Knihy

Poker v TV, videá a streamy

Re: Knihy

Odoslaťod pakroc 15 Jan 2010 22:19

dawidsvk napísal:na nete zatial nie je este nikde, takze jedine si ju treba kupit, ale s tym ti nepomozem, nemam skusenosti :)


No ja by som ju aj kupil, ale postovne je 2x tolko co kniha takze somola :(
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Knihy

Odoslaťod ableton 10 Feb 2010 21:08

johnmirow napísal:Stary Zakon: Bob Ciaffone: Omaha Poker ... http://www.amazon.com/Omaha-Poker-Bob-C ... 173&sr=8-3
Novy Zakon: Jeff Hwang: Pot Limit Omaha ... http://www.amazon.com/Pot-Limit-Omaha-P ... 173&sr=8-1


Ma prosim Vas niekto tieto knihy? - pripadne linky na ne ? Vopred dakujem.
ableton
 
Príspevky: 70
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Knihy

Odoslaťod johnmirow 11 Feb 2010 07:29

ableton napísal:
johnmirow napísal:Stary Zakon: Bob Ciaffone: Omaha Poker ... http://www.amazon.com/Omaha-Poker-Bob-C ... 173&sr=8-3
Novy Zakon: Jeff Hwang: Pot Limit Omaha ... http://www.amazon.com/Pot-Limit-Omaha-P ... 173&sr=8-1


Ma prosim Vas niekto tieto knihy? - pripadne linky na ne ? Vopred dakujem.


mam ale pravdepodobne len ako papierove ... musim sa pozriet doma a potom ti dam vediet, ak ich najdem aj ako pdf
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: Knihy

Odoslaťod wizdo 11 Feb 2010 08:21

johnmirow napísal:
ableton napísal:
johnmirow napísal:Stary Zakon: Bob Ciaffone: Omaha Poker ... http://www.amazon.com/Omaha-Poker-Bob-C ... 173&sr=8-3
Novy Zakon: Jeff Hwang: Pot Limit Omaha ... http://www.amazon.com/Pot-Limit-Omaha-P ... 173&sr=8-1


Ma prosim Vas niekto tieto knihy? - pripadne linky na ne ? Vopred dakujem.


mam ale pravdepodobne len ako papierove ... musim sa pozriet doma a potom ti dam vediet, ak ich najdem aj ako pdf


Ak by si mal aj pdf, tak by som tiez poprosil :-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Knihy

Odoslaťod johnmirow 12 Feb 2010 09:49

takze vam s lutostou oznamujem, ze nemam pdf ... sak ak je vam vela si to objednat z amazonu, tak sa spojte a zoberte kazdy jednu knizku a budete to mat za lacnejsie ;)

a ty wizdo miesto saskovania na limitoch, na ktore nemas BR, obetuj par BI, ktory by si tam pravdepodobne prehral, a mas obe knihy ;), co ty na to?

:gl:
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: Knihy

Odoslaťod wizdo 12 Feb 2010 12:33

johnmirow napísal:a ty wizdo miesto saskovania na limitoch, na ktore nemas BR, obetuj par BI, ktory by si tam pravdepodobne prehral, a mas obe knihy ;), co ty na to?

:gl:


Mam pekny roll na PL10....takze nikde nesaskujem 8-)
Kedze ale na amazone nepodporuju MB tak si ich nemam ako kupit ( na poker pouzivam len peniaze co mam na MB alebo v herniach...) , ale keby si bol ochotny mi ich napr pozicat, tak nebudem proti...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Knihy

Odoslaťod Chlpo1989 12 Feb 2010 12:40

wizdo napísal:
johnmirow napísal:a ty wizdo miesto saskovania na limitoch, na ktore nemas BR, obetuj par BI, ktory by si tam pravdepodobne prehral, a mas obe knihy ;), co ty na to?

:gl:


Mam pekny roll na PL10....takze nikde nesaskujem 8-)

wizdo napísal:
Ale jedna ruka za všetky (nekomentovať pls BI na stôl a spol, ak nie je doť stolov na PL10 (dobrých) tak idem na PL25 s 10usd...)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Knihy

Odoslaťod johnmirow 12 Feb 2010 12:44

wizdo napísal:
Mam pekny roll na PL10....takze nikde nesaskujem 8-)


... blogy-f94/wizdow-rebuild-blog-t2272-390.html#p96537 = does not compute

wizdo napísal:Kedze ale na amazone nepodporuju MB tak si ich nemam ako kupit ( na poker pouzivam len peniaze co mam na MB alebo v herniach...) , ale keby si bol ochotny mi ich napr pozicat, tak nebudem proti...


kreditka?
... o pozicani mozem porozmyslat, ale problem je, ze si pre mna velmi neznamy clovek ...
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: Knihy

Odoslaťod wizdo 12 Feb 2010 13:54

johnmirow napísal:
wizdo napísal:
Mam pekny roll na PL10....takze nikde nesaskujem 8-)


... blogy-f94/wizdow-rebuild-blog-t2272-390.html#p96537 = does not compute


Ja vzdy vymyslam nejake srandy, teraz sa mi osvedcila hra s 40BB a po zdoubleny a viac ostat hrat ako fullstack (bavil som sa s par kamosmi co hraju(hravali) omahu a povedali ze podla toho ako to hram je to fajn ak som schopny spravne pushovat a potom hrat fullstacka...Takze uvidime ako to pojde.
Uz predtym som nasiel strategiu jedneho hraca, ktora bola dost podobna tejto a prekusal sa s nou zevraj hodne easy a rychlo z PL25 na PL200, tak uvidim a skusim.

wizdo napísal:Kedze ale na amazone nepodporuju MB tak si ich nemam ako kupit ( na poker pouzivam len peniaze co mam na MB alebo v herniach...) , ale keby si bol ochotny mi ich napr pozicat, tak nebudem proti...


kreditka?
... o pozicani mozem porozmyslat, ale problem je, ze si pre mna velmi neznamy clovek ...


Jj, to chapem, po poslani prispevku ma to aj napadlo. Skludom pouvazuj, ak chces ti za ne mozem na PSko, alebo MB poslat zalohu, tj hodnotu tych knih ked si ich kupoval...A po vrateny by si mi to proste poslal spat...
Kreditku nemam...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Knihy

Odoslaťod trikoza 12 Feb 2010 13:56

wizdo napísal:Ja vzdy vymyslam nejake srandy, teraz sa mi osvedcila hra s 40BB a po zdoubleny a viac ostat hrat ako fullstack (bavil som sa s par kamosmi co hraju(hravali) omahu a povedali ze podla toho ako to hram je to fajn ak som schopny spravne pushovat a potom hrat fullstacka...Takze uvidime ako to pojde.
Uz predtym som nasiel strategiu jedneho hraca, ktora bola dost podobna tejto a prekusal sa s nou zevraj hodne easy a rychlo z PL25 na PL200, tak uvidim a skusim.


:bad: :bad: :bad:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!