Spoznáme Isildura!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Spoznáme Isildura!

Odoslaťod admin 31 Mar 2010 22:33

Diskusia k článku: Spoznáme Isildura!

Málokto veril, že fantóm online pokru o ktorom sa vie jediná informácia, uzrie svetlo sveta v dohľadnom čase. Už nebudeme iba čítať čo zas vyviedol Švéd s utajenou identitou, s kým vyhral alebo prehral milión. "Isildur1" bude odhalený na live scéne! Nie, nechystá sa na blížiaci sa World Series of Poker, ani na prestížne vyvrcholenie P****Stars European Poker Tour v Monte Carle. Prvá herňa ktorá dokáže odhaliť jeho identitu nebude ani tá vďaka ktorej sa stal slávny. Čiže akékoľvek spojenie s Full Tilt Pokrom tiež neprichádza do úvahy. "Isildur1" sa predstaví na Pa***Poker.com Big Game IV. Iba nedávno sme vám priniesli informáciu o ponuke organizátorov Pa***Poker.com Big Game IV pre Isildura, ktorá bola nielen šokujúca, ale aj skutočne zaujímavá. Veď internetový fenomén by mal mať podľa nej dovolené používať počas hry masku, prípadne hrať v prestrojení, aby jeho indentita zostala utajená. Či sa tak nakoniec stane a aký by to malo zmysel je teraz nepodstatné. Dôležitá je jediná informácia - "Isildur1" sa od 11.4.2010 do 13.4.2010 objaví na Pa***Poker.com Big Game IV. Iba nedávno sme sa pokúsili zostrojiť Isildurov profil. Okrem jeho krátkej (možno krátkej) pokrovej kariéry to boli viac-menej dohady o tom, kto sa za maskou skrýva. Nastal čas dozvedieť sa to!...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod martinique39 01 Apr 2010 07:16

no jasne poker v maskach, to sa budu online herne snazit presadit do live pokru, aby sa rozdiel medzi online a live minimalizoval.

na druhej strane ked sa moze hrat v slnecnych okuliaroch a siltovkach, ked nie je slnko :shock:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod marjan556 01 Apr 2010 07:34

1. april much?
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod ferkan 01 Apr 2010 08:26

ak to neni ten 1.april tak viac by som tam bol zvedavy na Jennifer Tilly a jej moves :D
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod macccho 01 Apr 2010 08:28

ferkan napísal:ak to neni ten 1.april tak viac by som tam bol zvedavy na Jennifer Tilly a jej boobs :D

nice ferkan +1
Obrázok používateľa
macccho
 
Príspevky: 180
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod martinique39 01 Apr 2010 08:32

1.april asi nie, lebo uz o tom pisali predtym. to by bol cudny 1.april ktory by zacal uz v marci a koncil 11.aprila (kedy by mal hrat)

ale je to cudne, preco by mali hraci suhlasit s tym aby hrali s niekym v maske, kym oni masky nebudu mat. budu v nevyhode. jedine ze by im za to zaplatili. len potom je uz ta otazka o koho peniaze sa v tej telke vlastne hra :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod popoBA 01 Apr 2010 08:54

:ROFL: :ROFL: :ROFL: silno davas.povedz mi kde v akych pokrovych pravidlach mas zakazane hrat v maske,kukle,alebo s tesko taskou na hlave.hral si uz niekedy live?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod martinique39 01 Apr 2010 09:22

napisane to priamo asi nikde nie je. chvalim ta za vynikajuci postreh :good:

ale este som nikoho v maske ani hrat nevidel, to by musel byt riadny :crazy:

prepac ak hravas v maske a som sa ta dotkol 8-)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod popoBA 01 Apr 2010 09:37

ako a v com ja hravam je uplne irelevantne ale urcite si sa ma nedotkol
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Spoznáme Isildura!

Odoslaťod elesgal 01 Apr 2010 09:41

ja niekedy hravam len v trenkach ...
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!