PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: Díky

Odoslaťod APminer 12 Jún 2008 10:00

obrazek v Malovani mam ;-) a jak ho vložim sem =-O nejak se sem nechce dat :(

a ja se klidne priznam, ze jsem PC uzivatel , tj. jen tak 25% PCgramota ;-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: Díky

Odoslaťod keso26 12 Jún 2008 10:07

no musis mat nejaky priestor niekde na serveri predplateny a potom to sem vlozis cez html kod ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: Re: Díky

Odoslaťod APminer 12 Jún 2008 10:15

tak to je na mne moc =-O takze obrazek ode mne asi neuvidite *JOKINGLY*
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: Re: Re: Díky

Odoslaťod vlade 12 Jún 2008 10:17

do blogov si mozes vlozit obrazok, tam je na to prisposobeny editor, staci ked ho tam vyhladas na svojom disku, on sa potom nahra na pokerportal a da sa zobrazit ;)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: Re: Re: Díky

Odoslaťod keso26 12 Jún 2008 10:18

daj ho do blogu....easy ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: Re: Re: Re: Díky

Odoslaťod APminer 12 Jún 2008 10:25

zkusim ;-) a to se potom nasmejete :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Díky

Odoslaťod algec111 12 Jún 2008 10:32

Ono fakt funguje. @= Jsem asi dobrej:-D
algec111
 
Príspevky: 370
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Statistiky hracov

Odoslaťod yegon 12 Jún 2008 10:35

Hodnoty davam pre 6max stoly

Voluntarily put $ in Pot (VPIP) - % ruk ktore clovek hra – normal je okolo 16-25%, vsetko mensie je tight, vsetko viac je loose. Ked hladam stoly, na ktorych budem hrat tak hladam take kde su hraci s 30+% VPIP, spravidla cim vyssie tym horsi hrac, tym vacsie sprostosti hra. Moze sa vyrazne menit podla podmienok na stole ale na nizkych limitoch spravidla plati ze vsetko nad 30% su zli hraci.

Preflop raise (PFR) - % ruk ktore hrac pred flopom raisuje – normal je 11-20% - mal by byt v rozumnom pomere voci VPIP, u slabych hracov byva casto velky rozdiel medzi VPIP a PFR teda ze vela limpuju a dorovnavaju a malo raisuju co je na NL nie najlepsia strategia. PFR by malo byt rozhodne viac ako polovica VPIP, zvacsa u dobrych hracov byva rozdiel 2-5%. Treba si dat pozor na hracov, ktori maju velmi maly rozdiel medzi VPIP a PFR (1-2%) hlavne ked dorovnaju OOP tak maju skoro vzdy maly alebo stredny par a ked sa pusta do tazkej akcie na zodpovedajucom (napr 257r) flope tak maju pravdepodobne set ak mam AK na K58r flope a hrac s VPIP/PFR 18/17 ma reraisne tak je to uplne pohodovy fold lebo Kx nebude mat nikdy zato set velmi casto.

Total aggression (TA alebo TAF alebo AF) – je to pomer poctu raisov k poctu callov a foldov, normalne je okolo 2-4. Ak je napriklad TA = 3 znamena to, ze hrac 3 krat castejsie raisuje nez len dorovnava alebo sklada. V NLHE je dobre mat vysoku agresivitu, pretoze okrem toho, ze mozeme vyhrat tym, ze mame najlepsiu ruku, davame superovi sancu zlozit a tym ziskavame i poty, v ktorych sme pozadu ale super nema velmi silnu ruku.

Okrem total aggression su dostupne aj aggression faktory na flope/turne/riveri – spravidla to vyzera nejak takto TA = 3, flop Af = 6, turn AF=3, river AF = 1 teda aggression faktor postupne klesa.

Tento udaj sa da pouzit aj na odhad ako casto super bluffuje, ak ma niekto AF 0.5 a reraisne ma tak je predpoklad, ze ma silnu ruku, pretoze raise je pre neho nezvycajny move. Ak ma hrac AF na flope 10 a reraisne ma na flope, na ktorom je flush draw tak spravidla mozem s top parom ist do allinu, pretoze ovela castejsie ma draw alebo bluff nez silnu ruku. Vela (zlych) agresinych hracov sa praveze prezradi tym, ze so silnou rukou len dorovna miesto toho aby raisli.

Aggression faktory su spolahlive az pri vzorke niekolko sto ruk. V headsupe staci 100-ka a je dobre mat HUD nastaveny tak aby zobrazoval len data z poslednych 100 odohranych ruk, aby sme videli ked super zmeni styl.

Attempt to steal (AS) – percento pripadov kedy hrac kradne blindy, teda open raisuje na CO + BTN + SB. Normal je okolo 30%. Vsetko nad 20% znamena, ze hrac raisuje a kreadne blindy aj so slabymi rukami. Tomu sa potom da prisposobit a proti takym hracom hrat restealy – teda reraisnut okrem silnych ruk i ruky ako 78s, 33 a pod. Vela ruk, s ktorymi taky hrac kradne blindy nebude schopne dorovnat reraise.

Call preflop raise (CPR) – ako casto dorovnava raisy pred flopom – normal okolo 2%, pouziva sa v kombinacii s AS, reraisnut hraca na buttone, ktory ma AS nad 30% a CPR do 2% bude ziskove s lubovolnymi dvoma kartami kym sa hrac neprisposobi a nezacne viac dorovnavat nase reraisy alebo bluffrereraisovat. Dovod je, ze silnu ruku pravdepodobne raisne a my mozeme nasu slabu zlozit ale vo vacsine pripadov ma ruku slabu a musi foldnut.

Fold Big Blind To Steal (FBB) – ako casto folduje BB ked niekto z pozicii CO+BTN+SB raisne. Normal je okolo 80-85%. Vyssie cislo znamena, ze takemu hracovi mozeme kradnut blindy s lubovolnymi kartami a bude to ziskove. Proti hracom s nizsim FBB je dobre stealovat hlavne s rukami ktore maju nejaky potencial a vyvarovat sa kradnuti na SB, aby sme po flope mali poziciu.
Continuation bet flop (CB) – ako casto continuation betuje na flope, normal je okolo 50-70%, cisla nad 65% znamenaju, ze hrac casto cbetuje so slabou rukou a preto bude ziskove bluffraisovat jeho cbety s nicim na vhodnych flopoch, pripadne floatovat (dorovnat s nicim) v pozicii a ukradnut pot ked checkne na turne (treba skontrolovat ci hrac nema vysoke % v Continuation bet turn – to znamena, ze vela double barreluje – potom by bol float stratovy lebo by sme na turne museli casto zlozit)

Fold to flop bet alebo Fold to continuation bet (FFB alebo FCB) – ako casto hrac foldne na nas bet na flope – proti hracovi, ktory folduj viac ako 66% bude continuation bet na flope nezavisle na texture boardu vzdy ziskovy. Proti hracom s nizkym FFB napr 30% sa oplati bez dobrej ruky cbetovat len na flopoch, ktore je velmi tazke trafit (772r, K57r a pod.). Na druhej strane treba proti takym hracom valuebetovat lubovolny par.

Went to showdown (WtSD) – ako casto sa dostane az na showdown – normalne je okolo 22-28%, vsetko nad 30% je velmi loose a pravdepodobne je taky hrac slusna calling station – proti takemu hracovi treba menej bluffovat a silne valuebetovat, s dobrymi rukami i viac ako pot ak sa ukaze, ze je ochotny to zaplatit.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Statistiky hracov

Odoslaťod APminer 12 Jún 2008 10:37

diky, udelam si kopii do Wordu a nalepim na monitor :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Statistiky hracov

Odoslaťod APminer 12 Jún 2008 10:38

a pro 9-10 stul se to hodne lisi, mne moc nesedi 6-max ;-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!