EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Diskusia k herni P****Stars

EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod admin 24 Apr 2013 08:14

Diskusia k článku: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hrubý

European Poker Tour má pred svojim tradičným Grand Final v Monte Carle poslednú zastávku práve v Berlíne. Do bojov sa zapojilo 912 hráčov, čo prizepool dostalo na skvelé číslo, až €4,560,000. Po Day 2 v hre ostalo 175 borcov, medzi ktorými nechýba ani Ján Bendík, či Martinovia Staszko a Hrubý.

EPT Berlin začal už v nedeľu, kedy bol na programe Day 1a. Zo Slovákov sa v ňom predstavili Štefan Vágner a Ján Bendík. Počas Day 1b sa k nim pridal aj Luboš Benkovič. Česká republika mala v oboch štartovacích dňoch väčšie zastúpenie, keď do Day 1a naskočili Vojtěch Růžička, Petr Jelínek, Jiří Kulhánek, Jiří Halouzka, David Táborský a v Day 1b ich napodobnili Martin Kabrhel, Martin Hrubý, Ondřej Vinklárek, Petr Targa a Martin Staszko.

Počas Day 1a sa do ďalších bojov podarilo postúpiť Jánovi Bendíkovi, a to z výborného 12-teho miesta so stackom 138,000. Z CZ hráčov sa to podarilo hneď trojici: Vojtěch Růžička (53,500), David Táborský (40,100) a Petr Jelínek (39,800). V Day 1b sa k nim pridali aj Martin Hrubý (79,900), Ondřej Vinklárek (49,800), Martin Staszko (45,000) a Petr Targa (42,700).

V Berlíne nechýbali ani slávne mená, ako napríklad: Liv Boeree, Johnny Lodden, Max Lykov, Michael Keiner, Jan Heitmann, Marcin Horecki, Vanessa Selbst, Bertrand "ElkY" Grospellier, Eugene Katchalov, Sebastian Ruthenberg, Luca...

Celý článok => EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hrubý
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod bosc007 24 Apr 2013 08:40

Vojta_R Busto... 99 do AA v hranicnim spotu, range soupere silna, ale hodne dead money, bohuzel mi bricknul flopnutej open ender :(
A k účasti v D3 je potrebné doplniť, že podstatne lepšiu pozíciu má Artur Rudziankov 366.200, a Irina Batorevich 336.100, aj keď s iným pôvodom, no sú to českí hráči.
Obrázok používateľa
bosc007
 
Príspevky: 111
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 7 krát/6 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod bosc007 24 Apr 2013 08:48

A nechcem už viac otravovať, ale k J. Bendíkovi len toľko: Klobúk dole a GL nech svoje výkony podporí aj veľký zárez. Osobne trochu závidím, nie prachy ale hru ale zaslúžiš si to. Ak pomôže kartiboh tak vyhraj. :pokerface:
Obrázok používateľa
bosc007
 
Príspevky: 111
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 7 krát/6 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod swain 24 Apr 2013 10:13

bosc007 napísal:Vojta_R Busto... 99 do AA v hranicnim spotu, range soupere silna, ale hodne dead money, bohuzel mi bricknul flopnutej open ender :(
A k účasti v D3 je potrebné doplniť, že podstatne lepšiu pozíciu má Artur Rudziankov 366.200, a Irina Batorevich 336.100, aj keď s iným pôvodom, no sú to českí hráči.


To nie sú kámo český hráči - bohužial , mýliš sa , iba žijú v čechách možno aj nelegálne :D , Rudziankov - Bielorusko ,viď databasu HM !!! :dzejkej:
alebo oficiálne stranky EPT Berlin !!! :dzejkej:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod bosc007 24 Apr 2013 10:42

Je pekná Tvoja reakcia :crazy: , no asi nevieš čítať,= ak píšem o inom pôvode, to nevylučuje fakt, že dlhodobo alebo trvalo žijúci človek sa hlási k tejto komunite, tak najprv pochop, že pražská pokrová komunita ich považuje a aj oni sa považujú takisto za členov tejto komunity, pre Tvoje doplnenie info možno postačí: POKER živě:
01:55 | Artur Rudziankov, Irina Batorevich, Martin Staszko a Martin Hrubý drží po druhém hracím dni nad vodou český prapor v Main Eventu EPT Berlin. S nejlepší výchozí pozicí do středečního pokračování operuje Artur Rudziankov (obr.), který je na průběžném třináctém místě.
A potom malú otázočku?= ja som neskúmal ich občianstvo, ale vzťah k realite ich pôsobenia na pokrovej scéne a ktorú reprezentujú, tak to musíš riešiť? Mne je jedno či si homo alebo hetero, či si turek alebo svazijec, napriek tomu do nejakej komunity asi patríš, možno do rovnakého etnika ale možno nie a občianstvo je v dnešnej dobe o niečom inom. Potom ľudia s viacerými občianstvami majú byť roztrhaní, alebo môžu slobodne inklinovať k niektorej komunite? Odpovedz si sám. Ak tu bude američan dlhodobo žijúci napr. v KE a bude sa hlásiť ku KE, tak Ti to bude vadiť? Myslím, že vzhľadom na uvedené, nie je žiadnou chybou týchto dvoch považovať za reprezentantov českej pokrovej scény.
Máme príklad vo Viedni, kde PCH je stále sa hlásiaci k slovenskému pokrovému svetu, ale je v podstate aj členom rakúskej pokrovej komunity, čo Ti na tom vadí. Niekto mu ukradol občianstvo alebo čo?
Howgh. Be cool :poklona:
Obrázok používateľa
bosc007
 
Príspevky: 111
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 7 krát/6 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod AlfaZz 24 Apr 2013 10:58

Artur Rudziankov je český hráč a je len pôvodom z Bieloruska. V českej pokrovej komunite je uznávaný hráč a dokonca je víťazom High Rolleru poslednej ČPT.
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod bosc007 24 Apr 2013 11:05

Dík za doplnenie a ešte k Irine:
POKER živě:
Česká hráčka s ruskými kořeny, Irina Batorevich, opanovala, na právě probíhajícím WSOPE, Ladies Event s buy-inem €550. Za vítězství si z francouzského Cannes odváží €12.902.
Irina Batorevich je hráčka ruského původu dlouhodobě žijící v Praze. Na oficiálním WSOPE blogu kasina Barriére je vedena jako Češka. :dzejkej:
Celé som to myslel najmä v tom význame, že informácia bola podľa mňa neúplná v tomto kontexte, nikto neupiera nikomu občianstvo, no realita je takáto a ignorovanie tohto faktu je v myslení pokrovej komunity podľa mňa nesprávne. Čo ak niektorý náš hráč prijal maďarské občianstvo, to máme byť štbakmi? Ak sa začnem cítiť byť Čirokézom, tak mi bude ukradnuté občianstvo, kuašat. :angel:

Za tento príspevok od bosc007 poďakovali :
swain
Obrázok používateľa
bosc007
 
Príspevky: 111
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 7 krát/6 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod MATESzKE 24 Apr 2013 13:07

jano,gl a podme na ft :poklona:
MATESzKE
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod swain 24 Apr 2013 13:39

AlfaZz napísal:Artur Rudziankov je český hráč a je len pôvodom z Bieloruska. V českej pokrovej komunite je uznávaný hráč a dokonca je víťazom High Rolleru poslednej ČPT.


Ok no probleM...... ja som tiež maďar .... :oops: :oops:

EPT9 Berlin: Day three seat draw

Table, seat, name, country, chips

2 1 Michael Song USA 147,100
2 2 Artur Rudziankov Belarus 366,200
2 3 Erik Scheidt Germany 320,200
2 4 Benjamin Leblond Canada 250,800
2 5 Pratyush Buddiga USA 137,900
2 6 Oliver Langner Germany 87,700
2 7 Nik Persaud UK 57,000
2 8 Hui-Chen Kuo China 89,000



fandíme ..........
:river: :river: :river:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: EPT Berlín: Po Day 2 pred dverami ITM Bendík, Staszko, aj Hr

Odoslaťod swain 24 Apr 2013 13:45

bosc007 napísal:Je pekná Tvoja reakcia :crazy: , no asi nevieš čítať,= ak píšem o inom pôvode, to nevylučuje fakt, že dlhodobo alebo trvalo žijúci človek sa hlási k tejto komunite, tak najprv pochop, že pražská pokrová komunita ich považuje a aj oni sa považujú takisto za členov tejto komunity, pre Tvoje doplnenie info možno postačí: POKER živě:
01:55 | Artur Rudziankov, Irina Batorevich, Martin Staszko a Martin Hrubý drží po druhém hracím dni nad vodou český prapor v Main Eventu EPT Berlin. S nejlepší výchozí pozicí do středečního pokračování operuje Artur Rudziankov (obr.), který je na průběžném třináctém místě.
A potom malú otázočku?= ja som neskúmal ich občianstvo, ale vzťah k realite ich pôsobenia na pokrovej scéne a ktorú reprezentujú, tak to musíš riešiť? Mne je jedno či si homo alebo hetero, či si turek alebo svazijec, napriek tomu do nejakej komunity asi patríš, možno do rovnakého etnika ale možno nie a občianstvo je v dnešnej dobe o niečom inom. Potom ľudia s viacerými občianstvami majú byť roztrhaní, alebo môžu slobodne inklinovať k niektorej komunite? Odpovedz si sám. Ak tu bude američan dlhodobo žijúci napr. v KE a bude sa hlásiť ku KE, tak Ti to bude vadiť? Myslím, že vzhľadom na uvedené, nie je žiadnou chybou týchto dvoch považovať za reprezentantov českej pokrovej scény.
Máme príklad vo Viedni, kde PCH je stále sa hlásiaci k slovenskému pokrovému svetu, ale je v podstate aj členom rakúskej pokrovej komunity, čo Ti na tom vadí. Niekto mu ukradol občianstvo alebo čo?
Howgh. Be cool :poklona:



neber si to tak ............ :pokerface: , buď v pohode , nedaj sa rozhodiť ničím :x

:gl: a nedavaj sem komenty z cudzich webov, za to mozeš byt vybanovanýýý :vlade:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Ďalšia

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!