ABC News - Teens Gamble in Virtual Vegas

Poker v TV, videá a streamy

Re: ABC News - Teens Gamble in Virtual Vegas

Odoslaťod matiapag 03 Sep 2010 14:42

marjan556 napísal:
A co na to chces povedat? sak poker je len sebecka zabavka ktorou nedavas absolutne nic spolocnosti. jediny kto z toho nieco ziska si ty. HDP veru z pokru moc neporastie ;)

jedine cim by si sa mohol branit je ze ludia co obchoduju s akciami robia presne to iste a tiez nevytvaraju ziadne hodnoty a to je taky argument ze ...


No ja by som na to urcite mohol povedat, ze ti ludia su si toho vedomi, ze mozu prehrat, a tak to od nich nekradnem. Alebo su si vedomi, ze prehraju, a hraju to iba pre zabavu, za ktoru oni mne platia, ako Riddlah poznamenal :D


veru Tucniak, to bola dobra hrubka, esteze dnes na slovencine ma nic nenutili pisat :)
Naposledy upravil matiapag dňa 03 Sep 2010 17:45, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: ABC News - Teens Gamble in Virtual Vegas

Odoslaťod marjan556 03 Sep 2010 17:13

Ale ten interviewer sa ho nepytal na to ci je "zle brat ludom peniaze" jemu slo o to ze poker je zero-sum game (teda skoro zero sum, zdravim majitelov herni s 5-20bb/100 rake na micro/low stakes ;) ) a narozdiel od inych povolani (pekar, murar, lol ...) nevytvaras pri tej cinnosti ziadnu extra hodnotu, bez ohladu ktorym smerom tie peniaze prudia.

Sigh .. mozno jedneho dna aj v slovenskych skolach zacnu ucit veci ako porozumenie kontextu pripadne ako debatovat. One can dream.

ked hram poker a ziskam nejake peniaze tak som vlastne predal zabavu tomu kto to stratil ?:D


Vyborny reasoning sir ;))

"What do you do for a living?"
"Selling fun."
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Predchádzajúca

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!