Prvý páchateľ z v rukách polície

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Prvý páchateľ z v rukách polície

Odoslaťod admin 18 Mar 2010 12:24

Diskusia k článku: Prvý páchateľ z v rukách polície

Neubehli ani dva týždne od prepadu na podujatí European Poker Tour a poznáme páchateľov. Nie, nevypátrali sme ich my. Jeden z účastníkov sa sám priznal a "natrel" aj ďalších podozrivých. Iste si pamätáte o desivom prepade počas EPT Berlín o ktorom sme vás informovali hneď po jeho usuktočnení (článok o prepade na EPT Berlín nájdete tu). Tento týždeň nastal vo vyšetrovaní zlom. Niektoré zdroje uvádzajú, že prvý podozrivý sa sám prihlásil na polícii už v pondelok, iné jeho "deň osvietenia" spájajú so stredou. To je ale nepodstatná informácia. Presné podrobnosti celého prípadu a meno 21-ročného nemeckého občana ktorý prišiel na políciu v doprovode svojho advokáta sú aj tak v utajení. Podstatná je ale spolupráca zatknutého. Ako prvý "pricupital" na políciu možno aj preto, lebo jeho oči zachytila bezpečnostná kamera v čase keď ho zadržiaval jeden z pracovníkov bezpečnostnej služby kasína. Fotografia z bezpečnostnej kamery sa onedlho po incidente objavila v nemeckej tlači. Zadržaný už stihol orgánom činným v trestnom konaní prezradiť mená jeho troch komplicov, ktorí sa podielali na lúpežnom prepade, pri ktorom bolo odcudzených podľa oficiálnych zdrojov $332,000. Viditeľne išlo o nie príliš dobre organizovanú skupinu mladíkov, nakoľko "bonzák"...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Prvý páchateľ z v rukách polície

Odoslaťod korki 18 Mar 2010 13:14

zasrany amateri, **** bonzak :P
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Prvý páchateľ z v rukách polície

Odoslaťod popoBA 18 Mar 2010 13:17

a teraz koli takymto rybam ostanu profici co by chceli nieco podobne hitnut bez tej moznosti, lebo vsetko uz bude viac zabezpecene :crazy:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Prvý páchateľ z v rukách polície

Odoslaťod zavinac 18 Mar 2010 14:07

Ked som pisal v den co sa to stalo ze to boli Turci moj prispevok bol zmazany ako nevhodny... sry, politicky nekorektny hmhm
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Prvý páchateľ z v rukách polície

Odoslaťod korki 18 Mar 2010 14:52

popoba napísal:a teraz koli takymto rybam ostanu profici co by chceli nieco podobne hitnut bez tej moznosti, lebo vsetko uz bude viac zabezpecene :crazy:


predbehli ma :ROFL:
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Prvý páchateľ z v rukách polície

Odoslaťod emjayko 18 Mar 2010 15:00

zavinac napísal:Ked som pisal v den co sa to stalo ze to boli Turci moj prispevok bol zmazany ako nevhodny... sry, politicky nekorektny hmhm

nice read sir, spomenul som si na ten prispevok ked som cital clanok :-)
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Prvý páchateľ z v rukách polície

Odoslaťod eduard666 18 Mar 2010 15:43

zavinac napísal:Ked som pisal v den co sa to stalo ze to boli Turci moj prispevok bol zmazany ako nevhodny... sry, politicky nekorektny hmhm


:good:
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!