Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Diskusia k herni P****Stars

Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod admin 10 Jan 2015 14:00

Diskusia k článku: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Je skvelé môcť sa venovať svojej obľúbenej hre. Nie každý však má dosť peňazí na poker v každej chvíli a možnosť zahrať si zadarmo vtedy určite príde vhod. Ak ste si vytvorili účet v herni P****Stars po prechode na stránku herne cez odkaz na PokerPortali, môžete si zahrať turnaj so vstupom zdarma len pre našich hráčov každý jeden deň. Ak ešte účet v herni P****Stars nemáte, založte si ho teraz a pridajte sa tiež! Odkaz na registráciu nájdete v recenzii P****Stars.

Keďže je účasť v každodenných PokerPortal freerolloch obmedzená len na našich hráčov, môžete sa spoľahnúť, že šanca skončiť na miestach s reálnymi výhrami je veľmi priaznivá, čo vám umožní vybudovať svoj bankroll úplne zadarmo – každý mesiac rozdávame v každodenných freerolloch stovky dolárov!

Myslíme však aj na hráčov, ktorí si radi zahrajú aj turnaje s buy-inom. Ak patríte medzi nich, stačí poriadne sledovať našu stránku, pretože pre našich hráčov pravidelne organizujeme aj buy-in turnaje, do ktorých prize poolov pridávame minimálne $500 mesačne.

Ak máte radi peniaze zadarmo a vaša peňaženka nie je úplne prázdna, skvelou možnosťou ako si ešte viac prilepšiť je urobiť do herne P****Stars svoj prvý vklad a k vkladu $20 vám dá P****Stars okamžite ďalších...

Celý článok => Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod pemokry 10 Jan 2015 20:58

nevete,preco nejde otvorit ps?
pemokry
 
Príspevky: 8
Založený: Feb 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod Stanley VII 10 Jan 2015 21:15

Mne PS funguje bez problémov, zrejme bude nejaká chyba na tvojej strane, ale bez detailného popisu problému je ťažko povedať, v čom to môže byť...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod pemokry 11 Jan 2015 09:32

Diky,ale stale mi to jednoducho neotvori stranku.A to sa mi za par rokov este nestalo.....Zaujimave na tom je,ze full tilt mi otvara bez problemov,dokonca mi prevedie peniaze z ps na ft......
pemokry
 
Príspevky: 8
Založený: Feb 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod gerojj 12 Jan 2015 13:50

Mne tirz nejde otvorit pokerstar a dokonca my to restartuje komp
gerojj
 
Príspevky: 20
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod salieri_svk 28 Jan 2015 20:21

cawko prave som sa zaregistroval na P****Stars cez vas link ale nechce mi otovrit turnaj pre clenov portalu viete mi nejako poradit ako sa to da ? dik
salieri_svk
 
Príspevky: 2
Založený: Jan 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod Stanley VII 28 Jan 2015 20:38

Ahoj, problém môže byť v tom, že ti PS ešte nepriradil práva na hranie turnajov, lebo si zaregistrovaný len čerstvo, ale do pár dní ich mať budeš. Alebo si už mal starší účet a v tom prípade ti tie práva nepriradia ani neskôr (keďže PS neumožňuje mať jednému hráčovi viac účtov). My bohužiaľ tvoj účet priamo skontrolovať nevieme, takže ak by si nemal prístup do turnajov ani po 3 dňoch, tak by si mal napísať na support@P****Stars.com (kľudne aj v slovenčine, majú českú podporu) a opýtať sa, prečo sa nemôžeš registrovať do PokerPortal turnajov (najlepšie uviesť niektorý konkrétny turnaj), keď si pri registrácii na P****Stars použil odkaz na PokerPortali a podľa teba by si teda mal byť vedený pod touto stránkou a mať k týmto turnajom prístup.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod salieri_svk 28 Jan 2015 20:43

Stanley ale takto aby som to uviedol na pravu mieru :) stiahol som len software cez vasu stranku ale na PS som registrovany uz dlhsie :) takze som zadal svoje prihlasovacie udaje :) takze opytam sa takto tym ze uz som bol predtym registrovany tak uz nebudem moct hrat turnaj ktory je pre vas portal ? :)
salieri_svk
 
Príspevky: 2
Založený: Jan 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod Stanley VII 28 Jan 2015 20:50

V takom prípade turnaje PokerPortalu na P****Stars bohužiaľ nebudeš môcť hrať. K turnajom majú prístup iba hráči, ktorí na P****Stars nemali žiadny účet, prešli na stránku P****Stars po kliknutí na odkaz na PokerPortali a vytvorili svoj prvý účet.

Momentálne by si si mohol zahrať freerolly na DOXXbete, viac info tu: http://www.pokerportal.info/poker-liga/do ... nformacie/

Prípadne ak máš k dispozícii aspoň pár dolárov, veľmi výhodné PokerPortal turnaje bývaju každý mesiac pravidelne na Wi****m hill, o tých posledných nájdeš viac informácií tu: http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... erni/2076/
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Vyhrajte s PokerPortalom peniaze na hru zadarmo každý deň!

Odoslaťod Jaroslav182 27 Apr 2015 19:30

Ako preprac ale ked to mate velmi inteligentne napisane. toto som chcel aj ja videl som ze simozem u vas zalozit ucet a potom hrat turnaj. Lenze nemate hned v uvode pri turnajoch napisane ze sa musim cez ten link regnut a tak som si pocaj jedneho dna spravil oba registracky osobitne a co sa nedozviem. ze nemozem hrat freefoll. Super. Ukazkova praca
Jaroslav182
 
Príspevky: 2
Založený: Apr 2015
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!