Max Lykov získal ocenenie EPT Player of the Year, Česká repu

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Max Lykov získal ocenenie EPT Player of the Year, Česká repu

Odoslaťod admin 02 Máj 2010 21:17

Diskusia k článku: Max Lykov získal ocenenie EPT Player of the Year, Česká republika najlepšou krajinou!

Iba 22-ročný rodák z Moskvy Max Lykov sa stal hráčom roka European Poker Tour v súťaži, ktorá nesie názov EPT Player of the Year. Rusko tak dáva svetu po hráčoch ako Ivan Demidov a Alex Kravchenko ďalšieho začínajúceho velikána. Svet o Maxovi Lykovovi mohol prvý krát výraznejšie počuť na WSOP 2009, kde v evente 41 (WSOP Shootout - No Limit Holdem) obsadil krásne 3. miesto, za ktoré zinkasoval $145,062. Potom prišlo jeho skvelé víťazstvo na EPT Kyjev Season 6, kde v main evente za účasti 296 hráčov dominoval, a získal tak ďalších €330,000. Na nedávno odohranom main evente na EPT Snowfest obsadil pekné 13. miesto a na jednom zo side eventov počas pražského EPT skončil na 9. mieste. Celkovo zarobil v live pokri už $650,000. Po udelení prestížneho ocenenia EPT Player of the Year Max povedal "Je to skvelé. Na toto víťazstvo som pracoval veľmi tvrdo. Odohral som všetky main eventy na EPT a niekoľko side eventov. Ale stálo to za to. Som veľmi šťastný. Je to skvelé pre moju krátku hráčsku kariéru." Pripomíname, že v tejto súťaži mali šancu na úspech aj dvaja českí hráči Martin Kabrhel a Jan Škampa. O to viac nás môže tešiť, že ak sa im už neušlo individuálne ocenenie, tak Česká republika získala ocenenie najlepšej krajiny na European Poker Tour pod názvom "EPT Country of the Year"! Paráda....
Ceny sa udelovali aj v ďalších kategóriách....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Max Lykov získal ocenenie EPT Player of the Year, Česká repu

Odoslaťod josipjs 02 Máj 2010 21:42

Lykov hral uzasne ten EPT Kyev, totalna dominancia , Khi call 3barrel bluffu atd...
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!