Poker Stars

Diskusia k herni P****Stars

Re: Poker Stars

Odoslaťod juve1905 11 Apr 2014 12:39

moj prvy vyhraty turnaj :D :Yahoo!:
Prílohy
Bez názvu.png
Bez názvu.png (180.46 ) Zobrazená 3939 krát
juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: Poker Stars

Odoslaťod ThomasSVK12 13 Apr 2014 08:39

Zdravím. Po včerajšom update PS mi herňa úplne prestala na PC ísť. Skúšal som to už asi 10x reinstall a aj tak mi to nejde. Naskočí mi to základné okno a píše tú chybu v pripojení. Všetky ostatné herne aj internet mi ide. Ide mi aj PS na iphone. Tak v učte chyba nebude. Viete mi niekto poradiť čo s tým? ďakujem ;)
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod Stanley VII 13 Apr 2014 12:19

Ak ti píše chybu v pripojení a na iných PC ti tvoj účet bezproblémov ide, tipujem, že chyba bude najskôr v blokácii tvojím firewallom.

Po aktualizácii akéhokoľvek softvéru firewall obvykle zachytí v tomto softvéri zmenu a aj ak si ho predtým povolil, obvykle sa opýta, či si si vedomý toho, že súbor sa zmenil a chceš ho napriek tomu povoliť spustiť, alebo mu povoliť prístup k internetu atď (lebo ho mohol pozmeniť aj vírus, preto si FW chce overiť, že všetko je ok).

Skontroluj si teda nastavenia, či ti P****Stars neblokuje práve FW, treba ho tam povoliť.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Stars

Odoslaťod ThomasSVK12 19 Apr 2014 08:33

dik za rady, ale nejak mi to nefičí stále. Skúšal som si cez mobil spraviť wifi a pripojiť sa na tú sieť a vtedy mi PS bez problémov ide. Ked ale zapojím kábel od netu, tak mi PS nespustí. V tom prípade by asi nemal byť problém v firewallom nie? či sa mýlim? vo firewalle som kukal povolenia a výnimky a vyzerá všetko v poriadku. Máš ešte nejake nápady? :) diky
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod Stanley VII 19 Apr 2014 08:56

No, neviem teda, ak ti to normálne ide cez Wifi z toho istého PC, na ktorom to nejde cez kábel, tak musí byť asi problém v tom káblovom routeri (aj ten môže mať vlastný firewall), ale ak ti to pred aktualizáciou softu káblom išlo, tak to veľmi nedáva zmysel.

Ak ti ide všetko káblom a nejde ti len PS a po pripojení na WIFI ti ide všetko aj PS, je to zvláštne, nápady kde by mohol byť problém mi v tomto prípade dochádzajú.

Možno ak máš doma ešte jeden router skúsiť pichnúť kábel cez iný router, alebo skúsiť pichnúť kábel do PC napriamo, ak sa ti dá (bez prepojenia cez router), aby si zistil, či môže chybu spôsobovať router.

Prípadne možno ešte skúsiť PS z kompu odinštalovať a nainštalovať nanovo, najlepšie do iného adresára, ale to už je chytanie sa slamky... (ikeď niekedy pomôže vyriešiť nejaké problémy aj toto).
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Stars

Odoslaťod 1886er 19 Apr 2014 09:34

skús vypnúť antivír a potom zapni PS.
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Poker Stars

Odoslaťod ThomasSVK12 19 Apr 2014 10:32

skúšal som všetko, reinstall, výnimky vo firewall, on/off antivír...a stále to nejde...nechápem
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod GiCi10 19 Apr 2014 16:10

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je lepšie posielať a vyberať peniaze na P****Stars cez VISA alebo Moneybookers a čo je rýchlejšie Dakujem
GiCi10
 
Príspevky: 3
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod vlade 19 Apr 2014 16:13

GiCi10 napísal:Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je lepšie posielať a vyberať peniaze na P****Stars cez VISA alebo Moneybookers a čo je rýchlejšie Dakujem


Ja ti viem povedat ako funguje Moneybookers (skrill), vklad je okamzite, vyber na moneybookers tiez okamzite (za minutu). Kartou nevkladam ani nevyberam, mozno bude vediet niekto iny.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Poker Stars

Odoslaťod vlade 19 Apr 2014 16:17

ThomasSVK12 napísal:dik za rady, ale nejak mi to nefičí stále. Skúšal som si cez mobil spraviť wifi a pripojiť sa na tú sieť a vtedy mi PS bez problémov ide. Ked ale zapojím kábel od netu, tak mi PS nespustí. V tom prípade by asi nemal byť problém v firewallom nie? či sa mýlim? vo firewalle som kukal povolenia a výnimky a vyzerá všetko v poriadku. Máš ešte nejake nápady? :) diky


Toto vyzera dost cudne, ako keby to blokoval tvoj poskytovatel pripojenia (predpokladam ze ked si vytvoril wifi cez mobil tak to bolo cez mobilnu siet). Akeho mas poskytovatela internetu? Je to nejaka lokalna firma, alebo niekto velky (orange, tcom)?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!