Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod vlade 29 Apr 2010 18:26

rafi napísal:tak nas nebude 7 do stepu2? :wall:


Nuz, zda sa ze nie :( a to sa mi uz podarilo nainstalovat aj ten cierno modry soft :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod popoBA 29 Apr 2010 19:20

no kedze toto dopadlo trosku fiaskom tak nemam dalej dovod drzat na tejto herni nejake peniaze preto vam navrhujem mensi deal.cez money transfer vam prevediem 55dols a zato by som poprosil len 50 dols na Pstars.kto ma zaujem tak PM,uprednostnim znamejsich ludi z fora
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod pegas1975x 29 Apr 2010 20:22

ako nechcem velmi provokovat ale ako tu uz raz niekto pisal: Nebude to vyberom herne ze nieje zaujem o kvalifikaciu?
Ja som uz na zaciatku pisal ze mne herna absolutne nevyhovuje.
Davam na zvazenie zmenu herne na kvalifikacie.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod Drobec37 29 Apr 2010 21:56

Ja si skôr myslim že to je ludmi nie hernou. Neviem prečo by zato mala byt herna odpovedná ked to budu chciet ludia hrat tak si to zahrajú aj keby sa hralo umna doma za stolom.vyber herne je doležite ked je to herna kde chceš dlhodobo hravat kde mas dobre bonusy a RB ale je to kvalifikacia ani nie na 2 mesiace neviem čo proti tej herni alebo siety možete mat. Stiahnutie 2sek inštalacia 1min a registracia deto soft sa dá zvládnut na tých par hodin čo si tma zahraš kvalifikáciu tak čo eštew máš proti herni. a vlade vravel že sa kvlady vybavujú aj inde ale ak bude takyto zaujem oto vsade tak neviem ci sa to oplati mat tolko starosti o ničo načo ludia kašlu. čest výnimkám
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod pegas1975x 29 Apr 2010 23:53

Drobcek ja som uz aj pisal ze aj keby som chcel tak tam hrat nemozem lebo mam bloknute vsetko kde je byu in viac ako 1-2 dolare alebo eura. (a nieje to filtrom.)
Takze ja tie turnaje ani nevidim v lobby.
A okrem toho mi ten soft vobec nesedi.

Inak nevidim najmensi dovod preco by nemal byt o tieto kvaldy zaujem.Myslim ze prva takato akcia PP.sk je dostatocnym lakadlom.Jedine ze by si vacsina chcela platit vstupne cele z vlastnych a o tom tak trochu pochybujem.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod vlade 30 Apr 2010 00:06

pegas1975x napísal:Drobcek ja som uz aj pisal ze aj keby som chcel tak tam hrat nemozem lebo mam bloknute vsetko kde je byu in viac ako 1-2 dolare alebo eura. (a nieje to filtrom.)
Takze ja tie turnaje ani nevidim v lobby.


Toto by sa malo dat vyriesit preinstalovanim softveru, predpokladam ze to tam mas tu verziu, ktoru to davalo k tym 8$ zadarmo, ak ani, tak to len preinstaluj na normalnu (z ich stranky) a pojde to...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod pegas1975x 30 Apr 2010 00:23

aha tak to pomohlo a teraz uz vidim vsetko.Diky za radu.
kazdopadne nemozem tej grafike nejak prist na chut.Nepaci sa mi a neviem sa pri tom sustredit.Lepsie povedane ma to znervoznuje.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod emjayko 30 Apr 2010 09:01

Drobec37 napísal:Ja si skôr myslim že to je ludmi nie hernou. Neviem prečo by zato mala byt herna odpovedná ked to budu chciet ludia hrat tak si to zahrajú aj keby sa hralo umna doma za stolom.

:D :good:

pegas no offence ale trocha vdacnosti by nezaskodilo zato co ti ludia robia... to je fakt pre teba taky nevyriesitelny problem si zahrat hodinu v takej ci onakej herni?
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod buschle 30 Apr 2010 11:14

ja by som si aj prisiel zahrat ten PP open , len normalny live poker som vzivote nehral , asi by som bol z toho dost zmateny :)
Naposledy upravil buschle dňa 30 Apr 2010 11:19, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Prvé online kvalifikácie na PokerPortal.sk Open!

Odoslaťod pegas1975x 30 Apr 2010 11:16

emjayko napísal:pegas no offence ale trocha vdacnosti by nezaskodilo zato co ti ludia robia... to je fakt pre teba taky nevyriesitelny problem si zahrat hodinu v takej ci onakej herni?


OMG
kde som napisal ze sa stazujem? Ja si cenim ze sa takato akcia robi.Proti organizatorom nemam vobec nic.
Len som napisal ze konkretna herna mi nesedi.Najprv som aj tak nemohol hrat lebo som tie turnaje nevidel.A celkovo sa mi tam nehra dobre.

Pracu teamu PP.sk si vysoko vazim lebo vidim ze sa snazia. :good:

buschle ja som uz "par krat" live hral a aj tak som stale zmeteny :D
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!