byt smutny ze pri historickom postupe je premierom Fico a ja som sa musel pozerat ako sa objima s Weissom? Mozem ich okaslat, ja si radost nepokazim.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod palo1973 15 Okt 2009 20:01

7castle napísal:Emjayko nie je mi uplne jasne co tym chces celym povedat, ale rozhodne s tebou nesuhlasim :)

Ja to vidim tak ze mala krajina ma to 20 rokoch konecne normalneho trenera a celkom dobrych hracov, a vsetko toto dokazala pretavit do ZASLUZENEHO postupu. Vobec nerozumiem tym teoriam o Polsku a Cesku. Tie ich problemy nespadli z neba, Poliakom sme pomohli k problemom tym ze sme vyhrali, Cechom dtto. Iste, neboli v najlepsej forme, ale ako to s tym suvisi? O co ti ide? Ty by si mal radost z postupu iba vtedy, keby sme mali v skupine Francuzsko, Taliansko a Nemecko a vsetkych ich zdolali 3:0 doma aj vonku? Dalsia vec, preco ti vadi ze sme nehrali vzdy dobre? Kto prosim ta hra stale dobre? Mozno Spanieli a Holandania v tejto kvalifikacii. Taliani skoro prehrali s Cyprom, Francuzi sa trapili, Portugalci rovnako, Rumuni, Bulhari, Svedi, Turci su out. My sme na MS a tebe sa to zda malo :(

A uz len drobnost, "najslabsia" skupina je mytus. Ked uz nic ine, ta Svajciarsko/Grecka bola objektivne jednoznacne slabsia (kto tam bol vlastne treti?), zopar dalsich bolo urcite porovnatelnych.

Riesit Vitteka je smiesne, kolko ludi tolko nazorov, toto je stale to iste, preco nehra ten, preco onen, NEEXISTUJU 2 ludia co by postavili rovnaku zostavu takmer, takze je to cele o nicom. Vittek patril v Severnom Irsku k najlepsim. Fanusikovia su samostatna kapitola, Laurinec tiez, ale ak toto je dovod aby si "nevedel" ci sa tesit alebo nie, tak ti niet pomoci. Ja mozem Laurinca okaslat, vobec ma nezaujima. To mam byt smutny ze pri historickom postupe je premierom Fico a ja som sa musel pozerat ako sa objima s Weissom? Mozem ich okaslat, ja si radost nepokazim.


+1 dal si si tu robotu to napisat,mne sa nechcelo

-v nemecku je situacia s utocnikmi podobna:poldi,cacau,klose a gomez dali vlige dokopy asi 2 goly,posledni dvaja dokonca sedavaju na lavicke,vo vynikajucej forme je Kiessling,kt.dal asi 7 golov v lige,napriek tomu doveruje trener svojim hracom a kiesslinga ani nenominoval...-uspech v rusku mu dal zapravdu :good:

-a posledne dve vety mi pises z duse,ja si radost nedam pokazit,a ani z tiezfanusikov,ja som bol na Irsku v minulej kvalde,kde bolo cele tehelne pole zelene a podobne to bolo na poliakov
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod poldinhoo 15 Okt 2009 20:18

postup je zaslúžený,kvalifikácia trvá rok,takže o žiadnom šťastí nemôže byť ani reči..je to obrovský úspech..
odohrali sme výborné zápasy..aj menej dobré s trochou šťstie ale zaslúžene sme postúpili..
a nech si každý hovorí čo chce,sme tam a ja už sa len teším na budúce leto :Yahoo!:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod emjayko 15 Okt 2009 20:57

7castle napísal:...


asi sa nechapeme... vobec sa mi nezda ze postup na MS je malo... ved to je po zlate z hokeja asi najvacsi nas uspech a ja to nepopieram...
posnazim sa to zhrnut... okey myslim ze o hracoch sa nemusime bavit kazdy ma nato svoj nazor konec koncov ja som ten svoj nikomu nevnucoval len som ho sem napisal... premna vittek jednoducho je poleno co v repre nema co hladat, ak sa vam zda ze tam patri okey je to vas nazor ja vam ho neberem....... ked uz si tak zdoraznil to slovo zasluzeny-skus si predstavit ze by takto postupili cesi alebo rakusko alebo toje jedno hociaka krajna a videl by si tie ich zapasy s takymi golmi... daj si ruku na srdce a prosim ta napis mi ci by si povedal ze ano zasluzia si to postupili zasluzene... vsetko co som tym chcel povedat bolo to ze za inych okolnosti t.j. nebolo by vedenie take ake je, neboli by burani na stadione, predvedena hra by bola kvalitna, do polska by sa hromadne cestovalo oslavovat by som sa z postupu tesil ako male decko. ... ja neviem ako vy ale vcera ako sme postupili tak som mal z toho zmiesane pocity... uz to ze vy prizmurujete oci nad vsetkymi problemami ktore su okolo toho to uz je vasa vec... pre mna hlavny problem je SFZ s jeho vedenim... si sa zameral skorej na moje osobne pocity ale vsetko to prameni z toho...jasne je krasne nasadit si ruzove okuliare a tesit sa do afriky... ale tak chapem ze ludia ktory chodia v bondrovom drese iba na ´´zapasy roka´´ ktorych mame mimochodom do roka vzdy aspon 4 ze pre tych ludi je toto krasny uspech ktory im nic nemoze skazit... pre mna co sa povazujem za naozajstneho fanusika ktory chodi nie len na zapasy roka ale vidi pracu SFZ skoro kazdy vikend to zas az take ruzove neni... fakt vam nechcem brat radost z postupu ani nic take ja iba chcem upozornit svojim nazorom ze neni vsetko zlato co sa blisti...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Slovensko vs. Cesko-zapas desatrocia

Odoslaťod pegas1975x 15 Okt 2009 21:17

emjayko: Ked uz vsetko kritizujes tak by ma zaujimalo ci ty by si bol lepsi ako ludia ktorych pises. Keby si dokazal aspon 1/4 z toho co oni tak si prezident SFZ alebo trener reprezentacie alebo reprezentant. A to niesi pokial sa nemylim. :shock:
Takze sa zmier s tym ze oni su tam preto ze nieco dokazali. A ty ich len kritizujes. Bud lepsi ako oni a budes na ich miestach.

K fans sa nevyjadrujem. Nema to vyznam.Vsade najdes "skalnych" aj "prilezitostnych" fanusikov. Kazdy mame na to iny pohlad ale postup na MS je jednoznacny uspech a je jedno ako sa ten postup zrodil.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!