Holdem Manager - need help again

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Holdem Manager - need help again

Odoslaťod Brejcinho 10 Sep 2014 15:41

Ahojte,

mam preinstalovany windows, konecne som sa vcera dostal k tomu, ze idem instalovat HM, najskor mi dalo chvilu zabrat vobec najst instalacku, ale podarilo sa a teraz pri spusteni ma to pyta licence code, zadam mu ho a vyskoci mi toto :

Obrázok

No a akosi sa neviem pohnut dalej. Ked kliknem na to prve, tak ma to hodi na stranku a tam mam ten kod, ale ako ho mam verifyykovat to netusim...

:fish: Help me pls :oops:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Holdem Manager - need help again

Odoslaťod tucniak 10 Sep 2014 20:05

skus sa niekde lognut do holdem manager stranky, tam mas my account a spravu kodov/zakupenych aplikacii.
je mozne ze uz mas 2x pouzity kod a ked si preinstaloval win tak sa to berie ako tretie zariadenie (ine systemove identifikatory atd).

v monzostiach zaroven mozes RESETovat licencie, aby si ich mohol znovu pouzit na inom zariadeni, tak skus to a potom znova zadat :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Holdem Manager - need help again

Odoslaťod Brejcinho 10 Sep 2014 20:14

To uz som spravil, ale bez uspechu...Najviac ma ale dnes zabil typek zo supportu, ze tam vidi neplatny kod na trial verziu takze preto mi to nejde. Ja mam ale uz aj kupenu licenciu, tak som mu napisal, ci to mysli vazne a pripojil mu tam printscreen :D

:O: :O: Ja uz chcem hraat
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!