lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 08 Apr 2010 15:48

chcel by som vidiet boywondera v tilte ako nici nabytok
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 08 Apr 2010 16:00

w4444x napísal:tak v sngckach to mas strojove pri cash game je ovela viac emocii :) a popravde este som nevidel cloveka ktory by sa nad pokrom nenasieral :D aj najvacisch flegmatikov ktorych som kedy poznal totalne prevladol tilt niekolko krat


Figu mas strojove v hroznych mytoch zijete vy cashgamisti :)

Mne sa tam tiez deju zufale veci, ked odpalis BI v prvej ruke lebo ryba sa akurat rozhodne mat nuts tak mozes 100 turnajov dohanat adjusted ROI... Jasne ze sa nasieram, ja len hovorim, ze casom dojdes na to, ze ak nasraty odpalis dalsie 2-3 BI tak sa na to mozes cele rovno vykaslat, lebo ta to stoji hrozne prachy.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 08 Apr 2010 16:21

haha pockaj ked prejdes na cash raz :) a uvidis o com hovorime. :)Proste ked zazijes veci ako ze ta ryba stackne a hned dalsiu ruku odpali regovi do nuts s 5 hi 200bb alebo ked ta neustale budu shortackeri hit and runnovat. Alebo ked nejaky mentol reg si mysli ze je phil ivey a OOP ti calluje barrely s gut shotom a dojde mu to (cau dusko), to este len uvidis :D
Ale zasa je pravda ze na MTTcka sa to nechyta no :D
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod trikoza 08 Apr 2010 16:36

w4444x napísal: Alebo ked nejaky mentol reg si mysli ze je phil ivey a OOP ti calluje barrely s gut shotom a dojde mu to (cau dusko), to este len uvidis :D


mal som aj backdoor FD a backdoor trips tak nepindaj :lol2:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Renegade 08 Apr 2010 16:53

yegon napísal:.... a zistujem na sebe dost nesympaticku dusevnu nevyrovnanost, Predtym som si to nevsimol ale urcite to bude jeden z mojich velkych leakov. Moja nalada pocas hry je silne zavisla od toho ako sa mi dari - to asi plati o vacsine rekreacnych hracov. U mna to prechadza do toho ze ked prehravam tak mam pocit ze hram zle a ked vyhravam tak mam pocit ze hram dobre - co je nerealisticke. Najhorsie na tom je ze ked prehravam stava sa zo mna calling station - prestavam rozmyslat nezucastnene a prechadzam do modu - "mozno ma predsa len horsie ... call"...

Nie si sam Yegon to co si napisal je uplne ako by si pisal o mne v poslednej dobe mam rovnake pocity a strasne ma to vytaca. :apminer2: A po takej vyvrtke do tiltu sa uz nemusim ani snazit, lebo brain is dead mozem rovno vypnut stroj. :wall:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 08 Apr 2010 18:56

bolo to proste ako skrat, vobec som nevedel co robim, postupne sa to vo mne budovalo az to dospelo k tomu ze som bez rozmyslania klikal so zatatymi zubami a krvou podliatymi ocami a snazil sa silou mocou vyhrat pot

nedalo sa to kontrolovat

nebol to ani po nejakom konkretnom beate. jednotlive prehry som zvladal v pohode, hral som proti hracom ktori mi dorovnali 4bet s ATo proti mojmu A7o a flop bol A7Tr alebo dorovnali 3bet s Q4o a trafili 2 pary na river - taketo veci som bral sportovo lebo som vedel ze to je dobre, ze ked budu takto hrat dalej tak su moji. Jedneho som obtiahol o 2BI ale druhy ma dal dole o 4BI a nevedel som nanho najst recept a to ma postupne dostavalo nebadane do tiltu az kym sa nestalo ze ma 4 alebo 5x check raisol z toho posledny krat na riveri a zrazu mi preplo a odbluffoval som na druhom stole v 3bet pote 200BB 3barrelly s netrafenym OESD na Jhigh boarde do AJ

potom leteli sluchadla a potom som vypol hernu aby nedoslo k niecomu este horsiemu

som naozaj velmi kludny clovek a hocico ma nerozhadze. Ked dostanem bad beat tak vacsinou s usmevom hram dalej, ani ta session nebola celkovo az taka zla, skoncil som len asi 3,5BI v minuse a to som si vyzral kopec prehratych flipov pripadne KK do AA a podobne cize boli tam aj svetle momenty ktorymi som vela penazi dostal naspat

naozaj nechapem co sa stalo ale budem na tom pracovat, idem tahat tommyho angela :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod speksSVK 08 Apr 2010 21:59

Renegade napísal:
yegon napísal:.... a zistujem na sebe dost nesympaticku dusevnu nevyrovnanost, Predtym som si to nevsimol ale urcite to bude jeden z mojich velkych leakov. Moja nalada pocas hry je silne zavisla od toho ako sa mi dari - to asi plati o vacsine rekreacnych hracov. U mna to prechadza do toho ze ked prehravam tak mam pocit ze hram zle a ked vyhravam tak mam pocit ze hram dobre - co je nerealisticke. Najhorsie na tom je ze ked prehravam stava sa zo mna calling station - prestavam rozmyslat nezucastnene a prechadzam do modu - "mozno ma predsa len horsie ... call"...

Nie si sam Yegon to co si napisal je uplne ako by si pisal o mne v poslednej dobe mam rovnake pocity a strasne ma to vytaca. :apminer2: A po takej vyvrtke do tiltu sa uz nemusim ani snazit, lebo brain is dead mozem rovno vypnut stroj. :wall:

podobne som na tom páni...uz som si povedal ze si nalepim listocek na notebook..s napismi..NO TILT!!!...nejaky stop loss...a podobne veci ..kazdy podla svojho uvazenia..a cervenou fixkou:)..aj tie kratsie sessions su asi velmi dobre riesenie..alebo si odsadnut od stola po double..ak tam nie je nejaka extra velka fish...ale nahoda je svina a ta fish si vybere naspat nejakym luckom co stratil..cize radsej si odsadnut inam pak..alebo pauza
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 08 Apr 2010 22:01

pozeram tommyho angela a jedna z veci o ktorych tam hovori je ze by sme nemali hodnotit druhych hracov (fish, dement, idiot) ale mali by sme hodnotit ich hru, ich strategiu (je loose, ak trafi akykolvek par dorovna 2 streets, dorovna 2 pot bety s gutshotom a pod.) a na zaklade toho by sme mali upravovat nasu strategiu

ked som to pocul tak som si presne spomenul na zlomovy moment - to co ma najviac vytocilo a nastartovalo bolo ze prehravam s dementom :) mozno ak by som sa venoval slabinam jeho hry a nesklzol by som k hodnoteniu jeho ako dementa tak by mi natolko nevadilo ze prehravam a dokazal by som sa tiltu vyhnut

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
speksSVK
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Barin 08 Apr 2010 22:57

w4444x napísal:haha pockaj ked prejdes na cash raz :) a uvidis o com hovorime. :)Proste ked zazijes veci ako ze ta ryba stackne a hned dalsiu ruku odpali regovi do nuts s 5 hi 200bb alebo ked ta neustale budu shortackeri hit and runnovat. Alebo ked nejaky mentol reg si mysli ze je phil ivey a OOP ti calluje barrely s gut shotom a dojde mu to (cau dusko), to este len uvidis :D
Ale zasa je pravda ze na MTTcka sa to nechyta no :D


Mozem potvrdit, ze na cashi nabera tilt uplne ine rozmery ako na sngckach :) Som si myslel, ze ma nic nerozhadze po takom mnozstve zahratych sng ale je to fakt uplne ine...
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Apr 2010 23:50

krany den

2 krat som mal v satelite na 95% isty balicek ked som bol medzi prvymi v chipoch a stacilo prezit este jedneho cloveka a 2 krat som to neustal a vybubbloval po niekolkonasobnych mirakuloznych prezitiach shorstackov a krasnch suckoutoch voci mne

sice som dnesok skoncil v pluse ale tieto satelitne bubble su nechutne psychicky narocne na zvladnutie

medzi pozitivne spravy patri to ze som skoncil 54-ty z 1336 v 22USD turnaji a bral som peniaze aj v 55USD (daily ninety grand). Satelity tiez nakoniec nieco malo hodily ale skoda tych dvoch balickov

nevadi aj zajtra je den

este hlasim ze sa drzim a netiltujem, aj vdaka nalepke na monitore ktora mi to stale pripomina :)

tohtomesacne cash games sa mi uz tiez takmer podarilo vytiahnut do plusu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!