Volby 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Volby 2010

Odoslaťod nelz0n 12 Jún 2010 15:01

1zart1 napísal:Chlapci a to nikoho z vas nenapadlo volit MOST? Co ak budu mat 4,8%????? Tie ostatne strany co tu spominate bude nad 5% s prehladom, ale nemoze prave tych skoro 5% co mozu odist s Mostom chybat?


jop moji kamarati v blave sa rozhodli volit most presne pre tento dovod, to je dost dolezita podmienka pravicovej vlady na slovensku

btw neviem ci ste videli toto: http://www.youtube.com/watch?v=gTvWc5rNbmw
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Volby 2010

Odoslaťod marjan556 12 Jún 2010 15:02

nelz0n napísal:btw neviem ci ste toto videli http://www.youtube.com/watch?v=gTvWc5rNbmw


Toto je taky isty populizmus a generalizovanie co robi Fico. Ale tak v dnesnej dobe komplexne veci neficia, ked chces zaujat ludi musis si ficat ciernu/bielu. Smutne.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 12 Jún 2010 15:07

omg Radicova - tak preafektovanu zenu som este nevidel a to som videl dost americkych filmov a serialov :)

dufam ze sa nikdy v zivote nedostane do pozicie ze sa bude moct stretnut s nejakymi zahranicnymi predstavitelmi v mene slovenska

fakt jedini politikovia ktori sa mi svojim vystupovanim nezhnusili su Figel a Bugar - posobili na mna dojmom ze su celkom normalni a inteligentni - ale tak neviem co sa udialo v poslednych 3-4 rokoch mozno aj im sa stratili krky ako ficovi a zacali sa viac hadada a ohovarat ostatnych politikov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod grulo 12 Jún 2010 15:18

yegon napísal:omg Radicova - tak preafektovanu zenu som este nevidel a to som videl dost americkych filmov a serialov :)

dufam ze sa nikdy v zivote nedostane do pozicie ze sa bude moct stretnut s nejakymi zahranicnymi predstavitelmi v mene slovenska

fakt jedini politikovia ktori sa mi svojim vystupovanim nezhnusili su Figel a Bugar - posobili na mna dojmom ze su celkom normalni a inteligentni - ale tak neviem co sa udialo v poslednych 3-4 rokoch mozno aj im sa stratili krky ako ficovi a zacali sa viac hadada a ohovarat ostatnych politikov



Omg Radicova presne tak, jej vystupenia su hrozne, jednoducho to do telky nevie...je to ten isty pripad ako onehdy na prezidentku kandidovala p. Vasaryova, dokym neprislo na TV debatu mala aj docela slusne sance, ale ked kazdy videl, ze to jednoducho nevie, tak si to ludia rozmysleli.

Co sa tyka Radicovej, tak si myslim, ze ma aspon svoje zasady a idealy a aj ked jej celkovy prejav tiez neuznavam, tak si myslim, ze tie prve dve veci su v zasade dolezitejsie. Pokial ju co len raz v zivote uvidim, ako porusila nieco na com si dovtedy zakladala, tak velmi rychlo zmenim nazor.

Zaklad je nesudit cloveka len podla jeho prejavu, ale hlavne podla jeho skutkov.
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod SadPraetor 12 Jún 2010 15:29

Odvolene mensie zlo, pravicu

Ale osobne nemam dobry pocit z diskusie o politike na fore, ved tu mame vcelku dobru atmosferu a priatelske vztahy tak si to nepokazme nejakou hadkou ;)
(v diskusii som si nic vyznamne nevsimol, ale ved to vsetci pozname ked pride rec na politiku pri pive, ohen na streche ani nevieme jak)

Volby su slobodne, vseobecne a tajne, vyuzite svoje pravo ak mate moznost
Obrázok používateľa
SadPraetor
 
Príspevky: 114
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod marjan556 12 Jún 2010 15:37

yegon napísal:omg Radicova - tak preafektovanu zenu som este nevidel a to som videl dost americkych filmov a serialov :)

dufam ze sa nikdy v zivote nedostane do pozicie ze sa bude moct stretnut s nejakymi zahranicnymi predstavitelmi v mene slovenska

fakt jedini politikovia ktori sa mi svojim vystupovanim nezhnusili su Figel a Bugar - posobili na mna dojmom ze su celkom normalni a inteligentni - ale tak neviem co sa udialo v poslednych 3-4 rokoch mozno aj im sa stratili krky ako ficovi a zacali sa viac hadada a ohovarat ostatnych politikov


A ked sa s niekym stretne v mene slovenska Slota s 1 promile v sebe je lepsie podla teba? Alebo ked vyhukuje anti-madarske stvacske bludy a kupuje si za tvoje dane SLRko.

S Radicovou suhlasim,tiez je mi krajne nesympaticka. Vladnutie by ale malo byt snad o niecom inom ako o osobnych (ne)sympatiach nie?

O tom su volby, vybrat si vhodnejsieho kandidata, a nie o nejakom sneni o utopickych dobrych politikoch co chcu pre krajinu len dobre.
Naposledy upravil marjan556 dňa 12 Jún 2010 15:41, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod TuKE 12 Jún 2010 15:39

Nechce sa mi odpovedať jednotlivo, tak iba k tomu čo som napísal a čo vyvolalo nevôle, tak odporúčam si pozrieť výsledky volieb podľa regiónov a potom štruktúru voličov jednotlivých strán.
Nehovorím, že všetci volia tak, ale na východe prevládajú červený, na západe modrý, akurát to, že aj mladí ľudia dokážu voliť Fica+HZDS ma šokovalo.

Over
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Volby 2010

Odoslaťod 1zart1 12 Jún 2010 15:42

TuKE napísal:Nechce sa mi odpovedať jednotlivo, tak iba k tomu čo som napísal a čo vyvolalo nevôle, tak odporúčam si pozrieť výsledky volieb podľa regiónov a potom štruktúru voličov jednotlivých strán.
Nehovorím, že všetci volia tak, ale na východe prevládajú červený, na západe modrý, akurát to, že aj mladí ľudia dokážu voliť Fica+HZDS ma šokovalo.

Over


To sokovalo aj mna dost, ale na vychode je najviac romskych osad kde sa kupuju hlasy, ale to s vychodniarmi nema nic spolocne a to skresli vysledky
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Volby 2010

Odoslaťod Renegade 12 Jún 2010 15:46

Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: Volby 2010

Odoslaťod TuKE 12 Jún 2010 15:50

Pod všetky doterajšie Nelzonove príspevky v tejto téme sa pokojne podpíšem.
Ad. Zart. Ja som volil Most, práve preto, že sa musia dostať do parlamentu, aby tu bola možnosť zostaviť pravicovú vládu. Bolo to pragmatické riešenie, keby to mali isté, tak volím SDKÚ.

Neviem koľko presne je Rómov na východe, ale neverím, že od BB ďalej sú len Rómovia predsa. Inak počkajme na výsledky, som zvedavý ako bude vyzerať mapa podľa regionov.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!