Moj nazor na hernu

Diskusia k herni B**fair poker

Moj nazor na hernu

Odoslaťod MarkkuRuutu 11 Mar 2010 07:16

Ahojte,
rád by som poukázal na túto super poker herňu u najväčšieho európskeho poskytovateľa kurzových stávok a pokru (pre zaujímavosť B**fair je organizátorom populárneho WSOP Europe). Každú hodinu freeroll $5 (max.250 hráčov z toho 50 platených) v NLH (No Limit Hold'em) a Freeroll $5 v PLO (Pot Limit Omaha) tiež v rovnakej štruktúre ako vyššie spomenutý NLH. Freerolly sa pekne prekrývajú takže sa môžte každých 30min. registrovať do freerollu. Nevýhodou je akurát obmedzenie na NLH & PLO, iné formy pokru si tu nezahrajete. Veľkým plusom je česko-slovenský support, ktorý max. do 24hod. odpovedá na maily (v mojom prípade mi takto odpovedali už 2x), a asi do 5dní telefonát od nich kde si overia niektoré údaje z registrácie a spomenú Vám bonusy o ktorých ste možno ani nevedeli. Na moje veľké prekvapenie so mnou hovorila slovenka, takže nejakej jazykovej bariéry sa nemusíte obávať. Ešte by som rád poukázal na tieto detaily (peniaze za in-money umiestnenie nedostane hneď ako vypadnete z turnaja, ale pripíšu sa Vám až keď ten turnaj skončí a ďalšia vec na ktorú mi mnoho ľudí písalo, bolo prečo ak vyhrali v pokry nejakú sumu v statuse na účte mali menej peňazí, no je to preto lebo poker je v $ a účet ktorý si vytvoríte (predpokladám že zvolíte €) tak z dôvodu rozdielu kurzu meny Vám túto sumu na stránke zobrazuje už po prepočte na menu ktorú si zvolíte pri registrácií). Za tento prevod B**fair neučtuje žiadne poplatky. B**fair má unikátny softvér ktorý nie je na žiadnej inej herni a je prehľadný a ako plus hodnotím aj to že nie sú tam rušivé avatary. Sám som prekvapený, že na túto herňu doteraz nebola vytvorená téma vo fóre, tak ak máte postrehy alebo nejaké doplňujúce informácie, ktoré som zatiaľ nespomenul tak reagujte. Vrelo odporúčam. Herňu hodnotím 9/10. (maximum nedávam žiadnej z dôvodu že každý máme iný vkus a nerád by som nejakým spôsobom ovplyvniť Váš výber, nakoniec skúste si to sami a porovnajte).

edit keso26: presunuté do oficiálneho vlákna herne B**fair
Obrázok používateľa
MarkkuRuutu
 
Príspevky: 4
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**fair

Odoslaťod keso26 11 Mar 2010 10:49

MarkkuRuutu napísal:Sám som prekvapený, že na túto herňu doteraz nebola vytvorená téma vo fóre

..ako vidis, tak vo fore je vytvorena B**fair tema, musis na buduce lepsie hladat :) ..najst diskusiu k online herni je mozne tromi sposobmi:

1/ v menu kliknut na zalozku "herne" a urcite ju tam najdes a k nej aj link k diskusii
2/ pouzit vyhladavanie vo fore
3/ a poslednou moznostou (o nieco zlozitejsou, ak sa do temy dlho neprispievalo) je ist cestou: diskusia - online herne, kde sa prehrabes vsetkymi hernami, pokial vlakno nenajdes.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: B**fair Poker

Odoslaťod A_Rimmer 11 Mar 2010 11:20

Ja by som to zas tak ruzovo nevidel. Software je asi jedine, co je na tej herni dobre. Je jedinecny, pekny a prehladny, ale to je tak vsetko.
5$ Freeroll mi pripada zbytocne hrat aj pre uplnych zaciatocnikov, na inych herniach najdete urcite lepsie freerolly. Co je ale na betfairy uplne najhorsie je katastrofalne slaby traffic, velmi malo hracov. Na hranie SNGciek je to nepouzitelne, kym nove zacne, tak prve uz mate aj dohrane. :D Rovnako v cashgame to nebude velmi slavne.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: B**fair Poker

Odoslaťod MarkkuRuutu 11 Mar 2010 23:27

tak by som sa chcel ospravedlniť za duplicitnú tému, ale teraz je to vďaka administrátorom na správnom mieste.

Čo sa týka slabšieho traffiku si myslím že kto chce hrať, stôl si nájde v zodpovedajúcom limite ktorý mu vyhovuje a je v rámci jeho možností. Zabudol som spomenúť, že pri viacerých druhoch turnajov, máte rôznej farby stôl (default je multi-table turnaj modrý, SNG červený a cash-game zelený, farby si môžte nastaviť v Settings ak by ste chceli iné rozdelenie) a tak ak hráte viac stolov, hneď sa viete orientovať (napr. hráte súčasne regular turnaj a SNG). Čo sa týka vyberania peňazí tak máte k dispozícií množstvo net-peňaženiek, poprípade vklad na Váš účet. Ako príklad by som chcel spomenúť výber na moneybookers mi prišli peniaze do 2 hodín. v iných herňách to bolo rozhodne niekedy viac ako 24hod. čo hodnotím ako veľké plus. Ďalšie postrehy doplním priebežne.
Obrázok používateľa
MarkkuRuutu
 
Príspevky: 4
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**fair Poker

Odoslaťod Komedia 12 Mar 2010 13:05

herna je velmi dobre graficky urobená..ale ten trafic zato určite nestojí :/
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24


Naspäť na Betfair poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!