Rozhovor s Honzou Škampou - vítězem EPT Prague 2009 (1. část

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Honzou Škampou - vítězem EPT Prague 2009 (1. část

Odoslaťod admin 22 Apr 2010 22:00

Diskusia k článku: Rozhovor s Honzou Škampou - vítězem EPT Prague 2009 (1. část)

Je mu teprve 24 let a přesto už je považován za jednoho z nejlepších pokerových hráčů nejen v České republice ale dokonce i v Evropě. Řeč je pochopitelně o nejlepším českém pokerovém hráči současnosti Janu Škampovi. Přes svůj mladý věk toho ve své hráčské kariéře stačil dokázat už velmi mnoho. Jeho dosavadním největším úspěchem je bezesporu vítězství na EPT Praha, kdy se mu podařilo jako prvnímu Čechovi v historii vyhrát takto významný pokerový turnaj a zařadil se tak mezi nejlepší hráče v Evropě. Díky zisku trofeje z EPT Praha posbíral i řadu dalších ocenění. Nemohla chybět křišťálová karta jako cena pro nejlepšího českého pokerového hráče a v databázi The Hendon Mob byl v loňském roce veden jako 37. nejúspěšnější hráč živého turnajového pokeru na světě. Jak je vidět z výčtu úspěchů rok 2009 byl pro Jana Škampu opravdu výjimečný a my jsme měli možnost tohoto excelentního hráče vyzpovídat. Jak jste se k pokeru dostal a jaké byly vaše pokerové začátky?
Jan Škampa: Moje úplně první setkání bylo asi ještě na střední škole, před 6 lety. Potom jsem viděl hrát nějaké kamarády na internetu, to mě zaujalo, vypadalo to zábavně a že se na tom dá možná něco vydělat, když je v tom člověk dobrý, to bylo v létě 2004. Dva roky jsem hrál tak nějak rekreačně, párkrát za měsíc po víkendech, hlavně freerolly. Z těch...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Honzou Škampou - vítězem EPT Prague 2009 (1. část

Odoslaťod martinique39 23 Apr 2010 07:33

:good:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!