PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod W27 16 Máj 2009 09:04

a vies mi prosím ťa poradiť ktoré z nich predstavuje B**n, alebo ako ho tam do toho zoznamu dostanem ? som si myslel že to patri pod tie onGame ale to potom tu tabulku ako si aj ty ukazal "BossMediaConfig." má ine ako napriklad pokerStar.
W27
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -6

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 16 Máj 2009 09:51

W27 napísal:a vies mi prosím ťa poradiť ktoré z nich predstavuje B**n, alebo ako ho tam do toho zoznamu dostanem ? som si myslel že to patri pod tie onGame ale to potom tu tabulku ako si aj ty ukazal "BossMediaConfig." má ine ako napriklad pokerStar.

..jaaaaj, srry, jasne ze je to on-game, som zle klikol, musis hned kricat ze som Ti dal zlu siet :)

takto je to spravne : http://www.pokertracker.com/products/PT ... c=ongaconf
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Ventrue10 03 Aug 2009 17:26

Cuate neviete mi nikto poradit preco mi nejde poker ace hud??...mam len to bez PT.
Ventrue10
 
Príspevky: 10
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod tucniak 03 Aug 2009 18:08

pretoze pokerace hud je len mala aplikacia ktora interpretuje udaje z PT2.
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: PokerTracker

Odoslaťod ShiNoNuma 04 Aug 2009 11:50

kelo1111 napísal:
kelo1111 napísal:stiahol som si PT3trial verziu a mam takyto problem:

-strasne dlho mi importuje ruky pri spusteni PT 20k ruk aj 10 min
-HUD sa mi zobrazi iba na 1stole,niekedy po dlhsom case na 2
-stastiky hracov sa mi neaktualizuju,len zriedkakedy

Chcel by som sa spytat,ci vyssie uvedene problemy su kvoli tomu ze je to len trial verzia alebo je chyba u mna.Rad by som to vedel pred kupenim licencie..diky moc



nikto nevie pls?:(


Chalani uz ste to nejako poriesili? Kupil som si HUD a mam ten isty problem. Zacnem hrat, spustim importovat a statistiky mi nenaskocia, resp. naskocia ale neskor. Nabehne mi par handov a potom sa mi to opat zasekne a nic. Neviete prosim vas poradit? Dakujem
ShiNoNuma
 
Príspevky: 1
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Ventrue10 04 Aug 2009 12:43

...Takze ak som to pochopil spravne hud sam o sebe nepracuje...musim mat min. aj PT aspon 2?...Preco potom ten Hud predavaju aj zvlast samostatne?...Ved ked si kupim PT hud tam je automaticky v tom.
Ventrue10
 
Príspevky: 10
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Sunwu 04 Aug 2009 14:04

Ventrue10 napísal:...Takze ak som to pochopil spravne hud sam o sebe nepracuje...musim mat min. aj PT aspon 2?...Preco potom ten Hud predavaju aj zvlast samostatne?...Ved ked si kupim PT hud tam je automaticky v tom.


HUD je automaticky v PT3. Ak mas PT2, potrebujes k tomu HUD, cize predava sa samostatne pre tych, co maju len PT2. Sam osebe ti ale PAHUD nepojde, pretoze aby nieco mohol na tych stoloch zobrazovat, potrebuje k tomu databazu trackera.
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: PokerTracker

Odoslaťod Ventrue10 05 Aug 2009 10:37

Sunwu napísal:
Ventrue10 napísal:...Takze ak som to pochopil spravne hud sam o sebe nepracuje...musim mat min. aj PT aspon 2?...Preco potom ten Hud predavaju aj zvlast samostatne?...Ved ked si kupim PT hud tam je automaticky v tom.


HUD je automaticky v PT3. Ak mas PT2, potrebujes k tomu HUD, cize predava sa samostatne pre tych, co maju len PT2. Sam osebe ti ale PAHUD nepojde, pretoze aby nieco mohol na tych stoloch zobrazovat, potrebuje k tomu databazu trackera.



Tak uz mi je to jasne diky...
Ventrue10
 
Príspevky: 10
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Chlpo71 05 Aug 2009 11:33

Ako sa da nastavit v PT3 aby mi hodnoty neukazovalo v jednom riadku?
Chlpo71
 
Príspevky: 5
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Sunwu 05 Aug 2009 14:10

Chlpo71 napísal:Ako sa da nastavit v PT3 aby mi hodnoty neukazovalo v jednom riadku?


ak myslis HUD na stoloch, tak takto>

Configure / Configure HUD

Stats


potom mas v lavom okne dve zalozky: Stats a Special, kliknes na Special a tam, kde chces mat zlom riadku, vlozis New Line
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!