Dnes vrcholí SCOOP 2010!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Dnes vrcholí SCOOP 2010!

Odoslaťod admin 16 Máj 2010 10:12

Diskusia k článku: Dnes vrcholí SCOOP 2010!

Chcete napodobniť skvelé výsledky CZ/SK hráčov v sérii s názvom Spring Championship of Online Poker v herni P****Stars? Ak áno, dnes máte poslednú možnosť to dokázať. Hrá sa 6 turnajov a jeden lepší ako druhý. Celkovo sa dnes rozdá $10,700,000! Dnes vám neprinášame prizepool kažého turnaja, či skvelé výhry víťazov. Dnes to bude písané skôr ako blog pomäteného hospitalizovaného pokrového fandu. Vlastne všetky prídavné mená v predchádzajúcej vete sú aj správne, nakoľko som mal operovaný predný krížny väz v kolene pred 3 dňami a o ostatnom niet pochýb :). Poprosím aj o odpustenie keď nájdete niekoľko preklepov, respektíve chýb, ale v nemocnici mi zobrali taký fajnový stolík, tak to píšem v bojových podmienkach s monitorom tak 1.5 metra odomňa. A to s mojim zrakom nie je žiadna sranda. Inak majú tu dobré sestričky. Pozdravujem hlavne praktikantku Mirku ,-). Nebojte sa, nie som na halucinogénnych tabletkách :). Ale k veci.... Dnes nás teda v herni P****Stars čaká vrchol turnajovej série v ktorej bolo na výhry garantovaných $45,000,000. Ale už teraz je jasné, že na výhrach sa rozdelí určite viac ako $50,000,000. SCOOP 2010 sa totiž stal populárnou súčasťou denného...

Celý článok => http://www.pokerportal.info/poker-novinky ... scoop-2010
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Dnes vrcholí SCOOP 2010!

Odoslaťod roche01 16 Máj 2010 10:39

... :lol2:
admin napísal: Nebojte sa, nie som na halucinogénnych tabletkách :)

... :ROFL: no pri niektorých riadkoch by som si nebol celkom istý, či Ti tam praktikantka Mirka niečo nenamiešala.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 41 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!