SWEAT SESSION

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

SWEAT SESSION

Odoslaťod mr_kaktus 07 Máj 2010 07:05

hladam niekoho kto by mal zaujem a ochotu spravit so mnou sweat session NL10 6max (momentalne ponuka plati pre winning players NL25 a vyssie). uz druhy mesiac pada moj BR zvratnym tempom a pritom nemam pocit ze by som hral az tak katastrofalne ze by som nedokazal beatovat NL10 - potrebujem aby mi niekto skusenejsi povedal hras to zle/hras to dobre (v ramci moznosti a limitu) a je to len badrun. Hral by som 4 stoly na party pokri (60 minut). preferujem mikogo ale ak by bola poziadavka na iny soft prisposobim sa. cena 50 USD/session (60 min) - na stars alebo na ucet v banke. viem ze to nie je vela ale momentalne mi BR viac nedovoluje tak dufam ze sa niekto ulakomi aj na tuto almuznu :D.

dakujem a gl :gl:
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: SWEAT SESSION

Odoslaťod Drobec37 07 Máj 2010 07:13

tak počuj na nejednom nemenovanom českom poker fóre robia takéto coachin session za približne tu istú sumu co ponukas. (ak nevieš o ake formu ide tak mi napís SS neviem či sem môžem postovat link). Tak to maš podlamna lepšie zaplatit typka ktorý už par ludí coachoval a má stym skúsenosti. :gl:
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: SWEAT SESSION

Odoslaťod mr_kaktus 07 Máj 2010 07:20

posli mi pls ten link do ss :) ako dalo by sa to aj tak spravit ale nejaky lokalpatriotizmus ma nahuckal ze by som to mohol skusit tu (nieco by sa imo dalo dohodnut aj na 2+2). len tu dost hracov "poznam" z blogov a je mi to akesi sympatickejsie :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: SWEAT SESSION

Odoslaťod Drobec37 07 Máj 2010 07:27

jasne tomu rozmuiem že by si radšej hraca ktorého poznaš z portalu a tak ale tak dobrý chalani sú aj natom fore a bratia češi to zase nieje najhoršia volba.
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: SWEAT SESSION

Odoslaťod Horsey7 07 Máj 2010 08:41

platit za sweat nl10 mi pride trosku zvlastne..nechces spravit 40min komentovane video a ludia z fora ti na to kuknu?

za tu cenu by som bral ja sweat nl50 :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: SWEAT SESSION

Odoslaťod mr_kaktus 07 Máj 2010 09:06

video som chcel spravit uz davno ale v spojeni camtasia/HM/poker klient mi blbne graficka karta na kompe takze som sa uchylil k tejto moznosti. ako pokial by to niekto spravil aj za menej tak by som sa nebranil :D ale viem ze cas a skill maju svoju cenu :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: SWEAT SESSION

Odoslaťod ferkan 07 Máj 2010 09:30

sak normalne nahraj to video a ludia si ho tu pozru a skomentuju. Teda aspon ja sa obetujem a dam ti podrobny review :) a zadarmo...

edit: aha som si az teraz precital ze ti nejde nahravat to video :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!