Bratislava Open má víťaza

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod admin 16 Mar 2010 04:38

Diskusia k článku: Bratislava Open má víťaza

Golden Vegas. Sobota (13.3.2010) 16:00. Deepstack freezeout. 165.- Eur, 12,000-stack. 30-40 min. Blind LV. Veľké množstvo rozdaných rúk a snaha o to, aby Bratislava Open nebol len další obyčajný turnaj. Úderom 16:00 a pri blindoch 25/50 sa to začalo. Štartovalo sa na deviatich stoloch. Posledným otvoreným bol stôl s poradovým číslom dvanásť a celkovo sa hralo 107 hráčov. Vyzbieral sa tak prizepool 16,050.- eur. O tento balík sa prišli pobiť hráči z Bratislavy, širšieho okolia, a taktiež hráči z Čiech. Hlavne čo sa týka domácich hráčov, boli vidieť zaújmavé mená. Emil "ternoplayer" Nosko (1st, event-nr9. PS WCOOP 2009), Braňo Vlček (2nd MSR 2009), Boris Gál, Robert Obrtlík (Top3 na MSR 2010), Michal "trifecta" Kocka (ITM EPT Caribbean Adventure), Vlado "7castle" Sedmohradský, Michal Chamila, Fero "ferkan" Rovenský, Michal "orbit" Obert. A hráči U***et teamu: Martin "blizzy" Šujak, Dušan "Riki69" Prievozník, Peter "Čeky" Čekan. Tak ako každý veľký turnaj, ani tento nebol výnimka a v prvých leveloch sa na všetkých stoloch hralo viac-menej opatrne. Neboli vidieť žiadne šialené hry o všetky žetóny, a po prvých troch leveloch sa hráči na popredných pozíciách pohybovali okolo 22 tisíc. Uzavrela sa registrácia a po prvej prestávke zasadlo k stolom 101 hráčov. Od tohoto momentu začali ľudia pozvolne vypadávať. K videniu bolo množstvo zázračných obratov, nejeden flopnutý poker...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod DevilMayCry 16 Mar 2010 10:02

admin napísal:Finálový stôl sa začal na blindoch 60,00/12,000 ante 1,500.


tak teda ta struktura bola dost divna :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod Ceasears 16 Mar 2010 13:23

Andrej Bartovic neni zname meno? :poklona:
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod Drak 17 Mar 2010 12:12

Ceasears napísal:Andrej Bartovic neni zname meno? :poklona:

:poklona: :poklona: :poklona: tak to si ma dostal, ozaj kto si robí so mňa takú hustú verejnú srandu ???
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod Ceasears 17 Mar 2010 19:49

Drak napísal:
Ceasears napísal:Andrej Bartovic neni zname meno? :poklona:

:poklona: :poklona: :poklona: tak to si ma dostal, ozaj kto si robí so mňa takú hustú verejnú srandu ???


To si Ty?:) :gl: ,ja som to nemyslel v zlom,len ze mozno sa mylim,ale andrej bartovic hral CSPT,tam sa dobre umiestnil co viem:),si hral aj ten CSPT freeroll,nie?,tram tiez dobre miesto...Mozno to mam popletene,ale hadam nie:)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod tomisumi 17 Mar 2010 20:22

Final Table na CSPT Brno ;) :poklona:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod Drak 17 Mar 2010 21:09

Ceasears napísal:
Drak napísal:
Ceasears napísal:Andrej Bartovic neni zname meno? :poklona:

:poklona: :poklona: :poklona: tak to si ma dostal, ozaj kto si robí so mňa takú hustú verejnú srandu ???


To si Ty?:) :gl: ,ja som to nemyslel v zlom, len ze mozno sa mylim,ale andrej bartovic hral CSPT,tam sa dobre umiestnil co viem:),si hral aj ten CSPT freeroll,nie?,tram tiez dobre miesto...Mozno to mam popletene,ale hadam nie:)


No kto iný, volám sa Andrej Bartovic, pán Horváth Ján z Chtelnice mi vymyslel pokrovú prezývku Doktor, ktorá mi prischla a tu som zaregistrovaný ako Drak :)
Výsledky min. rok Majstrovstvá SR Hron 25., CSPT Brno 6., CSPT BA 18. (bublina bralo 16), tento rok CSPT final freeroll Karlvove Vary 2., M SR Hron 27. (bublina bralo 24). Myslím že nie zlé, na to že som amatér a hrám to "sedláckym" rozumom ....

No a ty si kto Ceasears?
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod Ceasears 18 Mar 2010 01:12

Drak napísal:No kto iný, volám sa Andrej Bartovic, pán Horváth Ján z Chtelnice mi vymyslel pokrovú prezývku Doktor, ktorá mi prischla a tu som zaregistrovaný ako Drak :)
Výsledky min. rok Majstrovstvá SR Hron 25., CSPT Brno 6., CSPT BA 18. (bublina bralo 16), tento rok CSPT final freeroll Karlvove Vary 2., M SR Hron 27. (bublina bralo 24). Myslím že nie zlé, na to že som amatér a hrám to "sedláckym" rozumom ....

No a ty si kto Ceasears?


Tak ma tesi:) a viem,ze v Karlovych Varoch si skoncil druhy,a videl som aj cely stream z CSPT Brno...Ja som len obycajny chalan z dediny:),ktory si zamiloval poker a venuje mu cely svoj cas:),takze sa urcite zaujimam aj o cesku a slovensku scenu,takze som Tvoje meno zaregistroval,ale ja zatial,aspon dufam,ze len zatial:) nechodim po takych vacsich turnajoch,kedze nemam este bankroll na to.....Takze prajem :gl: do dalsich turnajov,nech je este o slovakoch pocut:)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Bratislava Open má víťaza

Odoslaťod 7castle 18 Mar 2010 01:24

Haha vsetci sme z nejakej dediny ;) ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!