P****Stars Big Game

Poker v TV, videá a streamy

P****Stars Big Game

Odoslaťod ferkan 21 Jún 2010 11:19

Vysoko odporucam tuto tragikomediu na pokracovanie na pokertube :)
Je to ten najhorsi 6max aky som kedy videl (a to som zacinal na NL10) - Doyle,negreanu,hellmuth,tony g, laak a jedna supermegaturboovca co sa kvalifikoval. Za tie 4 episody tam bola hadam kazda jedna ruka missplaynuta , je absolutne neskutocne co tam stvaraju tito tzv. mediaminazvany najlepsi hraci :) laak limpuje kazdu ruku a hra ju stylom ak nieco hitne tak check/call az do konca (vratane 2 parovych ruk). Tusim som ho videl betovat len ked nic nemal :) Doyle nituje akoby hrali 99max, hellmuth je kapitola sama o sebe, daniel hra mozno o trolinku lepsie ako v HSP - co je samozrejme este stale brutalne zle, tony g je asi jednookym kralom medzi tymito slepymi hracmi :) Ten kvalifikant je kapitola sama o sebe, mal neskutocny run kariet na zaciatku a napriek tomu sa dostal do minusu. Aby sa prehupol do plusu musel vyhrat 3 zo 4 rozdani po flope all in 99T on KK a hellmuth A9. Trikrat ho suckol vdaka comu sa dostal do plusu a potom zacal hrat neskutocne scared money lebo uz mal vyhrate (kvalifikanti si mozu odniest vyhru ponad pociatocny buy in ) :)
fakt sa pritom pozerani brutalne bavim :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod dzejkej 21 Jún 2010 11:57

No ja som z toho pozeral ten suckoutfest proti Hellmuthovym tripsom a jeho krasny slowroll a strasne ma to zahrialo pri srdci, ze tak dostal na budku :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod MiskoKvo 21 Jún 2010 12:36

farkan si zabudol ze to je "Pot limit" pred flopom preto sa to hra tak ako sa to hra... a ten cernoch je fishka..ale aj keby tam je Forest Gump a ma predsebou 100k tak uz zakladne pravidlo hovori ze ho neodplasit ..treba byt mily a nekritizovat...


aj ked niekedy som uz nadaval ked v pote po flope 15k a on cbetne top pair/2 pary 2k :D... alebo ked mal KK a cely stastny vyskocil ze aky je king...

osobne sa mi to velmo paci... uz len ta kombinacia ze Tony G sedi pri Helmuthovi :DD stoji zato
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod ferkan 21 Jún 2010 13:07

MiskoKvo napísal:farkan si zabudol ze to je "Pot limit" pred flopom preto sa to hra tak ako sa to hra... a ten cernoch je fishka..ale aj keby tam je Forest Gump a ma predsebou 100k tak uz zakladne pravidlo hovori ze ho neodplasit ..treba byt mily a nekritizovat...


aj ked niekedy som uz nadaval ked v pote po flope 15k a on cbetne top pair/2 pary 2k :D... alebo ked mal KK a cely stastny vyskocil ze aky je king...

osobne sa mi to velmo paci... uz len ta kombinacia ze Tony G sedi pri Helmuthovi :DD stoji zato


co ma spolocne to ze je to POT LIMIT preflop s tym ze tam limpuju ? Sak aj ked je to potlimit tak mozes openraisnut na 3.5xBB co je standart aj v no limit hrach.
vsak pacit sa to paci aj mne, ale s dobrou hrou to nema nic spolocne :)

inak ten hellmuth to podla mna neslowrolloval ale vazne uvazoval ci nemoze byt pobity :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod MiskoKvo 21 Jún 2010 15:20

asi len tolko ze pokial nikto znich neresine tak aj pri pripadnom raise od silnej ruky mozu dat call so slabsou/spekulativnou rukou a vidiet lacny flop ... keby raisuju tak moze narast vyska flopu geometrickym radom a hralo by sa menej ..asi tolko

napr mas ruku T9s .. chces ju hrat tak limpnes.. ak sa najde jeden hrac ktory drzi AA tak maximalny raise bude 2000.. v pote bude 4000$ a ty mas dat 1600$ aby si videl flop...atd


takze foldovanie parov,Axs, suited conectorov sa riesi limpom bo ajtak je velka pravdepodobnost ze uvidime flop lacno a mozme chytit velku ruku ... jedina vinimka je ked sa stretnu 2 monstre a zacnu sa reraisovat... ale to je ojedinele
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod ferkan 21 Jún 2010 16:00

to som necakal ze v tomto threade to bude tiez komedia na pokracovanie :P
oni tam limpuju ruky ktore su legitimne ruky na raise v 6maxe ako AQ, KQs a pod !!!
a po druhe hento co si pisal snad nemyslis ani vazne. uz vidim ako sa tam henta banda zacne 3betovat a 4betovat ak by niekto zacal aktivnejsie raisovat :) Limp/callovat ruky zo strachu ze nechcem budovat prilis velky pot a chcem pockat radsej zalacno nech ma pekne trafi je dobra taktika tak na NL2
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod TuKE 21 Jún 2010 16:08

MiskoKvo napísal:ak sa najde jeden hrac ktory drzi AA tak maximalny raise bude 2000

Ako si vypočítal tých 2000?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod 3flash3 21 Jún 2010 16:17

o nicom line up,bandov nitov a "loose" cannon na ktoreho hru sa neda pozerat a ani mi to nepride smiesne ze hra ako dement,akurat ma z toho bolia oci...jedine tak Tony G tak robil nejaku akciu,aj to viac menej kvoli tomu ze je tiltak a jedine co ma bavilo bolo ako rypal do Hellmutha...Daniel je trapny,ako vzdy za posledne roky,snazi si robit srandu z Hellmutha na silu a to ako sa snazi byt strasne "cool" a vykecava sa tam s tym kvalifikantom ako keby bol cierny je na smiech...loose cannon snad ani nerozprava po anglicky,jemu nieco rozumiet je ozaj umenie a to pocuvam hip-hop a slang afroamericanov mi nerobi problem...Amanda tam neviem naco sedi 10 metrov vedla na sedacke a pije si tam kavu,uplne odveci(aspon sa mohla lepsie obliect)...proste tam chyba Durrrr,Ivey,Antonius a pod. aby tam bola nejaka akcia...neviem koho bavi sa pozerat na Laaka ktory vie akurat limp a check,call....akurat sa mi paci komentar,vynikajuce sarkasticke poznamky na Hellmutha a ostatnych...a este aj krupierka ma nieco do seba...

dlegs.jpg
dlegs.jpg (25.9 ) Zobrazená 4559 krát
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod MiskoKvo 21 Jún 2010 16:26

TuKE napísal:
MiskoKvo napísal:ak sa najde jeden hrac ktory drzi AA tak maximalny raise bude 2000

Ako si vypočítal tých 2000?




200/400 +100 ante = 1200 + 400 (limp T9s) = 1600 ... AA ma na vyber ci da call 400 alebo raisne o "pot" cize raise o 1600 na ..2000 ... v pote bude 3600 max
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: P****Stars Big Game

Odoslaťod MiskoKvo 21 Jún 2010 16:28

ferkan napísal:to som necakal ze v tomto threade to bude tiez komedia na pokracovanie :P
oni tam limpuju ruky ktore su legitimne ruky na raise v 6maxe ako AQ, KQs a pod !!!
a po druhe hento co si pisal snad nemyslis ani vazne. uz vidim ako sa tam henta banda zacne 3betovat a 4betovat ak by niekto zacal aktivnejsie raisovat :) Limp/callovat ruky zo strachu ze nechcem budovat prilis velky pot a chcem pockat radsej zalacno nech ma pekne trafi je dobra taktika tak na NL2



negranu,brunson,tony g,laak ... 4 z 6 tich hraju high cash game vyse jednej dekady a ty chces onich hovorit ze nevedia co robia?
Naposledy upravil MiskoKvo dňa 21 Jún 2010 16:35, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Ďalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!