zamrazeny ucet

Diskusia k herni P****Stars

zamrazeny ucet

Odoslaťod Mlachi 19 Júl 2015 16:20

Ahojte priatelia,potreboval by som radu. Dali mi stavku zdarma. Lenze som v Nemecku,mam tu blby net a nezobrazovalo mi na PS sportovu cast a kedze som chcel podat zapas na vcera,zavolal som kamaratovi na Slovensku,nech mi to poda cez moj ucet. Nejak mi hned nedoslo,ze to bude podozrive,ked sa prihlasim z Nemecka a potom za chvilu zo Slovenska a tak mi zamrazili ucet. Tu stavku nakoniec nepodal,aj ked sa to dalo. Radsej som mu povedal,ze nech kasle nato,lebo vyhodilo nejaku hlasku o preverovani alebo nieco take. Otazka teda znie,ci PS toto bude stacit ako vysvetlenie alebo si radsej vymysliet nieco ine? Ma niekto s niecim podobnym skusenost? Vdaka :poklona:
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: zamrazeny ucet

Odoslaťod nabokow 19 Júl 2015 16:43

normalne im napis, co si postol aj sem, starom sa neoplati klamat ;)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: zamrazeny ucet

Odoslaťod swain 21 Júl 2015 19:08

Mlachi napísal:........ a tak mi zamrazili ucet. ..... :poklona:


Kurňa ja by som rad vedel jak to v takomto teple a čím zamrazili......... :crazy:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: zamrazeny ucet

Odoslaťod 6vamp6 22 Júl 2015 11:37

swain napísal:
Mlachi napísal:........ a tak mi zamrazili ucet. ..... :poklona:


Kurňa ja by som rad vedel jak to v takomto teple a čím zamrazili......... :crazy:
Prílohy
kryonika-kryokomora-vedci-veda-pokus-fyzika-chemia-tekuty-dusik-zmrazenie-nestandard2.jpg
kryonika-kryokomora-vedci-veda-pokus-fyzika-chemia-tekuty-dusik-zmrazenie-nestandard2.jpg (32.74 ) Zobrazená 2970 krát

Za tento príspevok od 6vamp6 poďakovali :
swain
6vamp6
 
Príspevky: 50
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 52 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!