NL2

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

NL2

Odoslaťod Sillvianus 16 Jan 2014 20:14

Ahojte, vyjadrite sa k tejto hre.
Hra na NL2, 9max
Preflop- Ja A10, hráč raise z MP na 0.06 ja z CO call ostatný fold, tento hráč hral dosť loose.
Flop- 10Q9, on bet 0.14 do banku 0.15, ja call
turn- A, on bet 0.40 ja call
river-Q on bet 0.80 ja call a ukázal mi AQ
Board- 10Q9AQ
Stacky na začiatku boli takmer rovnaké okolo 100BB.
Chcem počuť vaše názory ako by ste to zahrali vy? :) A prosím Vás čo znamená cold bet? A môže mi niekto vysvetliť ako zistím aké mám odds preflop z kartami ako táto alebo A10,AK,77...?
Naposledy upravil Sillvianus dňa 16 Jan 2014 20:40, celkovo upravené 1 krát.
Sillvianus
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: NL2

Odoslaťod haman 16 Jan 2014 20:20

zakladna otazka je:

Spoiler:
Co mas na ruke?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: NL2

Odoslaťod Sillvianus 16 Jan 2014 20:40

upps nejak som v tom písani nepostrehol že som tam nedal čo som mal, sorry.
Sillvianus
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: NL2

Odoslaťod TomMolivan 16 Jan 2014 21:32

Až do rivru vcelku okay, ale river by mal byť vcelku jednoduchý fold, pokiaľ si ho nevidel nejak moc bluffovať doposiaľ - ty už totiž nemáš svoje pôvodné dva páry, ale hráš AAQQT a tým pádom ťa už poráža aj AK/AJ, čo je podstatná časť range, ktorú si doposiaľ porážal. On navyše dopsiaľ mohol on betovať A9, čo už na rivri zrejme nespraví práve kvôli tomu, že tiež je mu už jeho druhý pár nanič

Porážaš tu doslova iba bluff, čo je jednak nepravdepodobné už z toho dôvodu, že by sa niekto rozhodol takýto board 3-barrel bluffovať, ale najmä nie je moc veľa rúk, s ktorými vôbec môže bluffovať. Pre-flop range aj viac loose hráča totiž tvoria predovšetkým broadway karty a drvivá väčšina z nich ťa buď poráža alebo by ich na rivri nevsádzal. A aj ak náhodou betuje nejaké horšie esá, tak s nimi len splituješ.

to "cold" vyjadruje, že ten hráč sa ešte predtým nevyjadroval, napr. rozdiel medzi 4betom a cold 4betom je takýto:

hráč A raisne, hráč B 3betne, hráč A 4betne
hráč A raisne, hráč B 3betne, hráč C 4betne

na tie odds bol super program PokerStove ale ten už nefunguje, myslím že neplatený je ešte Equilab.. to sa ale využíva najmä keĎ pracuješ ranges, pokiaľ ti stačí vedieť také, ako že "aké mám odds s AK proti J9" a pod., tak stačí dať do googlu "poker odds calculator"
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!