2 Months 2 Million

Poker v TV, videá a streamy

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod LOCAT3R 09 Okt 2009 18:43

nevravel krantz o tom týpkovi čo s ním hral,že je rozumný reg? v tejto epizóde ho asi 3x bluffcatchol keď bluffoval tou istou line :lol2: ,škoda,že na takúto fishku nenarazili skôr :( ,možno by tie 2milióny dali
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod JuDeC 09 Okt 2009 21:44

sa cudujem ze to xlapikovi nedoslo, ze pusta takyto tell. Ktovie kolkokrat ho vlastne xytil za tu session.

Kazdopadne Krantz konecne dokazal ze za nieco stoji, toto bolo ukazkove. Aj ked aj ukazkove xyby boli, teda pokial to ja mozem posudit.

Ten lockdown bol taky rozporuplny podla mna - super masoxisticky trest byt zavrety v jednej izbe 36h, ale postradalo to zmysel ked napr. Emil prespal 15h a ktovie kolko sa tam len tak povalovali v ocakavani ci im Krantz neprej... ..neprehra stacky... Podla mna mali hrat jak o dusu.
JuDeC
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -7

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod buschle 09 Okt 2009 21:59

LOCAT3R napísal:nevravel krantz o tom týpkovi čo s ním hral,že je rozumný reg? v tejto epizóde ho asi 3x bluffcatchol keď bluffoval tou istou line :lol2: ,škoda,že na takúto fishku nenarazili skôr :( ,možno by tie 2milióny dali


http://media.photobucket.com/image/viff ... viffer.jpg
ja myslim ze ten fish bol tento typek a on myslim nie je moc fishy, dokonca tusim bol ajv HSP alebo PAD niekde som ho videl tento rok.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod keso26 09 Okt 2009 22:49

buschle napísal:
LOCAT3R napísal:nevravel krantz o tom týpkovi čo s ním hral,že je rozumný reg? v tejto epizóde ho asi 3x bluffcatchol keď bluffoval tou istou line :lol2: ,škoda,že na takúto fishku nenarazili skôr :( ,možno by tie 2milióny dali


http://media.photobucket.com/image/viff ... viffer.jpg
ja myslim ze ten fish bol tento typek a on myslim nie je moc fishy, dokonca tusim bol ajv HSP alebo PAD niekde som ho videl tento rok.

..ten na mna posobil strasne nesympaticky v HSP, nepacilo sa mi ani jeho vystupovanie ani jeho hra. Mam pocit, ze Minierimu zobral stack s nejakou T7 vs AA ked flopol trips
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod TuKE 10 Okt 2009 00:16

buschle napísal:fish bol tento typek a on myslim nie je moc fishy, dokonca tusim bol ajv HSP alebo PA

Minule odpovedal na 2+2 čitateľom a napísal, že online je pár 100k v mínuse, ale že to v pohode dobieha v live game :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod dzejkej 10 Okt 2009 00:34

TuKE napísal:
buschle napísal:fish bol tento typek a on myslim nie je moc fishy, dokonca tusim bol ajv HSP alebo PA

Minule odpovedal na 2+2 čitateľom a napísal, že online je pár 100k v mínuse, ale že to v pohode dobieha v live game :)


No teraz mozno aj ten online bude hrat lepsie, kedze sa dozvedel o svojom velkom leaku za, ehm, cenu par (stotisic) dolarov :-D .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod MiskoKvo 10 Okt 2009 13:29

viff fish? chlapci pocul som uz hocico ale toto je moc...

viffovi slo oto aby dostal vysku stacku na tu uroven ked prakticky kratz bude hrat mimo svojho BR... staci si vsimnut co robili tie 100k bety s chlapcami ... lezali na postely a vrteli hlavami a nevedeli co robit... pre viffa 100k neni nic.. pre kratza je to dost... viff sa snazil obohrat kratza tym ze ho dostane mimo konfort zone ... a zo zaciatku sa mu to ocividne darilo -288K ... keby kratz neda posledne 3 sekundy call s QT tak by to blolo niekde na -500k a mozno by to pokracovalo az niekde kde by bol kratz broke..


kratz balancoval na velmi tenkom lade IMO ... tato session ho kludne mohla znicit ... nakoniec mal "stastie" ze to ustal ... uvidime co pride dalej ...

velmo sa tesim na dalsiu cast ked daju live ... bude tam aj viff tak som zvedavy co si povedia :)

inak zatial jednoznacne najlepsia cast podla mna..
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod buschle 10 Okt 2009 17:08

takze ty chces povedat ze mu dal vela penazi aby mal velky stack a aby sa mu hralo potom zle ? :lol2:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod MiskoKvo 10 Okt 2009 18:05

mas lepsiu teoriu? ... ak hej tak sem snou..
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 2 Months 2 Million

Odoslaťod dzejkej 10 Okt 2009 18:47

MiskoKvo napísal:mas lepsiu teoriu? ... ak hej tak sem snou..


Napada ma odvazna myslienka, ze nemal svoj den a nehral dobre ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!