Jak Scotty okouzlil svým pohádkovým příběhem Prahu

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Jak Scotty okouzlil svým pohádkovým příběhem Prahu

Odoslaťod admin 22 Mar 2010 21:47

Diskusia k článku: Jak Scotty okouzlil svým pohádkovým příběhem Prahu

Pokerportal.sk měl v pondělí tu čest setkat se a dlouze si vyslechnout fascinující příběh jednoho z nejpozoruhodnějších hráčů současného světového pokeru. Vietnamský Američan Scotty Nguyen zavítal do Prahy a při té příležitosti si našel přes půlhodiny na to, aby se podělil o svou téměř filmovou „story.“

Když se v roce 1962 narodil ve vietnamské vesničce Nha Trang malinkatý klučina Thuan, nikdo nečekal, že se z něj stane jeden z nejlepších „playerů“ světa.

„Důvod, proč jsem začal hrát poker, byl ten, že pocházím z velmi velmi tvrdého a drsného prostředí. Ve Vietnamu mám velkou rodinu. Moje maminka musela celý život tvrdě pracovat. Ae společně s mým otcem se postarala o to, že jsem dostal šanci odcestovat do USA,“ líčí upřímně Scotty.

V deseti letech sedl na loď, která ho měla ilegálně dopravit do Thajska. Jenže banální dvoudenní plavba se proměnila v měsíční drama plné pronásledování a boje o život. Když na lodi došlo jídlo posádka dokonce uvažovala o tom, že sní Scottyho bratra!

Hrůzostrašný scénař se nakonec nenaplnil a nadějný vietnamský mladík dorazil po téměř půl roce do velké a zářící Ameriky.

„Když jsem tam přijel, byl jsem rázem v jiném světě. Každý den jsem chodil na party, hrál basketbal. To byly věci, které jsem ve Vietnamu nikdy nezažil. Chodil jsem i do...

Zobraziť celý článok

Za tento príspevok od admin poďakovali :
3Sammy
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Jak Scotty okouzlil svým pohádkovým příběhem Prahu

Odoslaťod APminer 22 Mar 2010 23:08

a jak to vypada s tim SnG - hraci, prubeh, vysledky, ceny ?
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Jak Scotty okouzlil svým pohádkovým příběhem Prahu

Odoslaťod APminer 24 Mar 2010 11:10

mam takovy pocit, ze na foto jsem videl roye a kesa - tak se hosi pochlubte, nebo jeste vyspavate opicku po tahu se Scottym :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!