Poker=gambling

Poker v TV, videá a streamy

Re: Poker=gambling

Odoslaťod tomm 10 Feb 2011 08:46

riki69 napísal:Zda sa, ze je za tym kampan KDH:
http://www.sme.sk/c/5760041/vyherne-aut ... stupe.html


predbehol si ma, je asi len otazka casu, kedy sa objavi nejaky legislativny navrh omg...
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Poker=gambling

Odoslaťod meomir 10 Feb 2011 08:51

Co tak 99.999% zdanenie a bez moznosti odratania nakladov
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Samot10 10 Feb 2011 08:54

eraserSK napísal:... Myslite si ze ma zacala podporovat? Ja som jej povedal ze je to moje hobby ako ona ma lyzovanie. Aj tak nic nepomohlo, lebo tito ludia to nechcu pochopit.


poznam :D len same reci ako vsetko prehram a zadlzim sa a sam som si pritom nedepositol ani cent :D a na nete sa do minusovych hodnot neda ist, ale vysvetlit to nezaujatemu posluchacovi je nemozne...

Za tento príspevok od Samot10 poďakovali :
Lubkomir
Obrázok používateľa
Samot10
 
Príspevky: 126
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 45 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 10 Feb 2011 08:55

mna najviac stve ze su vsetci uzamknuti v tych zauzivanych vzorcoch spravania ze poker je gambling. ako minimalne od televizie ktora o tom robi reportaz by som cakal ze budu mat aspon trochu sajnu o com tocia. ano treba spravit bu bu bu na ludi ze no no nehrajte na internete o peniaze MOZE z toho vzniknut zavislost ale na druhej strane by bolo korektne spomenut aj to ze je mozne v longrune aj vyhravat pri pouzivani primeranych strategii (samozrejme nemyslim ruletu a automaty). a nie ze zoberiem par ludi ktori to presvihli ukazem ich v telke ze aha takto sa da dopadnut (btw. vobec neviem aky suvis malo s temou to ze chalan hovoril ze si zil na vysokej nohe. tak isto to moze robit zamestnany clovek co v zivote nemal karty v rukach) a online hranie resp. poker je zly. preco este niekto nespravil reportaz o vyhravajucich hracoch (mozno aj preto ze tie trubky v telke vobec nemaju sajnu o tom ze aj taki su). tato ludska neochota pochopit nieco nove bola ale koniec koncov pekne vidno aj v tej diskusii na smecku kde si nas stary znamy tlkot takmer uzil standing ovation za tie bludy co tam siril. a pritom by stacila mozno aj len stvrthodinka na to aby random priemerne inteligentny clovek aspon zhruba pochopil o com to cele je.

@john :D ale zase why not? :D
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod fefe13 10 Feb 2011 08:59

Sice je mi tychto ludi luto ale mam pocit ze ak by nebol on-line hazard tak by boli zavisli na niecom inom. Vzdy sa nieco najde.

Ale tak klasicke riesenie bude podme vsetko zakazat... zachvilku aj dychat vzduch...vsak tiez sme na tom zavisli :D
fefe13
 
Príspevky: 129
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod eraserSK 10 Feb 2011 09:06

johnmirow napísal:
eraserSK napísal: ... stretol novu babu ... pekny vecer ... ukazal pokrovych klientov ...

tak tomu sa povie skvely vecer :poklona: :D


tak nie iba to sme robili :) to trvalo tak 10 minut, ale tak moja snaha jednu ovecku previest ku nam sa ceni, no nepodarila sa...tak sa snazte aj vy ostatny :D
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Poker=gambling

Odoslaťod meomir 10 Feb 2011 09:19

eraserSK napísal:
johnmirow napísal:
eraserSK napísal: ... stretol novu babu ... pekny vecer ... ukazal pokrovych klientov ...

tak tomu sa povie skvely vecer :poklona: :D


tak nie iba to sme robili :) to trvalo tak 10 minut, ale tak moja snaha jednu ovecku previest ku nam sa ceni, no nepodarila sa...tak sa snazte aj vy ostatny :D


Nehovor.. Azda ste hrali Heands up ? :D
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod eraserSK 10 Feb 2011 09:29

ee vyzliekacie OKO HEADS UP 8-) prehra, jedna cast oblecenia dole...
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Poker=gambling

Odoslaťod emjayko 10 Feb 2011 09:58

imo teraz by sa najviac zisla pokrova federacia ofc nie ta s jednym clenom prezidentom, ale nieco take ako tomas spominal, aby mohla verejne a oficialne prezentovat nas nazor popripade si vyziadat nejake ospravedlnenie od markizy alebo nieco v tom zmysle... aj ked by sa tym docielilo asi to iste jak ked sa tu my nad tym rozculujeme na fore
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Poker=gambling

Odoslaťod ___Mortylen___ 10 Feb 2011 10:52

Som jediny, komu vyhovuje (resp. vobec neprekaza), ze sa na mna pozeraju kvoli pokeru pomedzi prsty?
Uz len podla tychto vyjadreni je jasne, ze reporteri bud nemaju vela pod capicou alebo vyslovene zavadzaju (ako keby sa to stalo prvykrat...)
A kazdy, kto generalizuje bez toho, aby vobec vedel o com hovori, no, s takym sa aj tak velmi nemam o com bavit.

A navyse, celkom dost uspesnych pokrovych hracov su/boli nenapravitelni a degenerovani gambleri.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!